Jump to content
18 18
J E L I T O

Strefa motocyklistów

Recommended Posts

Witam. Jak przygotowania do sezonu? Zbroicie się już?

Właśnie kupiłem nowe moto na nowy sezon.

BMW 735i >> BMW 540iA >> BMW 730iA >> BMW 740iA >> BMW 540iA...AUDI S4 B6  >>>BMW  e61 530d 06 na razie 231KM ;)<br />beztytuuuby.jpg

Poka fote nowego nabytka :decayed: Motocykliści są bo widziałem nie jeden ma w podpisie fote swojej A4 a obok szlifierka :kox:

Nie załozyłem wątku żeby się pochwalić

zx-10r 09/10r

20110116337.jpg

BMW 735i >> BMW 540iA >> BMW 730iA >> BMW 740iA >> BMW 540iA...AUDI S4 B6  >>>BMW  e61 530d 06 na razie 231KM ;)<br />beztytuuuby.jpg

zx-10r 09/10r

20110116337.jpg

Fajny :slina: :slina: :slina: :slina:

Tylko mogłeś ten pomarańczowy motocykl odsunąć do zdjęcia, bo trochę zasłania i nie widać, czy ma przerzutki z przodu :no:

I dynamo jest przy tylnym kole :blink:

Ale nóżki chyba nie ma, bo oparłeś o ścianę... :mysli:

Żartuję oczywiście :D

Piękna maszyna, dobrze wyczytałem, że to ma 200 KM ? :shocked:

też tak czytałem :P

zdjcie0013l.jpg

No ja tez wlasnie zakupilem nowy sprzecik mysle ze 180KM wystarczy...

15707aff6161b661med.jpg

Olej juz kupilem i filtr zalozylem K&N i moge sezon zaczac nic tylko na wiosne czekac oby przyszla jak najszybciej...

[sIGPIC][/sIGPIC]

nie ? hmmm a po co ?

wątek na temat motocykli jest na forum, trzeba było poszukać.

i zmień nazwę, jeżdżę moto, Korzeń jeździ, Lukas jeździ i żaden z nas na pewno nie uważa się za dawcę.

1xx KM 3xxNM ;)

św. Krzysztof jeździ z Tobą tylko do 120km/godz. Przy większych prędkościach swoje miejsce oddaje św. Piotrowi.

a ja was uważam za dawców i też się przyszykowałem do waszego sezonu :gwizdanie:

zapomniales dodac ze Kali jezdzi ;-)))))

Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów bez podawania przyczyny.
RFS
[email protected] by Witek

też tak czytałem :P

zdjcie0013l.jpg

Kolo ode mnie z wioski ma identychną pomarańczową Ninje tylko nie potrafi jeździć :rolleyes:

Krzyniek rozluźnij poślady.

pohamuj się z tego typu tekstami.

1xx KM 3xxNM ;)

św. Krzysztof jeździ z Tobą tylko do 120km/godz. Przy większych prędkościach swoje miejsce oddaje św. Piotrowi.

ja dzieki Bogu i partii juz sie pozbyłem

na razie nie zanosi sie na zakup nowego

sysek27 na jakim kominie to jezdzi ???

mam do oddania tytanowego Yosi

prawie nówka, 4 tkm zrobione :good: :good: :good: :good:

+48 693 45 66 99

Gdybym nie odbierał albo obiecał że oddzwonię a nie oddzwaniam to dzwonić do skutku.

ja dzieki Bogu i partii juz sie pozbyłem

na razie nie zanosi sie na zakup nowego

sysek27 na jakim kominie to jezdzi ???

mam do oddania tytanowego Yosi

prawie nówka, 4 tkm zrobione :good: :good: :good: :good:

Ja kupilem juz na takim Yosi ciekawe jak to sie bedzie sprawowalo bo w poprzednim sezonie jezdzilem na R1 2004rok ale strasznie mi sie sypala elektroncznie i sie jej pozbylem dlugo sie zastanawialem co kupic w klasie 1000 i wybor padl na K6 w tym roku chce sie nia wybrac z kumplami do wloch na male tourne ciekawe co z tego wyjdzie :mysli:

[sIGPIC][/sIGPIC]

Muszę kupić nowy kask, czy ktoś używa kasku z blendą? Zastanawiam się czy jest potrzebna...

