Treść opublikowana przez kubson
-
F1, Rajdy i Motorsport
widziałeś ? http://i.iplsc.com/robert-kubica-na-konferencji-prasowej-po-gp-australii-andnbs/0000K8XOVVUMK1F3-C116-F4.jpg
-
Spotkania na drodze
Pozdro dla kierownika B5 w Nogaro Blue na blachach OB/OP(nie pamietam) dwururka w dół to pewnie 1.9 albo 2.5 tdi Felgi to chyba w chromie albo za***isty połysk mają 18 cala chyba Ramek nie miał więc ciekawe czy jakiś kolega z forum A widziany koło 15-17
-
Problemy z uruchomieniem ciepłego silnika 2.0 tdi
Masz B7, jedziesz do tunera a szkoda Ci kasy na rozrusznik ?
-
Problemy z uruchomieniem ciepłego silnika 2.0 tdi
Oddaj ten rozrusznik do regeneracji ? Przecież sam pisałeś ze Ci słabo kreci poniżej obrotów przy których ma zapalić.. To nie są duże pieniądze
-
Zatrzaśnięte A4 B5 ! Pomocy
pozatym chyba każdy wie, że "otworzyć" w taki sposób się da
-
1 litr / 1000 km
Znajomemu też tak brał olej jak zmienił na 5w40 z pewnego zródła. zmienił na 10w40 spowrotem i jak ręką odjął
-
Jakie konto bankowe ?
Zawsze tyle zapłace kartą więc to mi nie przeszkadza. Nie wiem jak w innych bankach ale apki na telefony są swietne do ING. Na inny bank bym nie przeszedł, pewnie juz przyzwyczajenie
-
Jakie konto bankowe ?
ING
-
Korozja - zabezpieczenie
No i super tak zrobie Fosol→podkład eposydowy→kolor/baranek akurat skrzynie zmieniam to fajny dostęp do wszystkiego pod maską
-
Korozja - zabezpieczenie
Strzałka Mowa o fiacie Na tych dolnych listwach progowych (czarne) pojawia sie korozja ale to powierzchowne dopiero. na przednich kielichach jest to samo i w paru innych miejscach. Myśle to druciakiem zedrzeć do blachy i czym to potem malnąć ? Tak jak kielichy i tam jakieś blaszki podkladem epoksydowym antykorozyjnym. I tyle starczy ? A progi to tym podkladem a potem barankiem malnąc ? Ma być tanio bo teoretycznie nie trzeba tego ruszać
-
F1, Rajdy i Motorsport
Sami się wypowiadali przed wyścigiem, ze dalej będą ostatni lecz z mniejszą stratą Kapeć kapciem ale po zjeździe SC na 7 okrążeniu Raikonen był 15. A z 15 na 4... mega szacun
-
1.8t vs R6 bmw
a tu mocne 1.8t z e36
-
1.8t vs R6 bmw
witam cię na wstepie ci powiem ze mam 1.8 t ANB zmieniony komp w niemczech ABT i do tego czasu niedałem się zadnej bmw O burak który nie daje sie nawet bmw 4.4( to tylko oczywisty przykład) prawda.. skoro zadna bmw to zadna.. żal. Ja z 2.8 na podwojnym vanosie, wziąłem w pełni sprawne 1.8t AEB tylko ze z rolki, z miejsca nie próbowaliśmy bo miał quattro czyli wynik oczywisty ;p
-
Audi A4 B5 1.6 benzyna, 95 rocznik. Ile kilometrów na rezerwie?
A gdzie tam sie "zajedzie" od jednego razu ;p Jeszcze jak sie od razu wleje benzyny to nic nie bedzie prędzej to ją wyciągnąć i na sucho trzymać jakiś czas wtedy to tak
-
RNS-E wyłącza i resetuje po zgłośnieniu
zwarcie na kablach do wzmaka wyjdzie na vagu ?
-
F1, Rajdy i Motorsport
lol mclaren ostatni ja w tym sezonie massie kibicuje i ogólnie williamsowi. do boju !
-
poszukiwania utworu
dokładnie dzięki bardzo !
-
Ceny paliwa marzec 2026
4.45 pb95 u mnie gaz po 1.59
-
poszukiwania utworu
Skorzystam z tego tematu bo powoli umiera a nie bede zakladal nowego ;p Pare dni temu słyszałem na jakiś kanale muzycznym piosenke. Nawet widzialem teledysk. Jest chlop w domu go wyzywają w pracy pelno ksiazek i innych. Az nagle ma magiczny flet i zaczyna na nim grać, gra dostaje fajna fure, gra robi sie przystojny, gra wyrzuca ojca z domu. A w drugiej czesci teledysku imprezuje z laskami. W refrenie jest dzwiek tego fleta, cały utwór to ogólnie taka fajna petarda ktos cos wie jak to sie nazywa ;p ?
-
Przysłowia motoryzacyjne.
"Ma być ogień na każdym biegu bo jak nie..... to będziesz jeździć dieslem" "Kup japońca bo kręci do końca"
-
KJS, Rajdy Amatorskie
Fiat brava 1.4. Nauczyłem sie nim baaaaaaaaadzo wiele Więcej niż bmkami i innymi paździerzami Myśle, żeby kupić coś mniejsze, moze jakas cliowke lub colta. A Ty co tam masz ?
-
Prostownik samochodowy.
Ja mam malutkiego no-name(chyba) ponad 2 lata. I śmiga do teraz
-
KJS, Rajdy Amatorskie
Bardzo mnie to kręci, chciałbym zacząc sie w to bawić ale nie wiem jeszcze dokladnie jak sie za to zabrać... Podstawa jest bo auto stoi, musze tylko skrzynie i poloske zmienic bo ukrecilem
-
Odkurzacz do samochodu
dokładnie, raz wziąłem znajomej bo chwaliła co to kupiła... pff Ledwo co pety wciągnęło z popielniczki
- ps4 - fifa 15