-
[Bielsko-Biała i okolice] Widziany, widziana
Ul. Warszawska - czarny mat B7 avant na klubowych ramkach pełnym piecem obok mnie i kolegi w Golfie V GTI Sent from my RM-825_eu_poland_296 using Tapatalk
-
Stały "plus" w drzwiach tylnych bez elektryki
Jestem w trakcie dłubania podświetlenia klamek w moim B5 jednak natknąłem się na pewien problem. Jest tutaj tylko plus, który włącza się w momencie otwarcia drzwi (lampka w boczku). Skąd mogę wziąć stałego "plusa", który włączy się po przekręceniu kluczyka w stacyjce? Nie mówię tutaj oczywiście o ciągnięciu kabla od samej stacyjki do każdego boczku. W przednich drzwiach nie będzie z tym problemu bo tam jest elektryka to sobie wezmę plusa z szyb
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Gdzie te spoty teraz są w końcu? Sent from my RM-825_eu_poland_296 using Tapatalk
-
Kierownica RS4 B5 to kierownica A4 B6?
No wlasnie ta otoczka znaczka robi mega roznice Sent from my RM-825_eu_poland_296 using Tapatalk
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Kiedyś podobno byly jakieś spoty w środy na sarnin stoku Sent from my RM-825_eu_poland_296 using Tapatalk
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Jest dzis cos? Sent from my RM-825_eu_poland_296 using Tapatalk
-
Kierownica RS4 B5 to kierownica A4 B6?
No i ile ludzi tyle sprzecznych informacji:D Sent from my RM-825_eu_poland_296 using Tapatalk
-
Kierownica RS4 B5 to kierownica A4 B6?
Zauważyłem, że kierownica w RS4 B5 jest bardzo podobna (identyczna?) do trójramienej z A4 B6 i B7. Czy poduszka z B6/B7 pasuje do seryjnej trójramiennej kierownicy z B5 po ostatnim lifcie?
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Gdzie teraz są spoty w środy? Sent from my RM-825_eu_poland_296 using Tapatalk
-
Jednomas do B5 1.8T AJL Quattro
Nie planuję serii. Już jest zrobiony przelotowy wydech, zegar doładowania, niższy zawias. W ciągu 2 tygodni wpada DET3 i na nim nowe strojenie + proedura startu. W drugiej połowie roku FMIC, większe turbo itd. Poza tym lubię kopać po sprzęgle a w Quattro dwumas tego długo nie wytrzyma
-
Jednomas do B5 1.8T AJL Quattro
AJL 5-biegowa. Szukam kogoś kto to robil w dokladnie takim samochodzie a nie tego, kto chyba wie jak to zrobic:D Sent from my RM-825_eu_poland_296 using Tapatalk
-
Jaka Skrzynia a4 b5 1,8t 180km AJL
też chętnie się dowiem
-
Jednomas do B5 1.8T AJL Quattro
Szukałem na forach ale nigdzie nie ma jednoznacznej odpowiedzi. Z jakiego samochodu i silnika pasuje? Słyszałem, że z 1Z ale były wzdłużne i poprzeczne, Quattro i ośki. Czy ktoś mógłby poratować numerem takiego koła? Szukalem nawet drogiego zestawu dedykowanego ale do silnika z kodem AJL nie ma nic :/
-
Zdjęcie listw dolnych z drzwi B5 Avant lift
Ja to w przefliftach tego nie bylo? Widzialem kilka sztuk i zawsze mialy te listwy Sent from my RM-825_eu_poland_296 using Tapatalk
-
Zdjęcie listw dolnych z drzwi B5 Avant lift
Ja myślę żeby je wywalić i poucinac mocowania. Wtedy progi ladnie wystają i auto optycznie zie lekko obniza Sent from my RM-825_eu_poland_296 using Tapatalk