Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

kubson

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez kubson

  1. Tył jest za***isty, taki troche JDM
  2. W sumie na takiej zmianie to nic nie odczujesz... Ja dopiero poczułem różnice jak z 16 215 przeszedłem na 19 265
  3. Mam taką samą tylko, że czerwoną Bmw 7 podnosi bez problemu to i A8 też Tyle, że ja kupiłem w mrówce
  4. kalesony polecam
  5. Nie porobię, poza tym czytaj temat nie chce porad co i jak pytałem o kolor
  6. Srebrny, ale i tak będzie zmieniał cały przód od Marei, także pewnie wiśniowy kupi. Chrom fajna opcja
  7. Witajcie, Będziemy malować koledze Fiata Brava, jak nie załatwi sprężarki i pistoletu to sprayami Jaki kolor byście do niej polecili Licze na wasze pomysły, najlepiej już z kodami lakieru Pomysłu nie ma dlatego każda propozycja będzie rozpatrzona PS. o malowaniu sprayami, i ogólnie samodzielnym prosze sie nie wypowiadać temat jest o kolorze
  8. Doczytałeś czy nie ? "Więc udałem sie na porządny przegląd... no i okazało się że auto to "2 in 1"..."
  9. Przejeździłem na nich rok i furke sprzedałem, do końca hamowało dobrze
  10. Ja miałem w audi chyba tarcze Mikoda i było ok
  11. Auchan ma to samo paliwo co orlen, a jest lepsze bo świeższe. Wiekszy ruch, częściej nowe paliwko nic tylko lać 4.23 orlen 4.50 95
  12. Jak jade 80-90 to troche trzesie kierownicą, jak delikatnie hamuje w tej predkosci to chce ją aż wyrwać cale auto przy tym tak trzesie. Jak zahamuje mocniej problemu nie ma.. Krzywe piasty ?
  13. Co sie okazało z autem, że mina ?
  14. po castrolu ? tu był chyba wlany mobil "chyba"
  15. Jutro zamawiam olej. Musze po płukance przejść na tego motula 10w40 czy moge od razu na 0w40 ?
  16. a co Wy na to http://bmwservice.livejournal.com/27699.html wg tego najlepszym olejem który nie ma polimeryzacji i nie zostawia osadow to fuchs titan gt1 pro c-3 sae 5w30
  17. Endriu nie moge nigdzie znaleźć tego Motul X-cess 0w40 Jaką to 0w40 wlać, chodziło Ci o motula 8100 x-max 0w40 ?
  18. A jaką płukanke do tego ? To sie wlewa do tego starego co mam teraz tak ? Przejde na tą 10 a potem na 0 zobaczymy co to będzie
  19. No dobra ale po takim zabiegu nie zacznie mi uciekać uszczelkami ? PS. mało kto w tych silnikach ma 0w
  20. Nie zacznie mi uciekać ten olej po takim przejściu ?
  21. Witajcie, Jaki olej do bmw 728i m52b28 podwójny vanos. Nie wiem jaki był zalany a nie chce problemów, że wleje za rzadki i puszczą mi uszczelki. (już tak kiedyś miałem). Co byście polecili ? Najlepiej z 10w40 aby nic nie wypłukało heh
  22. kubson odpowiedział(a) na Stano temat w Inne marki
    Przejął go niejaki DRAKE ? Widziałem Twoją była w czewie na 1/4
  23. kubson odpowiedział(a) na Stano temat w Inne marki
    Czemu sprzedajesz ?
  24. za***ista SZTUKA Flyer mam to samo Po przesiadce z B5 quattro na BMW w zakretach zrywa przyczepność. Słabe opony czy to jednak RWD i tak ma być ?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.