Skocz do zawartości
IGNOROWANY

1.8T Quattro AVANT RED USA! 320/288 1BV, k03HYB 440cc, FMIC, TIP, DP - Powered by Gregor10


wampir

Rekomendowane odpowiedzi

Myślisz że BD z eSy będzie bardziej komfortowe . Nie wiem , ale myślę że nie. Załóż BE bo to chyba najlepsze wyjście ( dla wszystkich :wink: ) Tak tylko sugeruje , ale oczywiście nie musisz się z tym zgadzać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja kupiłem we wtorek amorki bilsteina B8 (narazie tylko tył)... obecnie mam 1BE dam znać po weekendzie jak odczucia..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale to samo tylko twardsze czy miekksze?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za godzine jade na spotkanie z 2 forumowiczami co maja 1BV. Zabieram też Szanowną Małżonkę ze sobą żeby się przejechała.

Dam znać co i jak...


Już po przejażdżce 2 autami z 1BV w tym jedna z tylnym stabilizatorem z RS4.

W 1BV czuć ze jest sztywniej. Przejazd przez małe i srednie dziury jest odczuwalny bardziej niż 1BA ale jak wjechałem w głębszą dziurę to odczucia były w mojej subiektywnej ocenie takie same jak w 1BA. To co od razu rzuca się w oczy to prowadzenie. Auto jest bardziej "zwarte" i nie wychyla się przy nagłych ruchach kierownicą. 1BA to ponton.

Wybór jest oczywisty :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raczej tak. Jestem ugadany ze ma być gwara i robie test. Jedynie co to będę musiał robic za darmo, ale nie zapeszam.

Jak u Ciebie poszła wymiana tyłu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem Ci ze jest znacznie sztywniej auto tak nie przechyla budy jak poruszam kiera pwara - lewa pare razy, na śpiącym policjancie nie widze różnicy, ale na jakimś poprzecznym wgłębieniu jest twardziej. W sumie jestem zadowolony ;) kupie tez przód

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja w b6 mam 1ba ze springami hr ale kurcze w porównaniu z b7 na 1bv to przepaść , b6 pływa i podskakuje na drodze , b7 sztywno i pewnie co mi się bardziej podoba

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo amory 1BA sa mieciusie jak kaczuszka :)

Druga sprawa, ze w B7 masz pewnie grubszy tylny stab...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe jak zamontuje to się pstryknie bo poki co to części leza w przedpokoju i Szanowna Małżonka krzyczy, że się o nie potyka...

Sam pokaz fotke całkowicie z boku jak wygląda dokładka z cupry :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja kupiłem we wtorek amorki bilsteina B8 (narazie tylko tył)... obecnie mam 1BE dam znać po weekendzie jak odczucia..

gdzieś nabył? Też chyba musze bo moje kw się kończy :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tył allegro 620 zł za 2 sztuki :) przód gościu ma ostatni 450 sztuka.. http://allegro.pl/bilstein-b8-amortyzatory-tyl-a4-b6-b7-exeo-kpl-i5038553208.html

sorry za spam Wamp ;P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Luz, może mi tez się przyda :)

Swoja droga czy to poprawne dawac jedna twadosc amorana jedna os i inna twadosc na druga? Przeciez 1BA a taki B6 mają inne parametry?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam z przodu 1BE a z tyłu to B8, wg mnie jest OK :) auto zyskało na prowadzeniu jest sporo sztywniej, a przód sobie dokupie na razie inne wydatki :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj skompletowałem zawieszenie 1BV

Są sprezyny i amortyzatory na przód i tył.

Jest i fota :D

1BV_zpsxniqqgnw.jpg

Edytowane przez wampir
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...