Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Dupowóz S4 b6


niebieski708

Rekomendowane odpowiedzi

Z moja jest podobnie, lubi jeździć z tym ze jako pasażer....ale zeby wydawać na auto to już chyba jak każda kobita....

Najfajniejsze jest w tym wszystkim to ze moja żonka boi sie szybkiej jazdy, kiedyś miałem BMW e30 v6 i np przy 200km/h była w stanie sie popłakać, bo już było za szybko a z eska jest innaczej...inne wyciszenie auta itp powodują ze nigdy sie nie zapyta ile jade...czasami tylko stwierdzi ze coś chyba za szybko...:) :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako że sprzęgło jest niedostępne, mam chwilę czasu żeby pomyśleć o felgach... Myślałem o 235/40/18 (opony/felgi) nie wiem jaki wzór wybrać i jakie powinno być ET ? Auto do jazdy na codzień...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako że sprzęgło jest niedostępne, mam chwilę czasu żeby pomyśleć o felgach... Myślałem o 235/40/18 (opony/felgi) nie wiem jaki wzór wybrać i jakie powinno być ET ? Auto do jazdy na codzień...

Seria ma 235/40r18 osadzenie et 45

Rozmiar bym zostawił ale u Mortiisa fele bardziej wystają i lepiej to na aucie wyglada,także jak możesz to et 35 powinno byc okej albo et 45 a pozniej dopasować dystansami

Ps.

Jaki czas musisz czekać na sprzęgło???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jutro Mortis zobaczy u swojego magika czy coś poradzi... Z sklepu chłopak pytał w LUKu i nie mają na stanie i nie wiedzą kiedy będą robić... Jak Mortis nie da rady to jest możliwość przerobienia tego co mam (kupiłem ale akurat nie pasuje do mojego modelu)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jutro Mortis zobaczy u swojego magika czy coś poradzi... Z sklepu chłopak pytał w LUKu i nie mają na stanie i nie wiedzą kiedy będą robić... Jak Mortis nie da rady to jest możliwość przerobienia tego co mam (kupiłem ale akurat nie pasuje do mojego modelu)

A żaden z chłopaków z forum nie ma?

Robiłem zakupy u kolegi dzika i towar jest na miejscu drugi dzień od wysyłki :)

A tak wg poznałem że kolega z okolic po Orlen Arenie [emoji14]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam niestety jakieś nietypowe sprzegło... Według sklepów, zerowe stany magazynowe magazynowe.

Tak z Płocka :-) (dokładnie Borowiczki-Pieńki) wcześniej niebieskim subaru impreza ;-) latałem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Darku a pytałeś bezpośrednio w serwisie,??

Pamiętasz jaka była sytuacja z fazatorem? Tobie w ASO mowili ze nie ma a w rybniku powiedzieli ze do 2 tyg mogą je sprowadzić....trzeba czasami brać poprawke

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Darku nie przesadzaj :P a co do felg to ja obstaje przy swoim i nie bardzo mi się widzą :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprzegło od Mortisa już do mnie jedzie :-D

Jedynie bije się z myślami 18ki czy 19ki... 19ki ładniej wyglądają, ale mało praktyczne. 18ki mniejsze ale komfort delikatnie lepszy...

Znalazłem coś takiego :)

x5phi7tk.jpg

Edytowane przez niebieski708
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,
Bardzo ładna S4, a w dodatku z moich okolic! :D
Felgi ze zdjęcia jak najbardziej ok :thumbup1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Darku ja mam 18 bo tak seryjnie i u ciebie było wkładane, kumpel w b7 ma 19 i profil opony 35 ( masakra- bo mało odczuwalny komfort) ale wg mnie jeśli ma tym autem twoja żonka na co dzien jeździć , a zeby jej zębów nie wytluklo to szedlbym w kierunku 18 cali.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Darku moje zdanie na temat fel znasz :wink:

Co to macie za tajemnice, Mortiis napisz co nie co na temat felunku

Jeździsz już Darku ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety nie... potrzebne są klucze serwisowe do rozkręcenia skrzyni...

W piątek mam wyjazd służbowy na dwa tygodnie więc.. lipa... a miało być tak pięknie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wkładanie silnika i już problem... Nie polecam poduszek pod silnik silver project... Są wyższe o 2 cm od ori przez co kąty mocowania się rozchodzą i nie da się ich przykręcić. Zostaje nawiercić nowe dziury, albo zmodyfikować poduszkę. Ja robie drugą opcję...

akurat dzisiaj miałem je zamawiać, dobrze że doczytałem twój post. w takim razie jakie poduszki polecacie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...