Treść opublikowana przez bocian_81
-
Małyszówka Bfb Multitronic
Dzięki za info, ale u mnie twój link też nie hula.
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Elo Kolego
-
Małyszówka Bfb Multitronic
Witam Jestem na forum już ponad rok lecz dopiero dziś wrzucam fotki i krótki opis wozidła. Standardowe 1.8 T 163 km nie ma się co rozpisywać W Seriiiiiii Klimatronic Navigation Plus rns-d z mapą polski Czujniki tyl Elektr. ustawianie ledzwia Podlokietnik przod + tyl Kolorowy FIS 6x Airbag Esp Asr Abs Domykanie i otwieranie szyb z pilota Grzane, elekt. lusterka 2x el. szyby Alu 17" 225/45 Stal 16" 205/55 (zima) Emulator MP3 z USB i kartą pamięci w schowku. Dodatkowy alarm spięty z fabrycznym kluczykiem- SEO - Perfect z kilkoma ciekawymi funkcjami Światła dzienne zapalane po włączeniu zapłonu Zrobione mody: Spryski mgiełkowe Grille w czarny mat (jak widać do poprawki ) Skórzana 4 ramienna kierownica z bicepsami Końcówki wydechu 90 mm Downpipe od RM Motors zamiast kata Halogeny w pomarańcz Tempomat Wymienione ramiona i pióra wycieraczek Dekory oklejone folią - czerwony carbon LPG Landi Renzo Omegas dwustopniowym reduktorem. W planie: TIP, wtryski z bexa, lekki program, kompletny wydech na przelocie i wiele wiele innych... Pozdro dla Wszystkich
-
Błąd katalizatora a instalacja LPG
Ja właśnie dziś wymieniam kata na Downpipa od RM Motors. Kata miałem już zawalonego ale i tak chciałem to zrobić wcześniej Po południu odbieram auto i będę testował
-
[B6 Bfb] Czarna Niemka.. 1.8T- aktualizacja :)
Zamiast 15 setek wydawać na nowe radio lepiej zająć się mechaniką i zrobić połowę zaplanowanych modów w tej cenie
-
[B6 BFB] Audi A4 1.8T - w końcu upolowana :)
Witam Też miałem 1.8 bez T a teraz mam 1.8T BFB. Szerokości i przyczepności kolego:wink:
-
[B6 BEX] Czarny Avant bez szału, ale jeździ…
Nice car:decayed:
-
[ALL B6] Audi A4 B6 1.8 Turbo Avant Black
Fajna baza do modów:wink: Ale gdzie dostałeś A4 z napędem RWD:banan: Pozdro
-
Basowa końcówka do A4 B5 1.8T
Ja miałem końcowy tłumik Ulter Sport. Super basowe brzmienie i zero zmęczenia na trasie. Jeno koszt trochę powala:facepalm:
-
[ALL B6] audiczka po roku :)
Mi tam listwy podchodzą bo sam mam czerwone i cenie odstępstwa od serii a czerwień ożywia te smutne wnętrza A tak z ciekawości, taki ładny czerwony uzyskałeś ? Jaki koszt wtrysków z BEXa Pozdro
-
Wymiana modułu kierownicy (pod tempomat kierownicę multifunkcyjną)
Ja dziś wyrezałem moduł i manetkę. Wszystko działa ale na Vagu wywala błąd kodowania silnika ale zajmę się ty w poniedziałek.
-
A4 B6 SoMe AvAnt
Kolejny Multitronic w rodzinie Pozdro
-
Spot Zielona Góra
Witam panowie Wchodzę w to:wink:
-
[B6 BEX] Red BEX 1.8T Q S-line by Slo - Heble S4 345/300
Spoko wózek:wink:
-
[B6 AVF] Dolphin Gray w Avancie, diody i płomienie
Super Avancik:wink:
-
[ALL B6] 1.8T "Devil" nowy sezon.... nowa odslona!
Nice Car:wink:
-
[B6 AVJ] A4-ka Trolla (Sprzedana)
Fajna bryczka. Mam bardzo podobną BFB z gazem:grin: Landi Renzo z Dwustopniowym reduktorem LPG. Polecam
-
A4 B6 2.7 V6 BiTurbo. Sprzedane, do zamknięcia.
- [S4B6] nogaro blue nowa zabawka
Silnik Konkret chłopaku- Przelot bez kata i instalacja gazowa w A4 B5 1.8T quattro
Ja mam instalację Landi Renzo Omegaz z dwustopniowym reduktorem i wtryskami MED białymi do 60km każdy wiec w teorii ogarnie 240 koni. LPG śmiga aż miło)- [B6 AVF] Black Avant - powoli coraz ciemniej :)
Mateusz A Jaki koszt obszycia kiery bo planuje i gdzie montowałeś tempomat w okolicy?- [B6 AVF] Black Avant - powoli coraz ciemniej :)
A jaki koszt spryskiwaczy ?- [B6 AVF] Black Avant - powoli coraz ciemniej :)
Fajna czarnulka Mateo, też jestem z ZG i też posiadam Multitronic ) Pozdro- Nowicjusz - wątek powitalny
Witam wszystkich:decayed: - [S4B6] nogaro blue nowa zabawka