Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Strefa motocyklistów


Rekomendowane odpowiedzi

:hi:

panowie jestem na etapie robienia prawa jazdy kat.A i na początku przyszłego sezonu będę chciał kupić motor, na co zwracać szczególną uwagę przy zakupie, może opłaca się sprowadzić np z UK ?

bardzo podoba mi się Kawasaki z 750 co o nim sądzicie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2.2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Ja siebie nazywam motocyklistą, mimo że jeżdżę tylko Rometem Chartem. Maszynę kupiłem w tamtym roku w listopadzie, wyremontowałem przez zimę i teraz śmigam po okolicy. Jestem w trakcie robienie prawa jazdy A+B, dodatkowo na 99% zaklepanego już mam kolejnego zabytka Rometa Mińska :)

Więc lewa do góry :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panowie jestem na etapie robienia prawa jazdy kat.A i na początku przyszłego sezonu będę chciał kupić motor, na co zwracać szczególną uwagę przy zakupie, może opłaca się sprowadzić np z UK ?

bardzo podoba mi się Kawasaki z 750 co o nim sądzicie ?

nie jestem ekspertem ale fajny sobie motorek wybierasz na pierwszy :decayed: moze lepiej skoczyc z mostu :naughty: ? taniej bedzie :good: .

Pozdrawiam normlanie jezdzacych motocyklistow :hi:

Nie pozdrawiam "dzieci" i idiotow :decayed: , ktorzy tylko wiedza jaka reka sie gaz odkreca :gwizdanie: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z750 to taki troche muł, do nauki w sam raz

mam taka rozj....ebaną do sprzedania, silnik pali od reki, lagi do wymiany i plastiki z lampą[br]Dopisany: 31 Sierpień 2011, 12:59_________________________________________________

a ja mam Suzuki SV 650 S :) nie ma to jak dwa gary w V :)

fajne moto i dzwięk :good: :good: :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panowie jestem na etapie robienia prawa jazdy kat.A i na początku przyszłego sezonu będę chciał kupić motor, na co zwracać szczególną uwagę przy zakupie, może opłaca się sprowadzić np z UK ?

bardzo podoba mi się Kawasaki z 750 co o nim sądzicie ?

nie jestem ekspertem ale fajny sobie motorek wybierasz na pierwszy :decayed: moze lepiej skoczyc z mostu :naughty: ? taniej bedzie :good: .

Pozdrawiam normlanie jezdzacych motocyklistow :hi:

Nie pozdrawiam "dzieci" i idiotow :decayed: , ktorzy tylko wiedza jaka reka sie gaz odkreca :gwizdanie: .

:doh1:

Każdy motocyklista musi mieć olej w głowie i wiedzieć kiedy może odkręcić manetkę a kiedy nie, zabić możesz się na skuterku o mocy 2KM więc nie pitol głupot

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Każdy motocyklista musi mieć olej w głowie i wiedzieć kiedy może odkręcić manetkę a kiedy nie, zabić możesz się na skuterku o mocy 2KM więc nie pitol głupot

zabic sie mozesz siedzac w domu ... tylko prawdopodobienstwo jest zgola odmienne :decayed: , mam nadzieje ze to pojmujesz :good: .

Jakby kazdy motocyklista mial olej w glowie(jak to mawiasz) to bym codziennie nie spotykal takich co go wogole nie maja (MOZGU).

Nie chce sie wdawac w niepotrzebne dyskusje. Ty uwazasz tak ja inaczej (wg mnie ty pitolisz glupoty :facepalm: ) i na tym skonczmy .

Podobaja mi sie motory , nie mam do nich zadnych zastrzezen , zastrzezenia mam do ludzi ktorzy wsiadaja na te maszyny nie zdajac sobie sprawy z tego jak sie nimi poslugiwac. :decayed: , najczesciej jeszcze dzieciaki :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tenn KTM to fajny koń i kawał mocy na kole. Dla mnie zbyt dużo jak na enduro, zbyt cieżki też jest przez to :) 450 max jak dla mnie [br]Dopisany: 01 Wrzesień 2011, 07:30_________________________________________________

Aktualnie poruszam się czymś takim:

1203290814.jpg

Może demonem prędkości nie jest - 125PS ale dźwięk i frajda z jazdy jest niesamowita. Bardzo wygodny. :kox:

wow.. Piękny :slina:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aktualnie poruszam się czymś takim:

1203290814.jpg

Może demonem prędkości nie jest - 125PS ale dźwięk i frajda z jazdy jest niesamowita. Bardzo wygodny. :kox:

ale kredens :kox: :kox: :kox: :kox: :kox:

jezdziłem takim, srebrnym, kuzyn ujezdza..... :good: :good: :good: :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja robie prawko dopiero :decayed:

a moto miałem Yamahe YZF R6 oraz Kawe 636R

teraz myślę właśnie o Kawie Z750

Devi jak się sprawuje takie cuś ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dla mnie ta kawa to zwykły shit :thumbdown: :thumbdown: :thumbdown:

niby ma 110kM ale ja nie czułem tej mocy, poza tym jest cięzka jak krowa

wyglad taki sobie, ja bym brał jakąś suzukę albo hondę

prwade mówiac to nie chce mi sie juz na takich jezdzic

teraz szukam suzuki burgmanna 650 Ex

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tenn KTM to fajny koń i kawał mocy na kole. Dla mnie zbyt dużo jak na enduro, zbyt cieżki też jest przez to 450 max jak dla mnie

miałem w dobrym pieniądzu więc nie marudziłem :decayed: najważniejsze że zapas mocy jest :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...