Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Dupowóz S4 b6


niebieski708

Rekomendowane odpowiedzi

Auto poskładane, a tu zonk... Okazało się że serwis w ch... poleciał i dał inne oringi. Wycieka płyn i jutro próba ich wymiany, niestety są od rozrządu. Auto odpaliło, silnik super pracuje :-) ale co z tego...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drugi raz mnie w ch... chcieli zrobić... Tym razem się nie zorientowałem... Jak nie da się wymienić to będzie trzeba silnik wysunąć...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zonk to mało powiedziane ;(

Dodatkowa nie potrzebna robota i kolejna nerwówka..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do tego spełnia się najgorszy sen... Jak i u Mortisa chyba mam złe sprzegło... Okazuje się że są dwa rodzaje, jest możliwość że jeszcze wysprzeglik padł, ale odpowietrza się do połowy i dalej nic. Biegi nie wchodzą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do tego spełnia się najgorszy sen... Jak i u Mortisa chyba mam złe sprzegło... Okazuje się że są dwa rodzaje, jest możliwość że jeszcze wysprzeglik padł, ale odpowietrza się do połowy i dalej nic. Biegi nie wchodzą.

Jak miałem z MOTRIISEM mini spota! to tez właśnie opowiadał mi o takiej sytuacji u niego???no Darku! troszku LIPA :(
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyszło, że serwis się pomylił i źle sprawdził/rozkodował vin... Podał numer nie tego sprzęgła. Również płyn do wspomagania kierownicy jest inny niż na korku podany ;-) (korek jest ori)

W tych autach wszystko trzeba sprawdzać w dobrym serwisie - taka rada dla posiadaczy tych aut :-)

Wielkie dzięki dla Mortisa i jego kolegi z serwisu Audi za pomoc.

Edytowane przez niebieski708
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co za czasy. Nie dość, że płaci się słono za usługi to jeszcze trzeba ciągle wszystko kontrolować. A jak się jedzie do mechanika to trzeba mu dokładnie powiedzieć co ma zrobić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do silnika to pracuje super :-) reakcja na gaz lepsza i żadnego wypadania zapłonu :-D dźwięk delikatnie się zmienił na bardziej rasowy po wciśnieciu gazu :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety nie... Sprzegło... Ale czasem odpalam :-D teraz brzmi lepiej (wcześniej był przestawiony rozrząd i fazator do wymiany)

Co powodowało spokojniejszą lekko zamuloną pracę ;-)

Teraz wkręca się super :-) aż korci żeby posłuchać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety nie... Sprzegło... Ale czasem odpalam :-D teraz brzmi lepiej (wcześniej był przestawiony rozrząd i fazator do wymiany)Co powodowało spokojniejszą lekko zamuloną pracę ;-) Teraz wkręca się super :-) aż korci żeby posłuchać

Miałem to samo, zreszta po wymianie pierścieni, nawet jak nigdzie nie jechalem a wrocilem firmową do domu to tak minimum na 30 min szedłem odpalić furę, zeby pochodziła przynajmniej na wolnych obrotach- pierścieniom to tez dobrze zrobiło....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z braku sprzęgła, rozebrałem skrzynię... Okazało się że po bliższym przyjrzeniu synchronizator trzeciego biegu ledwo dyszy :-P

6szd4ykx.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakby to powiedzieć ....jak nie wiesz gdzie i na co wydać kasę , mozna spojrzeć na auto i wszystko jasne :)

Darku co na to twoja żonka?????

Nie klocicie sie jeszcze ???

Bo ja z moja jak tylko jakiś temat zacznę typu auto i wszystko co z tym związane to jakby mogła ....ech lepiej nie kończę :) :) :) hahahahaha

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja lubi bardzo to auto :-) nie spodziewała się takich wydatków, ale za to chce nim do pracy jeździć ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...