-
Dobrzy chiptunerzy
Mam pytanie do hugo z Fabryki mocy. Zastanawiam się nad chipem. Moje autko BMW e61 3.0d 231KM MANUAL. Proszę podaj cenę. z tego co wyczytałem na stronce to po programie wyjdzie 285KM Myślałem że podjadę do Mastersa ale Ty mi coś zaproponuj Pozdrawiam. aha jestem ze Stalowej Woli
-
Kryteria przy wyborze kasku motocyklowego
Napisz ile pieniążków chcesz przeznaczyć na kask. Jaką jazdę preferujesz bardziej turystyczna, sport czy tor. Ja posiadam Suomy Excel typowo harcorowy kask z rewelacyjnym antifogiem, jednak w codziennym użytkowaniu się nie sprawdzi. Siedzi mocno na głowie i ciężko się go ściąga i zakłada a poza tym jest głośny. Firmy które powinieneś brać pod uwagę to przede wszystkim Arai, Shoei, Shark no i oczywiście suomy (vandal) na końcu Agv. Polecam też bardzo HJC fg15 i Nolan.
-
Pytanie do byłych i obecnych użytkowników BMW E60/E90. Proszę o pomoc
temperaturę widać normalnie na zegarach ewentualnie w co do stopnia w ukrytym menu. W benzynowych nie ma "problemów" z klapkami. Mam 3.0d i nie mam zamiaru poprawiać fabryki. Pozdrawiam.
-
Strefa motocyklistów
http://allegro.pl/show_item.php?item=2205373269
-
Strefa motocyklistów
tak to ja
-
Strefa motocyklistów
sorry Jelito jest tylko jeden ;P
-
Strefa motocyklistów
tak jestem:) JELITO JEST TYLKO JEDNO! Właśnie zastawiam się żeby dołożyć jeszcze oplot.
-
Strefa motocyklistów
Ja już chyba zakończyłem zbrojenia na ten sezon: fender eliminator BODIS szyba Puig Racing klamki WometTech rolki WometTech crash pady zawieszenia WometTech końcówki kierownicy crash pady Puig PRO tylny błotnik Puig dwa wydechy:(wywalony exup) Wcześniej BODIS gp1 teraz końcówka BOS Opony 211
-
BMW E92 320i
A kiedyś miałem s4 b6 bo chciałem odpocząć od bmw ale mi odeszło czasami tu zaglądam i nawracam niewiernych
-
BMW E92 320i
Jest śliczna przywykłeś do małej pojemności?
-
Strefa motocyklistów
Cześć wszystkim. Jak by kogoś interesował NOWIUTKI bimbinezon BERIK 'a ls2 to zapraszam. Sam posiadam identyczny, jest rewelacyjny. http://allegro.pl/berik-ls2-8323-bk-nowy-okazja-rozmiar-50-i-52-i1845972894.html
-
Strefa motocyklistów
fafal, jeszcze nie kupiłeś?
-
Strefa motocyklistów
jest za***iste moto do sprzedania, 929 fireblade w sandomierzu, Kupiłem u niego jego wcześniejszą sc33 a on kupił właśnie tą 929. Moto jest 1000% pewne.
-
Strefa motocyklistów
tak byłem byliśmy w WORD odrobić 6 punktów karnych heh
-
Strefa motocyklistów
wkleję parę fotek z częstochowy
J E L I T O
Pasjonat
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta