-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
Witam wszystkich. Wieki mnie nie było...
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
Stara bida..... powoli zaczynam sie rozglądać za jakims wozidlem bo jazda ciagle firmowa mnie zaczyna dobijać....
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
Witajcie....po długiej nieobecności....najlepszego na ten nowy rok....
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Witam wszystkich po długiej przerwie.....;)
-
SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
Dzien doberek w nowym roku. witam wszystkich po długiej przerwie.....
-
Dupowóz po bułki czyli S4
Panowie, nie wiem czy ktorys z was pamieta moja eske, jak wygladala lotka z tylu, niestety cena robi swoje i nie wszyscy to montuja... :) http://i60.tinypic.com/2gtc500.jpg Do porownania moja eska i Macieja
-
Dupowóz S4 b6
Dario co tam slychowac?
-
SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Heyka- SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
Hejka Jesli termin bedzie jakis w miare ok to tez wpadlbym chociaz na chwile- Audi A5 8T 2.7 TDI
Jakies zainteresowania co do auta? Jakie kolejne w planach?- SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
Heyka:)- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Bry- [Gliwice, Katowice, Rybnik i okolice] Widziany, widziana
Muszka76 dzis na zorach- SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
Heyykaa - SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
PrzemoS4
Pasjonat
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta