Treść opublikowana przez east-import
-
Kontrolka silnika (P2015)
Możliwe Ale jak na razie błąd nie powraca , kontrolka się nie pali
-
Kontrolka silnika (P2015)
Kontrolka zgasła wczoraj brak błędu Troszkę go pogoniłem wczoraj i się naprawiło
-
Kontrolka silnika (P2015)
Czyli to cudeńko trzeba zakupić ? http://allegro.pl/zestaw-naprawa-blad-kolektor-2-0-tdi-cr-vw-p2015-i6681418758.html#thumb/4
-
Kontrolka silnika (P2015)
Witam, Dzisiaj zapaliła się kontrolka silnika , po podpięciu kompa wywaliło taki błąd P2015 00 [168] - Implausible Signal MIL ON - Intermittent - Confirmed - Tested Since Memory Clear Po skasowaniu błąd zniknął Podpowie ktoś co szykuje się do wymiany ?? Pozdrawiam Oraz drugi jaki znalazłem 03041 - Energy Management Active 000 - - - Intermittent
-
Jaki olej polecacie do A4 B8 2.0 TDI CR?
Do swojej zalałem Motul Specific 504/507 5w30 k232 5w40 lałem do starej a4 b6
-
A4 B8 2.0 143KM Czarnula
A więc Jestem już po wymianie Oleju i Filtrów zakupione od kolegi z Forum VCDS 16.8.3 Też już przybył I pierwsze co Green Menu włączone Test Zegarów Włączone Doświetlanie zakrętów włączone Próbowałem wyłączyć brzęczyk od pasów Lecz nie mam tej opcji w VCDS Wpadła też Mata bo Bagarznika Oraz nowy włącznik świateł Mój był wciśnięty , więc wpadł ładniejszy
-
Gdzie warto wykupić OC po podwyższeniu cen?
Kalkulacja z dzisiaj w Axa Dla samochodu: AUDI, A4 2.0 TDI MULTITRONIC, 2009 Wartość pojazdu na dzień 04.12.2016: 37 421,00 zł Początek ochrony: 15.12.2016 Wybrane ubezpieczenie: Pakiet OC+AC Ubezpieczenie OC Zielona Karta Assistance MINI Twój udział w odszkodowaniu: 5% Ubezpieczenie od kradzieży Likwidacja szkody na kosztorys Naprawa na częściach oryginalnych Opcje dodatkowe Assistance MIDI NNW Kierującego 150 000 zł NNW Pasażerów 50 000 zł Samochód zastępczy na 5 dni po wypadku Ubezpieczenie opon Do zapłaty łącznie: 2 raty po 1 414,00 zł = 2 828,00 zł Dodam że nigdy nie miałem AC Jedna rata wychodziła coś koło 2500zł Za OC A4 B6 w Axa za V6 płacę coś koło 800zł
-
A4 B8 2.0 143KM Czarnula
A4 B6 Q V6 Też diesel Stoi dalej u mnie na podwórku Fakt że Q to super sprawa bo kilka lat nim jeżdżę Ale B8 do 40k w Q nie da się wyrwać
-
A4 B8 2.0 143KM Czarnula
Na + Troszkę inaczej B8 większa ale i nowocześniej
-
A4 B8 2.0 143KM Czarnula
Q i Tip mam w a4 b6 a A4 B8 mam od dzisiaj I jak na razie nie odczuwam braku Q Ale za to całkiem nowsza konstrukcja niż a4 b6
-
A4 B8 2.0 143KM Czarnula
Nowe A4 już w domku Po przesiadce z A4 b6 v6 przesiadka na A4 B8 A więc Jestem już po wymianie Oleju i Filtrów zakupione od kolegi z Forum VCDS 16.8.3 Też już przybył I pierwsze co Green Menu włączone Test Zegarów Włączone Doświetlanie zakrętów włączone Próbowałem wyłączyć brzęczyk od pasów Lecz nie mam tej opcji w VCDS Wpadła też Mata bo Bagarznika Oraz nowy włącznik świateł Mój był wciśnięty , więc wpadł ładniejszy http://www.audiklub.org/wyposazenie/e0a/7a3/4ue/6xc/5sl/6ts/1kw/j0z/1lt/1as/1ba/3fa/5ma/7x0/f0a/8gu/0g7/0yh/0jh/th3/3nz/8bd/u2a/x0a/1n1/2zq/cd6/7k0/4x3/2k1/3l3/4kc/3y0/4k4/5d7/1sa/7mg/q1a/4gf.html?lang=pl
-
A4 B6 Avant 2.5 v6 TDI Q 180KM 1BE Nowe Dokładki w Kolor i końcówki 90m
Od znajomego cena 150zł Odebrałem Całość zamknęło się w 2k Jakiś już czas temu Wpadła Nowa Nawigacja Android 4.4.4 Quad Core Oraz w Październiku Nowe zawieszenie Komplet przód
-
Clon RNS-E, Wince 6.0 Arm11
Chętnie bym też taki filmik obejrzał... i obowiązkowo porównanie jak w tej samej okolicy/miejscu radzi sobie ori radio by było obiektywnie Ja nie mieszkam w mieście tylko 20km od miasta Więc nie wiem czemu u mnie działa Bebechy Windy CE a androida dual core są inne .
