Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

koszykbb

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. Ul. Warszawska - czarny mat B7 avant na klubowych ramkach pełnym piecem obok mnie i kolegi w Golfie V GTI Sent from my RM-825_eu_poland_296 using Tapatalk
  2. Jestem w trakcie dłubania podświetlenia klamek w moim B5 jednak natknąłem się na pewien problem. Jest tutaj tylko plus, który włącza się w momencie otwarcia drzwi (lampka w boczku). Skąd mogę wziąć stałego "plusa", który włączy się po przekręceniu kluczyka w stacyjce? Nie mówię tutaj oczywiście o ciągnięciu kabla od samej stacyjki do każdego boczku. W przednich drzwiach nie będzie z tym problemu bo tam jest elektryka to sobie wezmę plusa z szyb
  3. Gdzie te spoty teraz są w końcu? Sent from my RM-825_eu_poland_296 using Tapatalk
  4. No wlasnie ta otoczka znaczka robi mega roznice Sent from my RM-825_eu_poland_296 using Tapatalk
  5. Kiedyś podobno byly jakieś spoty w środy na sarnin stoku Sent from my RM-825_eu_poland_296 using Tapatalk
  6. Jest dzis cos? Sent from my RM-825_eu_poland_296 using Tapatalk
  7. No i ile ludzi tyle sprzecznych informacji:D Sent from my RM-825_eu_poland_296 using Tapatalk
  8. Zauważyłem, że kierownica w RS4 B5 jest bardzo podobna (identyczna?) do trójramienej z A4 B6 i B7. Czy poduszka z B6/B7 pasuje do seryjnej trójramiennej kierownicy z B5 po ostatnim lifcie?
  9. Gdzie teraz są spoty w środy? Sent from my RM-825_eu_poland_296 using Tapatalk
  10. Nie planuję serii. Już jest zrobiony przelotowy wydech, zegar doładowania, niższy zawias. W ciągu 2 tygodni wpada DET3 i na nim nowe strojenie + proedura startu. W drugiej połowie roku FMIC, większe turbo itd. Poza tym lubię kopać po sprzęgle a w Quattro dwumas tego długo nie wytrzyma
  11. AJL 5-biegowa. Szukam kogoś kto to robil w dokladnie takim samochodzie a nie tego, kto chyba wie jak to zrobic:D Sent from my RM-825_eu_poland_296 using Tapatalk
  12. też chętnie się dowiem
  13. Szukałem na forach ale nigdzie nie ma jednoznacznej odpowiedzi. Z jakiego samochodu i silnika pasuje? Słyszałem, że z 1Z ale były wzdłużne i poprzeczne, Quattro i ośki. Czy ktoś mógłby poratować numerem takiego koła? Szukalem nawet drogiego zestawu dedykowanego ale do silnika z kodem AJL nie ma nic :/
  14. Ja to w przefliftach tego nie bylo? Widzialem kilka sztuk i zawsze mialy te listwy Sent from my RM-825_eu_poland_296 using Tapatalk
  15. Ja myślę żeby je wywalić i poucinac mocowania. Wtedy progi ladnie wystają i auto optycznie zie lekko obniza Sent from my RM-825_eu_poland_296 using Tapatalk

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.