Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Proszę o ocene logow 2.0 alt

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

http://vaglog.pl/log_231397.html

Witam prosilbym kogos kto sie zna na temacie by mi doradzil gdzie szukac usterki co ok 50km wywala checka z bledem 17535 zrobilem w.w logi grup 002 033 020 tak wyczytalem by je zrobic (mam nadzieje ze dobrze) bk to moje pierwsze Prosilbym o jakie kolwiek sugestie co mu dolega jesli to widac po logach

Opublikowano

zle wyregulowana instalacja prawdopodobnie. ale najpierw zeby potwierdzic to ze tak jest prosze zrobic tak sakasowac bledy z silnika nawet jak ich nie ma i pojezdzic na benzynie okolo 100 km i zrobic logi na benzynie tez . na pb nie powinno wywalic bledu jezeli jest okej wszystko z osprzetem. lub prosze o telefon to wytlumacze o co chodzi. 790206740

Opublikowano
  • Autor

zle wyregulowana instalacja prawdopodobnie. ale najpierw zeby potwierdzic to ze tak jest prosze zrobic tak sakasowac bledy z silnika nawet jak ich nie ma i pojezdzic na benzynie okolo 100 km i zrobic logi na benzynie tez . na pb nie powinno wywalic bledu jezeli jest okej wszystko z osprzetem. lub prosze o telefon to wytlumacze o co chodzi. 790206740

ok tak zrobie skasuje bledy do soboty tylko Pb i zmienie filtry wszystkie i w sobote wstawie logi na pb/lpg

Opublikowano

po wskazaniu sondy lambda na 33 kanale widac ze od najmniejkszych obrotow jest za uboga miesazankia i daltego masz ten blad.na benyznie napewnotego nie ma

Opublikowano
  • Autor

Gazownik mowi ze wszystko jest na tip top wiec nie wiem chyba czas poszukac innego

Opublikowano

hehe a najlepiej to zaopatrzyc sie w kabel vcds i kabel do lpg i samemu to ogarnac:D

jak tak dalej bedziesz jezdzil to powypala ci gniazda zaworowe i tyle bedzie z tego. uboga mieszanka to samoz zlo dla silnika

jakiej marki masz sterownik i jaki reduktor i jakie wtryskiwacze??

Opublikowano
  • Autor

Sterownik omvl z dziwna kostka reduktor nowy silver wtryski sprawdze wiem ze niebkeskie kabel vcdsa mam brak mi tego do sterownika od gazu jade na same benie teraz i jest ok dzis jeszcze zmienilem komplet filtrow i olej ,u mnie w okolkcy 1 gazownik ma kabelek do mojego sterownika ale u niego bylem i mi tak wlasnie wymienil reduktor ze wczesniej nie bylo checka a teraz jest...

Opublikowano

Hehe no to ładnie ci wymienił. Trzeba zobaczyć jakie ciśnienie jest na reduktorze jeżeli jest okej to trzeba zrobić na nowo kalibracje i wszystko wystroic na korekty na 33 kanale podczas jazdy i będzie git :-)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.