-
Audi A4 B6 problem z licznikiem
J.w destep z kanalu lub widsc go bo wyjeciu zbiorniczka od plynu chlodniczego na wstepie sprwdz kostke moze zasniedziala albo zalana lub kabelek urwany
-
wibracje auta przy mocnym chamowaniu
Wywazenie ok ? Zaloz nowe tarcze klocki i jak nie przejdzie poszukasz głębiej
-
problem z odpalaniem na zimnym
A zalej do pelna beny przelataj na samym gazie i zobacz jak sie bedzie zachowywać u mnie to pomoglo
-
Uzdrawianie ALT. Nafta, płukanki i inne cuda
A takie ot zmienialem osta5nie swiece i byly lekko od oleju u was jak ta sprawa wygląda?? bo poza malymi delewkami nic nie dolega na pb na gazie czaeem wariuje ale to przez to ze nie mam dobrego gazownika
-
Srebrny / Avus Silver / LY7J / sedanik A4 B6... AVF ... 18''
Mam identyczny kolorek i tez tak ladnie siedzi brak mi tez lotki na tyl i mysle i dokladkach i listwach w kolor
-
Uzdrawianie ALT. Nafta, płukanki i inne cuda
Mi motulu 10w40 pali litr na ok 4tys km w cyklu mieszanym czyli nie ma krzywdy .? Nie warto nic dolewac?
-
Własnoręczny montaż gazu, czy można ?
J.w kwit kwestia dogadania z gaziarzem ,wszystko jest dla ludzi jak sie chec
-
Proszę o ocene logow 2.0 alt
Sterownik omvl z dziwna kostka reduktor nowy silver wtryski sprawdze wiem ze niebkeskie kabel vcdsa mam brak mi tego do sterownika od gazu jade na same benie teraz i jest ok dzis jeszcze zmienilem komplet filtrow i olej ,u mnie w okolkcy 1 gazownik ma kabelek do mojego sterownika ale u niego bylem i mi tak wlasnie wymienil reduktor ze wczesniej nie bylo checka a teraz jest...
-
Proszę o ocene logow 2.0 alt
Gazownik mowi ze wszystko jest na tip top wiec nie wiem chyba czas poszukac innego
-
Proszę o ocene logow 2.0 alt
ok tak zrobie skasuje bledy do soboty tylko Pb i zmienie filtry wszystkie i w sobote wstawie logi na pb/lpg
-
Proszę o ocene logow 2.0 alt
http://vaglog.pl/log_231397.html Witam prosilbym kogos kto sie zna na temacie by mi doradzil gdzie szukac usterki co ok 50km wywala checka z bledem 17535 zrobilem w.w logi grup 002 033 020 tak wyczytalem by je zrobic (mam nadzieje ze dobrze) bk to moje pierwsze Prosilbym o jakie kolwiek sugestie co mu dolega jesli to widac po logach
-
Opadająca tylna szyba
Popros ewentualnie kogos o przytrzymanie szyby tak bys mial lepsze dojscie powoli bez pospiechu złożysz to nic skomllikowanego
-
Szarpie/drży podczas hamowania o co chodzi?
Lrzetaczac sie powinno na piascie maszynką na tokarce niekiedy nke przynosi efektu sam tak mialem zmien tarcze klocki i bedzie Ok
-
Opony bieżnikowane czy polecacie?
J.w smketniki nie dajace sie czasem wywazyc kup lepiej używane
-
2.0 FSI problem z odpalaniem
Mam to samo z rana na zimnym silniku ale w 2.0 alt nie mam juz sil co to moze byc wydaje mi sie ze cos od gazu wywala mi checka co 50km z bledem 17535 fuel trim system too rich jakies pomysly?
a4tommi
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta