Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Dupowóz S4 b6


niebieski708

Rekomendowane odpowiedzi

Alcantara , fajny temat ale musiałbys wywalić w ciu....piniądzorów bo zeby to porządnie zrobic to i zapłacić odpowiednio a to 4tysie jak nic.

Kiedyś mi to chodziło po głowie i dałem se spokoj...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piekne autko i kawal dobrej roboty oby służyło ja w swoim *mule mam ronale 235 40 18 i jak na moje tu tez by pasowaly

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też myślałem nad ori ronalami, ale Żonie się nie podobają :-P a to ona więcej nim będzie jeździła ;-)

Jednak chłodnica lewa delikatnie cieknie... Kupić ori, może jakiś zamiennik, naprawić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem, ale czasem nie ori jest lepsza... Szukam całej aluminiowej coś ala intercooler, żeby na dłużej wytrzymała :-)

Edytowane przez niebieski708
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Darku w ktorym miejscu cieknie???

U mnie jak ciekło z prawej tzn delikatnie sie pocilo to zawiozłem i zrobili za 70 zł , nowa w ASO coś ok 1300 a używka ok 400-600zl

Edytowane przez PrzemoS4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zadzwon do ic moze mają nissensa (w katalogu jest) na stanie nie widac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cieknie z uszczelnienia rdzenia, a plastiku.

Do tego wymiana tarcz i ubezpieczenie ac/oc...

Nawet Subaru mi tyle kasy nie wciągneło w tak krótkim czasie :-P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nooo, niestety przy naszych v8-kach to najlepiej mieć dwa etaty, z jednego na życie a z drugiego do auta :)

Kasa, kasa, kasa

:)

:) :)

Edytowane przez PrzemoS4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Auto nawoskowane i po testach :-) Zapala bez dziwnych dźwięków :-)

Jedyny minus to poliuretanowe poduszki pod silnikiem... Czuć bardzo delikatne drgania na wolnych.


qovgct3j.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.catalog.polcar.com/Catalog

polecam... wczoraj obsikało mi nogawkę ;) jak przechodziłem obok wozu ... chłodnice nie wiadomo jakiego producenta lecz bardzo dobrze wykonana (jak oryginał) trzyma wymiary a cena jest smiesznie niska 400 z groszami

odnośnie poduszek mam takie u siebie i niestety to poli jest za miękkie... po roku użytkowania siadły o 1 cm - trzeba twardsze tuleje... plus jest taki że i tak są sztywniejsze niż oryginał utwardza się w miare obciążenia ale to zbyt wolno reaguje... i moment silnika idzie w ugięcie poduszki... delikatne wibracje są na silverprojectach lecz nasze wozy sa tak dobrze i dokladnie poskladane że nic nie trzeszczy i nie brzęczy - można zakladać "bez obawień" ;) jedynie zamówić więcej niż 65 sh - myślę że 80-90 sh będzie ok.

Edytowane przez PMW
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tyle że szukałem tej mniejszej :-) chłodnicy

Ok, chłodnice w super stanie znalazłem :-) wycieków brak. Dodatkowo wyleciały nowe tarcze Zimmermann Coat Z. Potem jeszcze znalazłem jakiś wosk w garażu i nawoskowałem auto :-) jutro jeszcze raz nawoskuje i zrobię jakieś zdjęcia ;-)

7ds4p86e.jpg

zxvy2bea.jpg

Chwilę nagrałem wydech na postoju... Niestety tosterem :-)

https://youtu.be/EhITU24nK_A

Edytowane przez niebieski708
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osobiście średnio mi sie podoba taki kształt ;-) oczywiście rzecz gustu. Mam 18ki na lato które będą fajnie wyglądały, ale brak opon narazie, bo zrobieniu auta mało kasy zostało. Za półtora miecha zima więc już chyba mie będę kombinował... Chyba że ktoś ma na handel opony 18ki żeby pojeździć te max dwa miesiące :-) (na lato będą nowe)

Edytowane przez niebieski708
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś sprawdzałem ustawienie rozrządu na vcds (kanała chyba 093) i wyszło -1,-1... Więc nie idealnie, ale blisko zera ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...