-
Clon RNS-E, Wince 6.0 Arm11
A istnieje coś takiego co am same plusy ? A co do Radia łapie fale bez problemu chińczyk. Więc nie wieżę że ci nie łapie No chyba że wrzucisz filmik na dowód że nie łapie ci radia
-
Clon RNS-E, Wince 6.0 Arm11
Ale obiektywnie albo 20.000zł albo 2.000zł różnica jest w cenie i w dźwięku . Ale czy aż tyle warto przepłacać
-
Clon RNS-E, Wince 6.0 Arm11
trochę screnów z a4 b6
-
Clon RNS-E, Wince 6.0 Arm11
Powiem tak Chińczycy już udowodnili że np. telefon meizu bije o głowę Samsunga i nie tylko. Więc Nie ma co narzekać na chińczyka Jest tańszy niż europejski odpowiednik z bardzo dobrymi parametrami Kenwood ma dedykowane do VW w cenie 4000zł na windzie CE czyli 4 x droższy a to samo co chińczyk Bo ten sam chińczyk z tymi samymi bebechami to koszt 1000-1200zł
-
Clon RNS-E, Wince 6.0 Arm11
Ale RNS nie ma porównania do Możliwości Chińczyka. Na starcie RNS przegrywa . To tak jak by porównać smart tv Led do kineskopowego
-
Clon RNS-E, Wince 6.0 Arm11
No niestety nie ma czegoś takiego by każdego zadowolić. Chcesz ori by dobrze grało trzeba wydać 12 tysi bez bajerów + bajery kolejne tyle pewnie na gadżety się wyda. Chińczyk 2k A ma bajery warte wiele więcej + gra nie gorzej niż Kenwood . Więc Kalkulacja czy wydać 20k na sprzęt studyjny do auta , czy 2 K na sprzęt kompromisowy Dodam że Knwood ma za 6k Uniwersalny ze słabszym prockiem i bebechami Pewnie dedykowane do audi marki kenwood z androidem i dual core koszt to około 12k
-
S4 B6 AVANT - marzenia sie spełniają.../! S.P.R.Z.E.D.A.N.E !
a4 b6 avant rodzinnym nazwać trudno Ale zacny model
-
Clon RNS-E, Wince 6.0 Arm11
http://allegro.pl/listing/user/listing.php?us_id=36835925 Lub drugie konto http://allegro.pl/listing/user/listing.php?us_id=17127615
-
Clon RNS-E, Wince 6.0 Arm11
Ten podobny do RNS-E są słabsze i droższe cena 2800zł
-
Clon RNS-E, Wince 6.0 Arm11
Tylko Brać Pamiętaj android i wyświetlacz słabszy . Brak Faktury i gwarancji Wiec nie wiem czy taniej Czy może wyjdzie z czasem drożej
-
Clon RNS-E, Wince 6.0 Arm11
Właśnie Dopiero po zakupie i montażu możecie stwierdzić czy 2000zł gra tak samo jak 12000zł
-
Clon RNS-E, Wince 6.0 Arm11