Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Grupowy chiptuning z hamownią DYNO Rybnik - Anderllh


seves

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

zebrało się już kilku chętnych więc wpadłem na pomysł zorganizowania grupówki bo udało mi się "wynegocjować" dla grupy >10autek dodatkową zniżkę od i tak już niewielkiej ceny.

Modyfikacja sterownika silnika w Rybniku (Rybnik Kamień) u znanego już w okolicy i nie tylko na naszym ale i innych forach Grzegorza "anderllh".

Osobiście znam kolegę z pracy który robił jakieś pół roku temu program u niego w wv golfie i jest bardzo zadowolony. Udało mi się zebrać inne pozytywne oceny, żadnej negatywnej nie słyszałem więc polecam a cena że jest mocno konkurencyjna to mało powiedziane :wink:

Kiedy powstanie już ostateczna lista umówimy konkretne terminy - raczej lipiec-sierpień (Grzegorz powiedział że planuje umawiać 2autka dziennie) ale póki co proszę podać choć orientacyjnie tydzień w którym będzie Wam pasowało.

Bezwzględnie proszę o dopisanie typu sterownika silnika oraz jeśli chcecie modelu auta (w grupówkę wchodzą różne marki nie tylko VAG!!!)

Info od tunera (żeby nie zaśmiecać wątku):

Przykładowy cennik (zapisany wg typu sterownika, jeżeli będzie problem z rozszyfrowaniem dla danego samochodu to pisać do mnie PW- anderllh):

Bosch EDC15 (i starsze pokrewne) - 550zł

Bosch EDC16 - 600zł

Bosch EDC17 - 900zł

Siemens PPD - 700zł

Filtr DPF - mechanicznie i elektronicznie

Bosch EDC16 - 600zł

Bosch EDC17 - 700zł

Siemens PPD - 700zł

DPF + chiptuning

Bosch EDC16 - 1100zł

Bosch EDC17 - 1400zł

Siemens PPD - 1200zł

Marka/model samochodu nie jest ważny, nie zajmuję się tylko VAGami :)

Lista chętnych:

1. Adam (brat sevesa) - seat leon 1,9tdi 105km (29tydzień 2013)

2. Adam (kolega sevesa) - seat ibiza 1,9tdi 130km (29tydzień 2013)

3. blant88 - audi a4 1,9tdi 1998 (31tydzień 2013)

4. matek - audi a4 1,9tdi 2000 (31tydzień 2013)

5. peaceAK - audi a4 1,9tdi 2004 - 18.07.2013

6. arturoo - audi a4 2,5tdi 2000 - 22.07.2013

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O to juz nie tylko Dynosoft dziala na rynku ;)

Ja robiłem wszystko u Grzegorza, potem tesc Passata ;)

Polecam :)

Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O to juz nie tylko Dynosoft dziala na rynku ;)

Ja robiłem wszystko u Grzegorza, potem tesc Passata ;)

Polecam :)

Przyznaję że kiedy pierwszy raz słyszałem byłem sceptycznie nastawiony ale faktycznie doinformowałem się i Grzegorz to nie "ktoś z ulicy" zrobił już sporo autek i jak sie dowiedziałem klienci są zadowoleni :wink: wykres dodaje takze jak przebiega moment zawsze mozna sprawdzic. Słyszalłem o "tunerach" którzy dodają "certyfikat" pisany w wordzie a wtedy co i jak to tylko kwestia wiary:wink:

Także Daniel zwracam honor :wink:

Czy hamownia obsługuje 4x4?

To nie hamownia maha (wg mnie jedyny minus) tylko DYNO czyli pojazd zostaje zważony i pomiarów dokonuje się w trakcie jazdy także obojętnie czy ośka czy quattro :wink:

2.5 v6 Q także mogło by się załapać ??:wink:

Grzesiek nie podał żadnych przeciwskazań :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie hamownia maha (wg mnie jedyny minus) tylko DYNO czyli pojazd zostaje zważony i pomiarów dokonuje się w trakcie jazdy także obojętnie czy ośka czy quattro :wink:

Aha, rozumiem:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A automaty ?...w skrzyni też zmienia soft w razie potrzeby ?.....robił jakiegoś tipa w okolicy by można sie skontaktować ,...przejechać...pogadać z właścicielem...?! ...cena jaka ?

---------- Post dopisany at 11:44 ---------- Poprzedni post napisany at 11:42 ----------

Bo zwalniac to mi już to trochę zwalnia......teraz by sie przydało by sie zaczął hebel rozpędzać :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja również mogę polecić Grześka (anderllh). Chłopak ma dużą wiedzę i sporo autek już robił, poza tym przykłada się do tego co robi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A automaty ?...w skrzyni też zmienia soft w razie potrzeby ?.....robił jakiegoś tipa w okolicy by można sie skontaktować ,...przejechać...pogadać z właścicielem...?! ...cena jaka ?

---------- Post dopisany at 11:44 ---------- Poprzedni post napisany at 11:42 ----------

Bo zwalniac to mi już to trochę zwalnia......teraz by sie przydało by sie zaczął hebel rozpędzać :D

Nie ma problemu z tiptronikiem w 2.5tdi_Q, nigdy nie była potrzebna modyfikacja programu w skrzyni, zachowuje się normalnie po zwiększeniu mocy.

Cena 550zł :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Matek - 31 tydzien.. Chciałem przed wyjazdem nad morze, ale dmucham na zimne i zrobimy po, bo życie różne figle płata :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiedz mi czy kolega bawi się tylko softem czy coś więcej grzebie?

Wysłane z mojego HTC Sensation za pomocą Tapatalk 4

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiedz mi czy kolega bawi się tylko softem czy coś więcej grzebie?

Damian, Grzesiek na pewno nie tylko softem się zajmuje ale ze szczegółowymi pytaniami pisz do niego PW :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki, już poszło :-)

Wysłane z mojego HTC Sensation za pomocą Tapatalk 4

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam Grzesia, sam jezdze na programie od niego i mega jestem zadowolony:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...