Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

KrzyDG

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. KrzyDG odpowiedział(a) na KrzyDG temat w Audi
    Jeśli jest ktoś zainteresowany kupnem niech pisze na PW~!
  2. Proszę ile motocyklistów Sam jeżdżę na GSX-R 600 K1 i jak najbardziej polecam ! Jeśli może potrzebowali byście jakiś opon do motocykli piszcie Mam w super cenie znane marki !
  3. KrzyDG odpowiedział(a) na KrzyDG temat w Audi
    Jeśli chodzi o części to mam wszystkie nawet na 2 takie cała piwnica części od liczników po dodatkowe skrzynie biegów, chromy, kierownic chyba z 5 no po prostu wszystko. Żeby to zacząć robić to trzeba najpierw za blacharkę się zająć a później znaleźć kogoś kto już składał takie klasyki bo samemu nie był bym w stanie za dużo zdziałać
  4. KrzyDG odpowiedział(a) na KrzyDG temat w Audi
    No trochę kasy by trzeba było wyłożyć... Dlatego najprawdopodobniej pójdzie do żyda
  5. KrzyDG opublikował(a) temat w Audi
    Witam. Zaprezentuję swoją Audi. Jak na razie jest ona w częściach i cały czas się waham co z tym robić być może sprzedam. A więc tak Audi ma wszystkie dokumenty co jak na ten model i rok produkcji to cud Tak powinno wyglądać : A jest tak : Jednostka napędowa : I kupa części na przynajmniej 2 takie http://imageshack.us/g/812/obraz024qr.jpg/
  6. Mówisz o takiej wersji ? http://otomoto.pl/audi-rs2-rs-blau-quattro-315-ps-rarytas-C16763486.html W takim aucie radio bym wymontował.
  7. Drewno dla dziadków Będzie przekładka ?
  8. W tych B6 nawet siedzenia nie ze skóry wyglądają spoko. Super fura gratulacje
  9. KrzyDG odpowiedział(a) na VPLD temat w Audi A4/S4 B6
    Kolor
  10. Wszystko zaje jedyne co to bym zdemontował to coś na telefon
  11. Pierwsze co moim zdaniem dach na czarno ))
  12. Jak ktoś chce bardzo po oszczędzać może gaz założyć do takiej
  13. Ostro modzisz. Nie wiem czy miałbym na tyle odwagi by tak rozkręcić taką furę Podziwiam!
  14. Ja bym zostawił ją tak jest ! Bo jest mega !

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.