Treść opublikowana przez kubson
-
Auto Detailing - Krótkie pytanie - krótka odpowiedź
Ok napiszę jak wrócę z roboty Dzięki za pomoc:)
-
Auto Detailing - Krótkie pytanie - krótka odpowiedź
Czyli dokupić Glinke valet pro, cleaner poorboy bo co to ta dekontaminacja i deironizacja ?
-
Auto Detailing - Krótkie pytanie - krótka odpowiedź
Podrzucisz jakieś nazwy do cleanera, glinki, i tego odtluszczenia lakieru Ipa?
-
Auto Detailing - Krótkie pytanie - krótka odpowiedź
Nieznam się dlatego pytam
-
Auto Detailing - Krótkie pytanie - krótka odpowiedź
Super zamawiam ten drugi:) Co byście polecili jeszcze do lakieru? Póki co mam jakiś dobry wosk. Jakiś cleaner lub coś?
-
Auto Detailing - Krótkie pytanie - krótka odpowiedź
Hej Panowie, Jaki polecilibyscie ręcznik do osuszania karoserii w aucie tak żeby smug nie zostawial? Pozatym posiadam jakiś dobry szampon, spray do felg, i wosk wszystko z Anglii. Co byście polecili dodatkowo do tego jakimś tanim kosztem:)?
-
[B5 AFN]Grób TDi by Wodz,koła 20",engine AFN na GTB22 235KM/450NM
To jest akurat bardzo proste do obejscia, znajomy jezdzi juz 8 lat E36 na polskich tablicach
-
Prosiłbym o wycenę szkody.
Szkodą zderzaka zajmie sie drugi rzeczoznawca z drugiej szkody. Stricte uderzenie w zderzak. Masz może jakiś wzór jak powinno wyglądać takie odwołanie?
-
Prosiłbym o wycenę szkody.
Zależy, wolałbym jednak rozliczenie na konto i naprawienie tego na własną ręke. Ale nawet najtańszy zamiennik na allegro błotnika to koszt 700zł a nie 400. Jakieś rady co teraz ?
-
Prosiłbym o wycenę szkody.
Dzisiaj przyszedł kosztorys i decyzja o przelewie 1100zł na konto. Jestem troche poirytowany gdyż na miejscu proponował mi 1500zł a odmówiłem bo wydawało mi sie to mało. Co zrobić żeby uwalczyć chociaż to na cene 1500zł? Tutaj kalkulacja naprawy: http://www.directupload.net/file/d/4452/u32bjtmb_pdf.htm
-
Prosiłbym o wycenę szkody.
Witajcie, dostałem dziś pod sklepem, facet z mojej ulicy cofając walnął w moje auto. Wine wziął na siebie obyło się więc bez policji. Ja mam ubezpieczenie w AXA a on w PROAMA. Uderzenie przestawiło mi zderzak i także trochę pęknął. Koło a raczej opona też dostała ale raczej sie nic nie uszkodziło bo jechało prosto gdy wracałem do domu. 500 metrów Samochód to BMW e38 96r silnik 2.8 Ile realnie powinienem za to dostać ?
-
Wakacje w Chorwacji
Witajcie, temat obcykany ale ja troszke inaczej od innych:) ze znajomymi planujemy kolejny trip tym razem do chorwacji. Zalozenia glowne. Duzo zwiedzania I noclegi w namiocie np. Nad rzeka w lesie . Jaka trase proponujecie aby jak najwiecej zobaczyc w czasie dojazdu do chorwacji? Omijajac drogi platne. I jesli macie sprawdzone miejsca gdzie mozna w cro rozbic as darmo namiot tez bym prosil miejsca moga byc od publicznego parkingu po najwieksza dzicz zawsze nam sie udawalo ale wolalbym teraz zapytac:) z gory dzieki za odpowiedzi:)
-
Piłka nożna
zadyme może robić młody kapustka A kto strzelać ma ? milik ? dziś pokazał jak sie strzela
-
Piłka nożna
ale sie spuszczacie nad lewym, nie da sie zauważyć, że jest jakiś "lepszy" od innych...
-
Piłka nożna
2-0 dla niemców dzisiaj jak nic
-
Spotkania na drodze
Pozdrawiam Kolege z summer cars party, stałem obok Ciebie bravą Ktoś wie kto to ? Ramki i wlepy miał
-
realne spalanie Audi A6 c6 2.4 Pb+ LPG guattro
Śmieszny jest 2.4 do 1.8t
-
automat +quattro+reczny
szybcy i wściekli
-
Katalizator a przegląd
Mi nie przeszedł jak miałem dwa wycięte
-
Paliwo 100 oktanów - Czy warto?
Ale z próbek które mam ze stacji wychodzi, że 95 ma więcej oktanów od 98 PB95 wychodziło 97-98 PB98 natomiast 94-96
-
Pomocy ! Auto kopci
sprawdź dolot możliwe ze dolot pęknięty gdzieś. Gumy intercooler-turbo
-
Pomocy ! Auto kopci
na jaki kolor
-
Vag 11.11 nie działa
Port Status wyskakuje OK natomiast Interface : not found... O co chodzi... Robiłem już wszystko nawet nowy wsad pod 11.11 i ciągle to samo
-
Vag 11.11 nie działa
Z jednej strony pisze vag 11.11 a x drugiej strony to co napisalem w pierwszym poscie. I na samym dole Ross-tech.com. sciagnalem 11.11 ale dalej interfejsu mi nie wykrywa w vcds...
-
Vag 11.11 nie działa
No jednak nie dziala... Ogolnie to sciagne teraz tego vcds 11.11 I Jak go zainstaluje to z tego folderu instalowac sterownik kabla tak ?