Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

1.8T Quattro AVANT RED USA! 320/288 1BV, k03HYB 440cc, FMIC, TIP, DP - Powered by Gregor10

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Audi A4 B6 1.8T Quattro AVANT 2003 r. – kod silnika AMB o seryjnej mocy 170KM

Wyposażenie tak z grubsza:

- silnik 1.8T AMB,

-Quattro!!!!

-lakier LY3C Amulet RED

-skrzynia manualna 5 biegów (dłuższe biegi niż w wersji EU),

-tempomat,

-bixenon,

-klimatronik,

-szyberdach,

-skórzane, elektrycznie sterowane i podgrzewane fotele ze schowkami,

-4 elektrycznie sterowane szyby,

-ABS, ESP

-seryjne przyciemniane szyby,

-pakiet oświetlenia,

-homelink,

-podłokietnik z uchwytami na kubki z przodu i tyłu „McDonaldy”

-tunel na narty,

-trójramienna kierownica,

-lato: 17” alufelgi z oponami Continental ContiSportContact 5

-zima: 16” alufelgi z oponami Continental CONTI WINTER CONTACT TS830

Auto kupiłem w 2012 r. z przebiegiem na liczniku o ile dobrze pamiętam ok. 188tyś i wiedząc, że robie je dla siebie zrobiłem duży serwis:

Silnik:

-nowy ROZRZĄD
-pompa wody
-koła pasowe, pasek i rolka przy alternatorze

-oleju (Motul 5W40)
-filtry kabiny, powietrza, oleju i paliwa.
-zawór DV,

-zawór N75,

-suction jet pump (ezektor),

-kilka zaworów zwrotnych,

- odma i sąsiadujące zawory, przewody i trójniki,
-uszczelka pod pokrywą zaworów,

-uszczelka kolektora ssącego,
-koło dwumasowe,
-sprzęgło z modelu BEX,
-przepływomierz BOSCH,

-serwis klimatyzacji,

Zawieszenie i hamulce:

-4 wahacze z przodu,

-końcówki drążków,

-drążki kierownicze,

-tuleje wahaczy z tyłu,

-gumy drążka stabilizatora z tyłu

-linki hamulca ręcznego,

-gumy drążka stabilizatora,

Elektryka:

-czujnik hamulca,

- odbłyśniki w reflektorach bixenon,

- przetwornice xenonów,

- żarniki xenonów,

- akumulator Varta,

Zdjęcia robione kalkulatorem w deszczowy dzień, więc nie widać jak lakier się lakier prezentuje….

Obiecuje zrobić lepsze fotki jak się wykuruje.

 

 

03.jpg

 

 

 

 

08.jpg

 

 

18.jpg

19.jpg

]

 

 

 

 

 

Tuning:

-wymiana hamulców przód/tył z 288mm/245mm na 312mm/255mm a potem 320mm/288mm. Nowe klocki, tarcze hamulcowe,

-wymiana poduszek silnika na S4 B5,

-wymiana poduszki czołowej na Apikol Snub Mount,

-zmiana filtra i oleju oraz płukanka silnika Millers,

-profilaktyczne czyszczenie nagaru w komorze spalania,

-czyszczenie i adaptacja przepustnicy,

-świece Bosch F5DPOR,

-dolot (TIP),

-centralny intercooler (FMIC 180mm)

-zamiennik katalizatora (DP) i programowe usunięcie drugiej sondy lambda aby nie było błedu „Engine check”

-wymiana wtryskiwaczy na 440cc,

-turbina k03-073 z modelu 1.8T BEX,

-indywidualne modyfikacje i strojenie by Gregor10.pl aby uzyskać 232KM i 330Nm

ic12.jpg

ic3.jpg

ic0.jpg

ic13.jpg

 

 

 

wykres3_zpsc6mubgvd.png

 

Aktualizacja na dalszych stronach .... moc rosnie :)

 

 

 

Edytowane przez wampir

Opublikowano

kolor nie powala :P fotele skóra jak dla mnie na minus :P ale silnik i centralny intercooler super :D

Opublikowano

ładna amerykanska czerwona sucz :D

wynik ladny:) podobac mnie sie, ale boj sie ;P gonie Cie! :)

Opublikowano

Bardzo ładne autko no i ciekawy kolor bo nie jest to czerwony który spotykany jest na co dzień. Jak na trasach z tymi 5 biegami? Osobiście w dzisiejszych czasach nie kupiłbym już auta z taką skrzynia. ;)

Opublikowano
  • Autor

Zdjecia robione kalkulatorem to tak to wygląda.

