Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Dupowóz S4 b6


niebieski708

Rekomendowane odpowiedzi

Od niedawna stałem się posiadaczem S4 b6. Z auta jestem bardzo zadowolony, komfort i osiągi... Brak jedynie grzanych d*p ;-) Na dzień dobry wymieniany jest kompletny rozrząd, sprzęgło i dwumas, cewki itd Chcę auto doprowadzić do mocnej serii i pokazać że 4.2 też potrafi jeśli się o nie dba ;-)

9vp52i73.jpg


6f3tztqx.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Narazie auto stoi w warsztacie :-( od jutra składam i mam nadzieję w weekend wyjechać :-) to porobię jakieś ciekawe fotki :-) póki co szukam jeszcze felg bo to są zimowe ;-) jakieś pomysły? Auto do jazdy na codzień... Myslalem o s-line 18kach

Wysłane z mojego D6603 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio widzę, że każdy "szczęśliwiec" zaczyna przygodę z S4 od wyjęcia motoru... taka nowomoda zapanowała :D

Powodzenia!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio widzę, że każdy "szczęśliwiec" zaczyna przygodę z S4 od wyjęcia motoru... taka nowomoda zapanowała :D

Powodzenia!

Tak się składa że eski mają przebiegi koło 220 tyś a na tyle mniej więcej starcza rozrząd a żeby wymienić to trza niestety motorownie w dół zrzucić, oprócz alternatora to wszystko inne żeby wymienić czy zdemontować bo np. głowice też trzeba silnik zrzucać czy wyjechać nim do przodu :wink:

Darek zrobi wsio co potrzeba i będzie się cieszył jazdą przez najbliższe 200 tyś km ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio widzę, że każdy "szczęśliwiec" zaczyna przygodę z S4 od wyjęcia motoru... taka nowomoda zapanowała :D

Powodzenia!

Moda nie moda...jak sie chce mieć wszystko oki to podstawy trzeba zrobic...coś o tym tez wiem :)

Darek,dawaj znac jak poskladasz wszystko

3 mam kciuki....

Ps.

Odnośnie tego fazatory,coś udało ci sie ustalić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Są dwie możliwości... Kolega Mortiis też bardzo pomaga :-) z tym fazatorem... Serwis nie widzi ich wogóle, ani w Polsce ani w Niemczech...

Ale jednak dobrzy ludzie jeszcze istnieją i próbują pomoc :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Są dwie możliwości... Kolega Mortiis też bardzo pomaga :-) z tym fazatorem... Serwis nie widzi ich wogóle, ani w Polsce ani w Niemczech...

Ale jednak dobrzy ludzie jeszcze istnieją i próbują pomoc :-)

Jutro z Maciejem sie spotykamy jak dobrze pójdzie....:) ....on coś jest w stanie ci załatwić???

Daj mi najwyżej nr katalogowy tego fazatora... Zapytam u mnie w okolicy co niektórych....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie uroki Vki już rozrząd zrobić i trzeba motor wyciągać, ogólnie w naprawach droższy silnik jak zwykła 2 litrówka ale coś za coś zawsze jest ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podoba mi się podejście do tematu. Kurcze sam sobie bym kupił s4 B6, albo B7. Tylko kiedy bym jeździł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko zależy ;-) ja się teraz trochę po denerwuje, a potem tylko jazda :-)

Znając życie więcej Żona będzie jeździć :-P

Też chciałem początkowo b7, ale zrobić w niej to co ja robię i mam prawie kwotę RS4 ;-) b6 w dodatku tak nie rzuca się w oczy ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...