Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

bocian_81

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez bocian_81

  1. Witam A jak mam w B6 multifunkcje ze zmiana biegów w kierownicy to wystarczy że kupię kierownice z z B7 z multifunkcją i łopatkami i wystarczy zamiana czy jest więcej zabawy ?
  2. Ja obszywałem w Kamiennej Górze - https://pl-pl.facebook.com/autokier/ Super kontakt a za kierę w skórze wraz z dorobieniem profili na kciuki zapłaciłem chyba 140 zł z wysyłką zwrotną. Polecam
  3. bocian_81 odpowiedział(a) na wilu8 temat w Lubuskie
    W lubuskim o speca trudno Ja pomykałem do Bartasa z wrześni http://www.4rings.pl/
  4. bocian_81 odpowiedział(a) na bocian_81 temat w Audi A4 B6
    Szyba wklejona jeszcze raz przez mobilny serwis, zrobione na parkingu w godzinkę.
  5. bocian_81 odpowiedział(a) na bocian_81 temat w Audi A4 B6
    Tego się obawiałem. Ale rozumiem, że tam jest standardowo na klej do szyb?
  6. bocian_81 opublikował(a) temat w Audi A4 B6
    Witam Panowie dziwna sprawa ale odkleiła mi się szyba w klapie bagażnika B6 Avant z jednej strony Miał już może ktoś taką sytuację? Jakieś pomysły na naprawę? ta szyba jest wklejana na klei czy może na jakąś taśmę piankową. Sprawa pilna.
  7. U mnie się ładują fotki
  8. Kutwa przegapiłem :facepalm:
  9. Git ajdija jednak ja nie posiadam FB
  10. bocian_81 odpowiedział(a) na Radek18 temat w Lubuskie
    trochę więcej tych A czwórek śmiga po ZG ale chętnych brak
  11. bocian_81 odpowiedział(a) na Radek18 temat w Lubuskie
    Witam Chętnie ale w naszym województwie to się k...wa tyle dzieję :facepalm:
  12. Ja mam identyczny DP ale miałem zabitego kata więc odczułem róznice
  13. Witam Też długo myślałem czy 3.0 czy 1.8T ostatecznie wybrałem motor z turbiną. Podobne osiągy przy lekkim dłubnięciu i większy potencjał w modyfikacjach Choć dzięk V6 - bezcenne
  14. Podoba mnie się
  15. Nice Car
  16. Niezła historia kolego Powodzenia w przyszłości i oczywiście bezawaryjności
  17. Witam Ile kolego dałeś za Stołki bo też poszukuje. Powodzenia w modach
  18. Niezłe wozidło. Folia super ja mam taką w czerwieni. Pozdro
  19. Ceny teg felunku zaporowe Jak sobie pomyśle ile rzeczy bym wyrezał za tę kaskę
  20. Zacnie zacnie. Podobne ja pogonił całkiem niedawno, oz ultraleggera graphite 18

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.