Na żywo wyglada niesamowicie bo jest ciemniejszy i po nalozeniu wosku nie ma osoby, ktora przejdzie obok auta i sie nie obejrzy ;)

Opublikowano

Quattro + :) , silnik (niewiele mi mówi) kolor kwestia gustu no i środek typowo Amerykański ;) za przegląd duży plus, mało osób tak podchodzi do tematu ... obawiam się,że to nie koniec modów więc powodzenia.

Opublikowano

widziałem taką wiśnię kiedyś na żywo i wyglądała bardzo fajnie :thumbup1: .jaki to kod lakieru?

Opublikowano

Czerwona sucz doczekała się opisu !!!

Ten oczojebny kolor nie pozwolił mi o niej zapomnieć :D Zasługa właściciela , który dba z pieczołowicie o każdy detal :) Zdjęcia nie oddają w ogóle głębi koloru , w słońcu faktycznie nie ma osoby której nie porazi swym blaskiem :D

Opublikowano

Fajne wnętrze :) myślałeś może o pomalowaniu podkładek i progów w kolor auta?? fajniej wygląda wtedy karoseria :)

ale wykrest to jakaś schodkowa porażka :grin: na jakim paliwie strojone? osprzęt silnika sprawny ?? wiesz co nie gra? tuner Cię tak wypuścił ?

Opublikowano
  • Autor

LOL.

Jaka porazka? :D

To wykres CELOWO bez wygładzania aby pokazać że od 5000obr/min moc prawie nie opada.

Edytowane przez wampir

Opublikowano

Jaki masz teraz AFR?? Masz obecny wykres? Ten pierwszy tak wyglada bo na dynomecie trzeba wlaczyc wygladzanie.

Opublikowano
  • Autor

To jest obecny wykres i powtorze jeszcze raz, celowo bez wygładzania.

Takie intymne pytania to proszę kierować do Tunera ;)

Opublikowano

Fajne autko

Dokladki w kolor i juz bedzie lepiej, kwestia slabych zdjec ze kolor na nich nie powala.

Opublikowano

kolega ma taki kolor na żywo jest piękny

Opublikowano

Bardzo ładne autko no i ciekawy kolor bo nie jest to czerwony który spotykany jest na co dzień. Jak na trasach z tymi 5 biegami? Osobiście w dzisiejszych czasach nie kupiłbym już auta z taką skrzynia. ;)

co do skrzyni to zdziwilbys sie , Amb ma dosc dlugie biegi i dobrze wymiata , co fakt przeklada sie to na spalanie ale kurna ktore 1.8t jest oszczedne :grin: .....w koncu Wampir pokazales swoja furke :naughty: co do strojenia to trafilo w najlepsze rece :wink:

Opublikowano
  • Autor

Tomek a Ty kiedy dalej modzisz swoja ? ;)

Opublikowano

Pokaz pan jakies zdjecie oddajace wdziek tego lakieru ;p

Opublikowano

Tomek a Ty kiedy dalej modzisz swoja ? ;)

wizualnie raczej jest wszystko zrobione co chcialem , wnetrze i wyposażenie mozna by jeszcze podrezac ale jak na razie mi to wystarcza, mechanicznie jest wszystko w jak najlepszym porzadku byly obawy co do niektorych rzeczy ale na szczescie problem ustal :decayed: jesli chodzi o moc...byly takie przymiarki ale jednak wiaze sie to z kosztami np wieksze turbo bo jak na razie Gregor stroil na serii i jest bardzo dobrze , do tego by musialo dojsc jakies mocniejsze sprzeglo dolot itp , a mysle ze nie bylo by to warte bo wiazalo by sie to z przerobka instalacji lpg :decayed: wiec jak na ten moment tylko i wylacznie eksploatacja a km robie bardzo duzo i cieszy mnie to ze jest bezproblemowo :wink:

Opublikowano
  • Autor

Zdjecia będą jak się wykuruje bo poki co leze i zdycham w domu :/

Tomek, liczyłem, ze zapodasz k03RS z kilkoma modyfikacjami i 280KM peknie ;)

Opublikowano

Zdjecia będą jak się wykuruje bo poki co leze i zdycham w domu :/

Tomek, liczyłem, ze zapodasz k03RS z kilkoma modyfikacjami i 280KM peknie ;)

hehe byly przymiarki ale na razie koniec ale w przyszlosci....kto wie :naughty:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.