Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Strefa motocyklistów

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Dla mnie wlasnie ten juz sie skonczyl.... Pucek wykrakal....

Rozje...balem kawe, klasyczny lewoskret, petak skrecal honda civic

i ponoc mnie nie zauwazyl, pierd....olnalem fikolka w powietrzu

przelecialem w powietrzu nascie metrow i wyladowalem na trwaniku

motor zlom, caly przod do wymiany, fuuuuuuuuuuccccckkkkkkkkk !!!!!

Niczego nie wykrakałem, po prostu trzeba mieć oczy w du... :kwasny:

A z czystej ciekawości, w czym jeździcie? skóra czy tekstyl?

  • Odpowiedzi 2,2 tys.
  • Wyświetleń 203,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Kiedys jakis madry czlowiek ( nie znam go osobiscie :decayed: ) powiedział : Motocykliści dzielą się na tych co Leżeli i na tych co będą leżeć, ja w tamtym sezonie tez lezalem :confused4: a co do pytania przedmówcy latam w tekstylnych.

bikepics-1643061-full.jpg

wcześniej było:

bikepics-1643145-full.jpg

a tera jest : :>

bikepics-1888620-full.jpg

pozdr.

Opublikowano

A z czystej ciekawości, w czym jeździcie? skóra czy tekstyl?

dobre pytanie też mam takie dylematy :gwizdanie:

Opublikowano

wszytko zależy od temperatury i od tego czy więcej jazdy jest po mieście czy trasa z winklami...

większy dylemat niż wy mam ja..... upały panujące na południu Hiszpanii latem powodują że człowiekowi nie raz nsie nie chce zakładać pełnej skóry... ale wyobraźnia podpowiada że nie warto ryzykować.

moja codzienna jazda podzielona jest na dwa etapy... miasto(Gibraltar) 30min-2godz korki po mieście,

i 30km autostrady... te korki w 40 st upale zabijają

sam jeżdżę na co dzień w kurtce skórzanej i jeansy z kewlarem. w chłodniejsze dni kurtka cordura,

weekendy na winkle to wiadomo... pełna skóra, gorzej tylko jeśli policja złapie... bo zanim spiszą trza się rozebrać bo pod koniec rozmowy pływamy we własnym sosie....

Opublikowano

wszytko zależy od temperatury i od tego czy więcej jazdy jest po mieście czy trasa z winklami...

większy dylemat niż wy mam ja..... upały panujące na południu Hiszpanii latem powodują że człowiekowi nie raz nsie nie chce zakładać pełnej skóry... ale wyobraźnia podpowiada że nie warto ryzykować.

moja codzienna jazda podzielona jest na dwa etapy... miasto(Gibraltar) 30min-2godz korki po mieście,

i 30km autostrady... te korki w 40 st upale zabijają

sam jeżdżę na co dzień w kurtce skórzanej i jeansy z kewlarem. w chłodniejsze dni kurtka cordura,

weekendy na winkle to wiadomo... pełna skóra, gorzej tylko jeśli policja złapie... bo zanim spiszą trza się rozebrać bo pod koniec rozmowy pływamy we własnym sosie....

I właśnie ten sposób ubierania uważam za właściwy :)

Opublikowano

Dla mnie wlasnie ten juz sie skonczyl.... Pucek wykrakal....

Rozje...balem kawe, klasyczny lewoskret, petak skrecal honda civic

i ponoc mnie nie zauwazyl, pierd....olnalem fikolka w powietrzu

przelecialem w powietrzu nascie metrow i wyladowalem na trwaniku

motor zlom, caly przod do wymiany, fuuuuuuuuuuccccckkkkkkkkk !!!!!

Niczego nie wykrakałem, po prostu trzeba mieć oczy w du... :kwasny:

A z czystej ciekawości, w czym jeździcie? skóra czy tekstyl?

skóra, Dainese

Opublikowano

pany a buty niskie czy wysokie ? do takiej jazdy rekreacyjnej :cool1:

pewnie dużo pytań jeszcze tu zadam ale po to jest ten wątek :kox:

Opublikowano

ja zawsze w wysokich, kostki dla mnie bezcenne :decayed:

Opublikowano

ja od 2 sezonów ujeżdżam Hondę CBR 954rr '03, kupiłem ją jako pierwsze dorosłe moto, wcześniej były za gówniarstwa: Ogar, WSK, trochę poznałem ETZ 251, a później naście lat nic poza epizodyczną kilkudniową przejażdżką na pożyczonej od kumpla CBR1000 zakończoną głupim szlifem... No i uważam, że jak się ma głowę na karku to można kupić nawet na początek duże moto, chociaż kilka razy już się wystraszyłem ale szczęśliwie bez konsekwencji. Podkreślam - głowę na karku, rozsądek, wyobraźnię i umiejętność pohamowania się przed chęcią lansu/szpanu... Co do ubioru - na chłodniejsze dni mam kombinezon skóra IXS, na upały mam zbroję i ochraniacze na kolana. Dobre wysokie buty to podstawa, podobnie jak i rękawice. A kask to LS2 Lagarto. Pozdrówka dla wszystkich forumowiczów motocyklistów i do zobaczenia w nowym sezonie.

Opublikowano

Zdrowy rozsądek i duuuuża wyobraźnia to podstawa, zwłaszcza jeśli zaczyna się od 150KM motocykla:)

No i odwagi też trzeba przy takiej wariackiej RRce :evil:

A swoją drogą ładny motocykl Flaha :good:

Opublikowano

WR 250F

Opublikowano

fajny szprync

jak ktos chce to mam na czesci swoja padaczke Kawa z750s 2006r

Opublikowano

WR 250F

fajne moto :good:

Opublikowano

WR 250F

fajne moto :good:

A Ty czym latasz?

Bardziej Cross czy Enduro ?

Mnie osobiście kręcą takie klimaty:

Erzberg training :)

Zamiast latanie w kółko *** chociaż nie ukrywam, że trochę brakuje mi kondycji na pojeżdżenie po torze :thumbdown:

Opublikowano

WR 250F

fajne moto :good:

A Ty czym latasz?

Bardziej Cross czy Enduro ?

Mnie osobiście kręcą takie klimaty:

Erzberg training :)

Zamiast latanie w kółko *** chociaż nie ukrywam, że trochę brakuje mi kondycji na pojeżdżenie po torze :thumbdown:

YZ400F :kox:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.