Treść opublikowana przez a4tommi
-
Audi A4 B6 problem z licznikiem
J.w destep z kanalu lub widsc go bo wyjeciu zbiorniczka od plynu chlodniczego na wstepie sprwdz kostke moze zasniedziala albo zalana lub kabelek urwany
-
wibracje auta przy mocnym chamowaniu
Wywazenie ok ? Zaloz nowe tarcze klocki i jak nie przejdzie poszukasz głębiej
-
problem z odpalaniem na zimnym
A zalej do pelna beny przelataj na samym gazie i zobacz jak sie bedzie zachowywać u mnie to pomoglo
-
Uzdrawianie ALT. Nafta, płukanki i inne cuda
A takie ot zmienialem osta5nie swiece i byly lekko od oleju u was jak ta sprawa wygląda?? bo poza malymi delewkami nic nie dolega na pb na gazie czaeem wariuje ale to przez to ze nie mam dobrego gazownika
-
Srebrny / Avus Silver / LY7J / sedanik A4 B6... AVF ... 18''
Mam identyczny kolorek i tez tak ladnie siedzi brak mi tez lotki na tyl i mysle i dokladkach i listwach w kolor
-
Uzdrawianie ALT. Nafta, płukanki i inne cuda
Mi motulu 10w40 pali litr na ok 4tys km w cyklu mieszanym czyli nie ma krzywdy .? Nie warto nic dolewac?
-
Własnoręczny montaż gazu, czy można ?
J.w kwit kwestia dogadania z gaziarzem ,wszystko jest dla ludzi jak sie chec
-
Proszę o ocene logow 2.0 alt
Sterownik omvl z dziwna kostka reduktor nowy silver wtryski sprawdze wiem ze niebkeskie kabel vcdsa mam brak mi tego do sterownika od gazu jade na same benie teraz i jest ok dzis jeszcze zmienilem komplet filtrow i olej ,u mnie w okolkcy 1 gazownik ma kabelek do mojego sterownika ale u niego bylem i mi tak wlasnie wymienil reduktor ze wczesniej nie bylo checka a teraz jest...
-
Proszę o ocene logow 2.0 alt
Gazownik mowi ze wszystko jest na tip top wiec nie wiem chyba czas poszukac innego
-
Proszę o ocene logow 2.0 alt
ok tak zrobie skasuje bledy do soboty tylko Pb i zmienie filtry wszystkie i w sobote wstawie logi na pb/lpg
-
Proszę o ocene logow 2.0 alt
http://vaglog.pl/log_231397.html Witam prosilbym kogos kto sie zna na temacie by mi doradzil gdzie szukac usterki co ok 50km wywala checka z bledem 17535 zrobilem w.w logi grup 002 033 020 tak wyczytalem by je zrobic (mam nadzieje ze dobrze) bk to moje pierwsze Prosilbym o jakie kolwiek sugestie co mu dolega jesli to widac po logach
-
Opadająca tylna szyba
Popros ewentualnie kogos o przytrzymanie szyby tak bys mial lepsze dojscie powoli bez pospiechu złożysz to nic skomllikowanego
-
Szarpie/drży podczas hamowania o co chodzi?
Lrzetaczac sie powinno na piascie maszynką na tokarce niekiedy nke przynosi efektu sam tak mialem zmien tarcze klocki i bedzie Ok
-
Opony bieżnikowane czy polecacie?
J.w smketniki nie dajace sie czasem wywazyc kup lepiej używane
-
2.0 FSI problem z odpalaniem
Mam to samo z rana na zimnym silniku ale w 2.0 alt nie mam juz sil co to moze byc wydaje mi sie ze cos od gazu wywala mi checka co 50km z bledem 17535 fuel trim system too rich jakies pomysly?
-
Problem z pokrętłem od navi między zegarami
Szukalem jakiegos poradnika ale ciężko coś aktualnego jakies rady?
-
Dupowóz S4 b6
Piekne autko i kawal dobrej roboty oby służyło ja w swoim *mule mam ronale 235 40 18 i jak na moje tu tez by pasowaly
-
pomocy! woda z klimy w środku!
Odkrec schowek plastiki odegnij dywan i masz taka gumowata rurke mniejwiecej pod panelem klimy wchodzi on w gumowe kolanko wyjmij przedmuchaj powinno byc ok
-
Problem z pokrętłem od navi między zegarami
Witam a mam pytanko podeslalbhs mi kopie plytki od navi ? Bo mam w fisie i bym chckal sprawdzic czy dziala Pozdrawiam
-
Nowe opony z tyłu. Auto myszkuje po drodze.
Ja mam vredesteina 235 40 18 x4 i zlego slowa nie powiem
-
Woda pod dywanikiem - nietypowa sytuacja
Przerabialem to tydzien temu kapie jakby zza schowka bo tam się przelewa gdy odplyw jest zatkany w moim wypadku od dolu nie bardzo bylo go widsc bo kapie na oslone termiczna ale wystarczy ; odkrecic schowek (8nasadka) 2srubki na krzyzowyz plastikow obok klimy wypisc plastikowe listwy przy drzwiach wywinac "dywan* do gory i pod panelem klimy idzie taka plaska gumowata rurka wpieta w gumowe jakby kolanko i to ona się zapycha. przedmuchac ja potem wysuszyc pożądanie dywaniki gąbki, wlaczyc klime i sprawdzic czy jest przeplyw Pozdrawiam
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam mam na imię Tomek jestem z bydgoszczy ?
-
Wycie kół i czucie luzu.
Wycie opon nijak ma się do zbieżności ale mozna ja sprawdzic bardziej stawial bym na stan technjczny opon obadac czy nie sa pozabkowane spekane itd zbieznlsci nie ma tez sensu ustawiac jesli masz np drazek kier do wymiany no ale skoro luzow nke ma to warto sprawdzic stan tych oponek