-
Słabe światła mijania rozwiązanie
Kolego jak rozklejales lampę opalarka ? Bez problemu ? I co nie paruje Ci po złożeniu ?
-
Srebrny / Avus Silver / LY7J / sedanik A4 B6... AVF ... 18''
Po krótkiej przerwie mały update jakiś czas temu trzeba było odświeżyć "płuca" czyszczenie turbiny przy okazji kolektora ssącego jak i wydechowego oraz cały układ IC Przy okazji zrobiłem kilka zdjęć wałka hm... tak mi się wydaje może ktoś by mógł rzucić fachowym okiem na fotki i coś się wypowiedzieć... myślę że coś na nich widać
-
Srebrny / Avus Silver / LY7J / sedanik A4 B6... AVF ... 18''
Musiałbym zapytać bo różnie u niego z czasem i pogoda ale zapytam
-
Srebrny / Avus Silver / LY7J / sedanik A4 B6... AVF ... 18''
Zawodowo tego nie robi ale myślę że dość fajnie to robi u mnie i tak na szybko było robione bo prawidłowo to trzy etapy trzema pastami się powinno robić ale wydaje mi się ze efekt fajny jeszcze do tego jakiś dobry wosk ;-) czekam na foty w końcu może ktoś będzie znajomy z okolic hehe
-
Srebrny / Avus Silver / LY7J / sedanik A4 B6... AVF ... 18''
Polerke robił mi znajomy z niewielkim moim udziałem ;-) Kolego dawaj foty Twojej furki
-
Srebrny / Avus Silver / LY7J / sedanik A4 B6... AVF ... 18''
Tak tak kolego tego się nie da ukryć tak kupiłem no niestety ktoś nie udolnie kolor dobrał :-) Gdzieś kiedyś czytałem że przy srebrnym kolorze trzeba naprawdę ogarniętego lakiernika żeby nie było widać różnicy w odcieniach. Chciałem polecić Ci polerke ale widzę że jesteś po korekcie wiec z tym już nic nie zrobisz. Jak tobie nie przeszkadza to git Jak motorownia i technicznie wszystko zdrowe a samochód ma służyć parę latek to całą resztę zawsze można pomału ogarnąć Ciężko ciężko taki kolor dobrać polerka juz była ale niestety będę musiał poprawić to co malowane z tego chodź by względu ze ten malowany błotnik przyswaja sobie pomału rude piegi od rana wewnątrz wiadomo kolo trochę piaskuje ale trzeba to poprawić bo tak być nie może ;-)
-
A4 b7 1.8t
Furka mega ;-) nic tylko pozazdrościć ;-)
-
Srebrny / Avus Silver / LY7J / sedanik A4 B6... AVF ... 18''
Tak tak kolego tego się nie da ukryć tak kupiłem no niestety ktoś nie udolnie kolor dobrał :-) Mi osobiście się podoba no radio bardzo chętnie bym włożył 2din ale patrząc na ceny RNS E to musze jeszcze chwile zaczekać :-) a felge czarna przymierzalem 17stke VW czarna i nie bardzo mi to siedziało zdjęcie może wrzucę na dniach to będziesz widział może kwestia gustu ;-) Mam podobne plany :-) zobaczymy co czas pokaże
-
Spot sanok 20.09.2015
http://esanok.pl/2015/nasz-patronat-impreza-dla-wszystkich-fanow-motoryzacji-moto-piknik-na-sosenkach-ij001.html
-
Srebrny / Avus Silver / LY7J / sedanik A4 B6... AVF ... 18''
Dzięki koledzy Hm tak by Jaro959 chciało wyglądać :-) widzę ze nie tylko samochód każdy obserwuje ;-) Mam nadzieje ze lotka z slina nie zepsuje tego smaczku myślę że na dniach dodam zdjęcia środka up Tak jak obiecałem kilka fotek ze środka samochodu
-
[B6 BEX] A4 Avant 1.8T Quattro Moroblau
Bardzo ładna sztuka widzę ze przód szybki tez przyciemnione czy się mylę ;-) kolego ja też jeżdżę na zawieszeniu 1bv i Felga 18" idzie się przyzwyczaić ;-) nieraz jak mam okazję przesiąść się na zwykłe tapczanowate zawieszenie to mam wrażenie ze się oderwe od drogi :-) no ale fakt różnica w komforcie jest zależy kto co lubi :-) powodzenia w modach bo podstawa w zakupie elegancka ;-) no i niestety ale pakietu S wewnątrz to tu nie znajdziemy
-
Srebrny / Avus Silver / LY7J / sedanik A4 B6... AVF ... 18''
Sam sobie przyciemnialem :-) tylko juz w sumie jedna szyba do poprawy bo sobie zarysowalem niby dużo nie widać no ale... miałem ochotę przód taka jasna folia ale póki co brak chęci
-
Srebrny / Avus Silver / LY7J / sedanik A4 B6... AVF ... 18''
Dzieki ;-) Według tego co znalazłem to avus Silver
-
Srebrny / Avus Silver / LY7J / sedanik A4 B6... AVF ... 18''
Poprzednia właścicielka wątpię że zmieniała :-) ja takie kupiłem i tez nie zmieniałem przy zakupie sprawdzałem amorki to były bdb na 99% 1BV ale dla pewności postaram się zrobić fotę zawieszenia i wrzucę ;-)
-
Srebrny / Avus Silver / LY7J / sedanik A4 B6... AVF ... 18''
Postaram się jak najszybciej myślę że dam radę ogarnąć w tym tygodniu
matissnk
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta