Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

matissnk

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. Kolego jak rozklejales lampę opalarka ? Bez problemu ? I co nie paruje Ci po złożeniu ?
  2. Po krótkiej przerwie mały update jakiś czas temu trzeba było odświeżyć "płuca" czyszczenie turbiny przy okazji kolektora ssącego jak i wydechowego oraz cały układ IC Przy okazji zrobiłem kilka zdjęć wałka hm... tak mi się wydaje może ktoś by mógł rzucić fachowym okiem na fotki i coś się wypowiedzieć... myślę że coś na nich widać
  3. Musiałbym zapytać bo różnie u niego z czasem i pogoda ale zapytam
  4. Zawodowo tego nie robi ale myślę że dość fajnie to robi u mnie i tak na szybko było robione bo prawidłowo to trzy etapy trzema pastami się powinno robić ale wydaje mi się ze efekt fajny jeszcze do tego jakiś dobry wosk ;-) czekam na foty w końcu może ktoś będzie znajomy z okolic hehe
  5. Polerke robił mi znajomy z niewielkim moim udziałem ;-) Kolego dawaj foty Twojej furki
  6. Tak tak kolego tego się nie da ukryć tak kupiłem no niestety ktoś nie udolnie kolor dobrał :-) Gdzieś kiedyś czytałem że przy srebrnym kolorze trzeba naprawdę ogarniętego lakiernika żeby nie było widać różnicy w odcieniach. Chciałem polecić Ci polerke ale widzę że jesteś po korekcie wiec z tym już nic nie zrobisz. Jak tobie nie przeszkadza to git Jak motorownia i technicznie wszystko zdrowe a samochód ma służyć parę latek to całą resztę zawsze można pomału ogarnąć Ciężko ciężko taki kolor dobrać polerka juz była ale niestety będę musiał poprawić to co malowane z tego chodź by względu ze ten malowany błotnik przyswaja sobie pomału rude piegi od rana wewnątrz wiadomo kolo trochę piaskuje ale trzeba to poprawić bo tak być nie może ;-)
  7. matissnk odpowiedział(a) na VPLD temat w Audi A4/S4 B6
    Furka mega ;-) nic tylko pozazdrościć ;-)
  8. Tak tak kolego tego się nie da ukryć tak kupiłem no niestety ktoś nie udolnie kolor dobrał :-) Mi osobiście się podoba no radio bardzo chętnie bym włożył 2din ale patrząc na ceny RNS E to musze jeszcze chwile zaczekać :-) a felge czarna przymierzalem 17stke VW czarna i nie bardzo mi to siedziało zdjęcie może wrzucę na dniach to będziesz widział może kwestia gustu ;-) Mam podobne plany :-) zobaczymy co czas pokaże
  9. http://esanok.pl/2015/nasz-patronat-impreza-dla-wszystkich-fanow-motoryzacji-moto-piknik-na-sosenkach-ij001.html
  10. Dzięki koledzy Hm tak by Jaro959 chciało wyglądać :-) widzę ze nie tylko samochód każdy obserwuje ;-) Mam nadzieje ze lotka z slina nie zepsuje tego smaczku myślę że na dniach dodam zdjęcia środka up Tak jak obiecałem kilka fotek ze środka samochodu
  11. Bardzo ładna sztuka widzę ze przód szybki tez przyciemnione czy się mylę ;-) kolego ja też jeżdżę na zawieszeniu 1bv i Felga 18" idzie się przyzwyczaić ;-) nieraz jak mam okazję przesiąść się na zwykłe tapczanowate zawieszenie to mam wrażenie ze się oderwe od drogi :-) no ale fakt różnica w komforcie jest zależy kto co lubi :-) powodzenia w modach bo podstawa w zakupie elegancka ;-) no i niestety ale pakietu S wewnątrz to tu nie znajdziemy
  12. Sam sobie przyciemnialem :-) tylko juz w sumie jedna szyba do poprawy bo sobie zarysowalem niby dużo nie widać no ale... miałem ochotę przód taka jasna folia ale póki co brak chęci
  13. Dzieki ;-) Według tego co znalazłem to avus Silver
  14. Poprzednia właścicielka wątpię że zmieniała :-) ja takie kupiłem i tez nie zmieniałem przy zakupie sprawdzałem amorki to były bdb na 99% 1BV ale dla pewności postaram się zrobić fotę zawieszenia i wrzucę ;-)
  15. Postaram się jak najszybciej myślę że dam radę ogarnąć w tym tygodniu

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.