Używam shubertha i nie wyobrażam sobie kasku bez blendy

Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów bez podawania przyczyny.
RFS

Ja tez kupuję ale coś znacznie spokojniejszego CBR F4i :decayed:

To moje pierwsze moto i narazie chyba będzie wystarczające. Kask też kupiłem z blendą Shark S900

c54e418697d60423med.jpg

cbr f4i - jak na pierwsze moto to może być za ostre no chyba ze bedziesz jeździł spokojnie tak do 6 tys. obrotów

jak ktoś zainteresowany mogę pomóc sprowadzić moto, mam też dostęp do kilku maszyn juz w PL

Muszę kupić nowy kask, czy ktoś używa kasku z blendą? Zastanawiam się czy jest potrzebna...

blenda :good:

cbr f4i - jak na pierwsze moto to może być za ostre no chyba ze bedziesz jeździł spokojnie tak do 6 tys. obrotów

jak ktoś zainteresowany mogę pomóc sprowadzić moto, mam też dostęp do kilku maszyn juz w PL

Jak bedzie na poczatku jezdzil z glowa to bedzie ok ale i tak jak znam zycie to juz w polowie sezonu bedzie Ci malo mocna... :gwizdanie:

[sIGPIC][/sIGPIC]

no nie wiem to jednak jest moc

ja zaczynałem od WSK potem MZ potem hoda CB a potem CBR i mi wystarczy, trzeba umiec wykozrystać to co się ma na 100% ja zobaczyłem co moja f4 umie jak wsiadł kolega co sie sciga na torach

O Panowie z nieba mi spadliście:)

Używam shubertha i nie wyobrażam sobie kasku bez blendy

Korzeń jaki masz model tego kasku? co o nim myślisz?

To moje pierwsze moto i narazie chyba będzie wystarczające. Kask też kupiłem z blendą Shark S900

Właśnie wybrałem do kupna agv stealth sv lub właśnie Sharka s900. Co myślisz o tym szarku? czytałem że bardzo głośny i delikatny..

Czytałem też że ta blenda jest do niczego nie potrzebna i kaski z nią są cięższe. Sam już nie wiem co myśleć, a coś kupić muszę.

mój do sezonu przygotowany...

motorynka%20pony%20m-3

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Triathlon, snowboard, kitesurfing. Fotografia ślubna i portretowa. Wszelakie projekty graficzne wykonuję. W razie czego PW. Fanpage na Facebooku: http://www.facebook.com/chyrekphotography

Właśnie wybrałem do kupna agv stealth sv lub właśnie Sharka s900. Co myślisz o tym szarku? czytałem że bardzo głośny i delikatny..

Czytałem też że ta blenda jest do niczego nie potrzebna i kaski z nią są cięższe. Sam już nie wiem co myśleć, a coś kupić muszę.

Wybrałem Sharka bo dostałem go w dobrej cenie i najbardziej mi pasował/leżał na głowie. Nie mogę nic o nim powiedzieć bo jeszcze w nim nie jeździłem. Nie znalazłem wiele negatywnych opinii o nim. Jak wiadomo jest to kask w przedziale cenowym 500-900zł (zależy od wyprzedaży, promocji malowania itp.) i wyczytałem, że jest to dobry stosunek jakość-cena. Pierwsze wrażenie ok. Dla mnie plusem była blenda, deflektor, "podbródek". Minus - brak pinlock'a, niestety nie ta półka...

Kilka opinii:

"Co do sharka s900 to też mogę go polecić. Według mnie za 490zl nie ma lepszego kasku. Mój kolega go posiada i go trochę przetestowałem Ma fajną rzeźbę i dobrze zachodzi na brodę przez co nic nie wieje. Duży plus blenda. Jedyną rzeczą w której mój tańszy kask NAXA F9 moim zdaniem lepiej się spisywał to mniej parowała szybka w w czasie listopadowego deszczu ale może to być kwestia ustawienia wentylacji w kasku "

"Za ok 500zł s900 to serio fajny kask i ładnie wykonany w tej cenie jedynie Nolan jest podobnej jakości... "

"Shark jest jak ciepłe wygodne kapcie, miękki, przyjemny wewnątrz, ma blendę przeciw słoneczną i deflektor na nos i jest relatywnie cichy-sharka kupiłem jako drugi kask (dla pasażera)."

"zdecydowanie odradzam tanie AGV i tego typu wynalazki, jedynym sesownym z tego przedzialu jest BOX

ale generalnie Shark jest swietny w pieniadzach do 1000zl"

Agv to dobra firma ale tylko GP-TECH/TI-TECH/T-2/STEALTH SV/S4 SV są dobrze wykonane.

Poczytaj tutaj :good:http://www.honda-cbr.pl/forum/kask-jaki-wybrac-t219.html

c54e418697d60423med.jpg

Mam C3. Cichy. Lekki. Szczękówa

RFS

A mój czeka aż śnieg zejdzie i zrobi się cieplej :naughty:

Pozdrawiam Wiesiek

Fafal czy da radę żebyś mi pokazał ten kask na żywo w Tarnobrzegu? wyślij mi swój nr na PW to się umówimy:)

Fafal czy da radę żebyś mi pokazał ten kask na żywo w Tarnobrzegu? wyślij mi swój nr na PW to się umówimy:)

Jasne, że da radę :wink4: PW poszło

c54e418697d60423med.jpg

Panowie, kto jeszcze jest z podkarpacia. Może kiedyś zrobimy rundę po okolicy.

Mój sprzęt :gwizdanie:

image.jpg