Skocz do zawartości
IGNOROWANY

A4 b7 1.8t


VPLD

Rekomendowane odpowiedzi

O, mistrz vt powrócił :naughty::decayed:

Tym razem zdjęcia są rzeczywiste? Jeśli tak, gratulacje :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Auto bardzo ładne :wink4:

Podoba mi się kolor :decayed:

Ale lipa w tej PL że nie robią rejestracji w kształcie ori amerykańskiej :wallbash:

też mam taką klapę po nowym roku zakładam ale bede miał reje w ori kształcie US :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mistrz powrócił i znowu częściowo skopiował mój opis. Czy nie zrozumiałeś, że twój poprzedni wątek został właśnie usunięty, ze względu na plagiat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To, że masz podobne wyposażenie, nie znaczy, że masz robić kopiuj-wklej z mojego wątku. Trochę inwencji twórczej. Ostatnio skopiowałeś wszystko nawet nic nie zmieniając. :thumbdown::wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moze kolejność zamienie wyposażenia lol :wallbash: bez przesady, z byle czego robisz problem :wallbash:[br]Dopisany: 19 Listopad 2011, 12:35_________________________________________________Witam was mam pytanko mam zamontowane coś takiego w aucie już przyjechało to ze stanów, wiem mniej wiecej że jest to typowy BOOST pokazujący ciśnienie tylko nie wiem po co jest to pokrętło? :mysli:

DSC08866.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to pokrętło to albo do jakiegoś sygnału albo do wyłączenia wskaznika albo do kontrolowania boostu ale to raczej nie :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wyłączyć sie tego nie da tym pokretłem [br]Dopisany: 20 Listopad 2011, 16:55_________________________________________________jak to rozumieć???

http://forums.vwvortex.com/showthread.php?3207219-Freedom-Design-Turbo-Boost-Control

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Elektroniczny MBC :gwizdanie:

Wiedz że podnoszenie doładowania bez podwyższenia dawek paliwa szybko może się przyczynić do uszkodzenia silnika :cool1:

A co do tego pokrętła to może się reguluje w którym momencie ma "wstawać turbo".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładne autko, sam szukam podobnego i w tym kolorze by mi odpowiadał :> Do pełni szczęścia brakuje tylko Q ale nie każdy chce :wink4: Jeśli moge spytać ile dałeś? Możesz na priv.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...