Treść opublikowana przez koszykbb
-
[Bielsko-Biała i okolice] Widziany, widziana
Ul. Warszawska - czarny mat B7 avant na klubowych ramkach pełnym piecem obok mnie i kolegi w Golfie V GTI Sent from my RM-825_eu_poland_296 using Tapatalk
-
Stały "plus" w drzwiach tylnych bez elektryki
Jestem w trakcie dłubania podświetlenia klamek w moim B5 jednak natknąłem się na pewien problem. Jest tutaj tylko plus, który włącza się w momencie otwarcia drzwi (lampka w boczku). Skąd mogę wziąć stałego "plusa", który włączy się po przekręceniu kluczyka w stacyjce? Nie mówię tutaj oczywiście o ciągnięciu kabla od samej stacyjki do każdego boczku. W przednich drzwiach nie będzie z tym problemu bo tam jest elektryka to sobie wezmę plusa z szyb
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Gdzie te spoty teraz są w końcu? Sent from my RM-825_eu_poland_296 using Tapatalk
-
Kierownica RS4 B5 to kierownica A4 B6?
No wlasnie ta otoczka znaczka robi mega roznice Sent from my RM-825_eu_poland_296 using Tapatalk
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Kiedyś podobno byly jakieś spoty w środy na sarnin stoku Sent from my RM-825_eu_poland_296 using Tapatalk
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Jest dzis cos? Sent from my RM-825_eu_poland_296 using Tapatalk
-
Kierownica RS4 B5 to kierownica A4 B6?
No i ile ludzi tyle sprzecznych informacji:D Sent from my RM-825_eu_poland_296 using Tapatalk
-
Kierownica RS4 B5 to kierownica A4 B6?
Zauważyłem, że kierownica w RS4 B5 jest bardzo podobna (identyczna?) do trójramienej z A4 B6 i B7. Czy poduszka z B6/B7 pasuje do seryjnej trójramiennej kierownicy z B5 po ostatnim lifcie?
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Gdzie teraz są spoty w środy? Sent from my RM-825_eu_poland_296 using Tapatalk
-
Jednomas do B5 1.8T AJL Quattro
Nie planuję serii. Już jest zrobiony przelotowy wydech, zegar doładowania, niższy zawias. W ciągu 2 tygodni wpada DET3 i na nim nowe strojenie + proedura startu. W drugiej połowie roku FMIC, większe turbo itd. Poza tym lubię kopać po sprzęgle a w Quattro dwumas tego długo nie wytrzyma
-
Jednomas do B5 1.8T AJL Quattro
AJL 5-biegowa. Szukam kogoś kto to robil w dokladnie takim samochodzie a nie tego, kto chyba wie jak to zrobic:D Sent from my RM-825_eu_poland_296 using Tapatalk
-
Jaka Skrzynia a4 b5 1,8t 180km AJL
też chętnie się dowiem
-
Jednomas do B5 1.8T AJL Quattro
Szukałem na forach ale nigdzie nie ma jednoznacznej odpowiedzi. Z jakiego samochodu i silnika pasuje? Słyszałem, że z 1Z ale były wzdłużne i poprzeczne, Quattro i ośki. Czy ktoś mógłby poratować numerem takiego koła? Szukalem nawet drogiego zestawu dedykowanego ale do silnika z kodem AJL nie ma nic :/
-
Zdjęcie listw dolnych z drzwi B5 Avant lift
Ja to w przefliftach tego nie bylo? Widzialem kilka sztuk i zawsze mialy te listwy Sent from my RM-825_eu_poland_296 using Tapatalk
-
Zdjęcie listw dolnych z drzwi B5 Avant lift
Ja myślę żeby je wywalić i poucinac mocowania. Wtedy progi ladnie wystają i auto optycznie zie lekko obniza Sent from my RM-825_eu_poland_296 using Tapatalk
-
Zdjęcie listw dolnych z drzwi B5 Avant lift
Planuje zdjąć dolne listwy z drzwi (te gumowe), poucinać mocowania i pomalować drzwi. Czy ktoś już to kiedyś robił? Czy nie ma szumu w czasie jazdy (bo przecież to uszczelki)? Czy nie leci woda do wnętrza podczas mycia? Pozdrawiam!
-
Napęd quattro a szerokość i średnica kół
Też chętnie bym się dowiedział Planuję koła z BMW X5 a tam są dwie różne szerokości niestety
-
[B5 AJL] Koszykowy czarnuch Quattro
Wczoraj czarnuch po dwóch dniach kombinowania pod autem dostał przerobiony dolot i dv'kę. Efekt: Audi A4 B5 Quattro DV sound on 1.8T AJL - YouTube I jak?
-
[ALL B5] A4 B5 Avant w klimacie "S-ki"
jak upchałeś 2 kominy z tyłu?
-
[B5 AJL] Koszykowy czarnuch Quattro
Póki co stylizacja Tydzień temu wyleciał katalizator - autko odmulone i szybciej się budzi po wciśnięciu gazu. Dziś skończyłem się babrać z LED'ami w tylnych kierunkach. Po prostu podoba mi się ich sposób zapalania (od razu a nie jak w żarówce że powoli się rozpala). Przez 3 dni myślałem jak wyrzucić błędy aż w końcu wrzuciłem opornik w układ i nie ma błędów na komputerze a kierunki działają w normalnym tempie (wcześniej za szybko mrugały) LED bulbs on Audi A4 B5 Avant - YouTube
-
Grupowy chiptuning z hamownią DYNO Rybnik - Anderllh
Po czyli sprawdzę moc mojego 1.8tQ za 80zl?:> gdzie i kiedy mozna tego dokonać? Sent from my RM-825_eu_poland_296 using Tapatalk
-
Grupowy chiptuning z hamownią DYNO Rybnik - Anderllh
A jak z pomiarem w quattro? Sent from my RM-825_eu_poland_296 using Tapatalk
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Śmiga ktoś dzis na motopasterke w nocy na Salmopol?:> Tapnięte z Lumii 820
-
AUDI A4 1.8t+ Rwd Avant nowe zdjęcia:)
Moim zdaniem nie taki odwracalny jak się wydaje bo trzeba przecież zaspawać Torsena, żeby nie wypluwał całego napędu na przód ze względu na zerowe obciążenie przedniej ośki. Jeśli by potem założyć półośki i nowy Torsen to oczywiście odwracalny
-
Słabe wspomaganie, pompa wyje, płyn się nie porusza
Panowie, u mnie w zbiorniczku nie dzieje sie kompletnie nic. Przy kręceniu kierownica wszystko stoi jak w stawie, zadnego przeplywu a pompa wyje i trochę jednak pomaga kręcić kierownica... Tapnięte z Lumii 820