Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Strefa motocyklistów

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

fafal, jeszcze nie kupiłeś? :naughty:

  • Odpowiedzi 2,2 tys.
  • Wyświetleń 203,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

mój do sezonu przygotowany...

motorynka%20pony%20m-3

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

HAHAHA

Pamiętam jak Oniak taką popierdalał :decayed:

Tyle, że prawie 30 lat temu to była kosa :decayed:

Opublikowano

Ja jeżdżę YAMAHA VIRAGO XV 1000 GOLD EDITION. To cruiser ale robi wrażenie , kobitki takie lubią :good:

056179d6b40ddd51med.jpg

Opublikowano

jaki motor polecicie do 10tys, uzywke w typie enduro/supermoto

tzn chcialbym kupic jeden motor i do niego dodatkowo drugi komplet kol, aby mogl po miescie smigac jak na supermoto,a w weekendy zapuszczac sie gdzies w pola i lasy jak na enduro?

nie mam duzego, prawie zadnego doswiadczenia, ale cos mocniejszego niz 250ccm :)

Opublikowano

Kup Enduro , to taki mix na teren i drogę. Cross tylko na teren.

Opublikowano

jaki motor polecicie do 10tys, uzywke w typie enduro/supermoto

tzn chcialbym kupic jeden motor i do niego dodatkowo drugi komplet kol, aby mogl po miescie smigac jak na supermoto,a w weekendy zapuszczac sie gdzies w pola i lasy jak na enduro?

nie mam duzego, prawie zadnego doswiadczenia, ale cos mocniejszego niz 250ccm :)

ja jeżdżę na tenere 660 super połączenie szosa i teren polecam :good:

a co do dwóch kpl. kół to i tak nie bedzie ci się chciało zmieniać wiem coś o tym :cool1: ja założyłem oponę mitasa dakar radzi sobie w terenie zajebi..... a po asfalcie też da się jeździć

Opublikowano

Co Panowie myślicie o CBR F4i Sport? :cool1:

W zeszłym miesiącu umarła F3 i zastanawiam się nad w/w sprzętem :gwizdanie:

Opublikowano

Legenda miałem taką :)

Jak dobry stan to motocykl bardzo OK. :good:

Opublikowano

Co Panowie myślicie o CBR F4i Sport? :cool1:

W zeszłym miesiącu umarła F3 i zastanawiam się nad w/w sprzętem :gwizdanie:

poszukaj w dziale "sprzedam"

ktoś sprzedawał w zajeb....istym stanie CBR600RR

Opublikowano

Co Panowie myślicie o CBR F4i Sport? :cool1:

W zeszłym miesiącu umarła F3 i zastanawiam się nad w/w sprzętem :gwizdanie:

poszukaj w dziale "sprzedam"

ktoś sprzedawał w zajeb....istym stanie CBR600RR

Ja :)

Opublikowano

Tylko, że CBR600rr to całkiem inny motocykl niż F4i

Ale Paweł piękna jest :slina: Z chęcią bym przytulił, ale nie mój przedział cenowy.

Opublikowano

wiem, ale apetyt rosnie w miare jedzenia.... :wink4: :wink4: :wink4:

Opublikowano

To na pewno :) Sam się przymierzam do kupienia czegoś, ale w tym sezonie już pewnie się nie uda

Opublikowano

Tylko, że CBR600rr to całkiem inny motocykl niż F4i

Ale Paweł piękna jest :slina: Z chęcią bym przytulił, ale nie mój przedział cenowy.

Jest jak nowa.Ewenement z pewnością.Cena wysoka ale proporcjonalna do stanu i wyposazenia...daje nowki gumy,jest sportowy wydech i filtr.

Opublikowano

Nie podważam stanu technicznego, a cena na pewno odpowiednia. :wink4:

Perełka :decayed:

Opublikowano

Co Panowie myślicie o CBR F4i Sport? :cool1:

W zeszłym miesiącu umarła F3 i zastanawiam się nad w/w sprzętem :gwizdanie:

poszukaj w dziale "sprzedam"

ktoś sprzedawał w zajeb....istym stanie CBR600RR

Pytam o F4i Sport bo mam okazje :decayed: ...brat znajomego nie wie co sprzedaje...i jego przekonanie o stanie sprzętu jest bardzo zaniżone (byłem, oglądałem, jeździłem)... :kox: Wynegocjowana cena, według mnie bardzo atrakcyjna :good:

Dodam że po bardzo lekkim szlifie...uszkodzone jedynie mocowania plastików i czachy z prawej strony (zadupek nie ruszony)

Rok: 2002 Cena: 6.800,- :decayed:

Opublikowano

a ja mam skuterka 50c jest odblokowany i mi leci na płaskim 70 hehehehe :decayed: :decayed:

Opublikowano

a ja mam skuterka 50c jest odblokowany i mi leci na płaskim 70 hehehehe :decayed: :decayed:

Też mam taką machinę :decayed: ...cyl 75c :decayed: ...zwiewa z siedzenia :kox: hehe
Opublikowano

a ja mam skuterka 50c jest odblokowany i mi leci na płaskim 70 hehehehe :decayed: :decayed:

Też mam taką machinę :decayed: ...cyl 75c :decayed: ...zwiewa z siedzenia :kox: hehe

:polew: :polew: a ja mam jeszcze stożek pierdzi koksiarsko :polew: :polew: pewnie leciał by wiecej ale juz kompresji na cylindrze brak :decayed:

Opublikowano

Co Panowie myślicie o CBR F4i Sport? :cool1:

W zeszłym miesiącu umarła F3 i zastanawiam się nad w/w sprzętem :gwizdanie:

poszukaj w dziale "sprzedam"

ktoś sprzedawał w zajeb....istym stanie CBR600RR

Pytam o F4i Sport bo mam okazje :decayed: ...brat znajomego nie wie co sprzedaje...i jego przekonanie o stanie sprzętu jest bardzo zaniżone (byłem, oglądałem, jeździłem)... :kox: Wynegocjowana cena, według mnie bardzo atrakcyjna :good:

Dodam że po bardzo lekkim szlifie...uszkodzone jedynie mocowania plastików i czachy z prawej strony (zadupek nie ruszony)

Rok: 2002 Cena: 6.800,- :decayed:

jak będziesz oglądał kolejny raz f4i to weź nasadkę 10-tkę i odkręć zbiornik przy główce ramy. jak będą dobrze spasowane śruby do otworów (nie będziesz musiał naciągać) to znaczy że rama ok.

podejrzyj też ramę od strony chłodnicy - od dołu, na łączniku który idzie od głównej ramy może pokazać się pęknięcie (rysa). zapytaj o napinacz rozrządu, czy i kiedy był wymieniany - kilka wersji było wadliwych i łańcuch brzęczał w ok. 4-6 tyś obrotów. ostatnia wersja napinacza daje rade.

obejrzyj też chłodnice - górne mocowania - czy nie są wygięte, lubią się obrywać.

no to tak na szybko.

ogólnie moto jest dość odporne na katowanie.

swoją już męczę 4 rok w stuncie. olej, świece i jeździ dalej.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.