Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

kubson

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez kubson

  1. widziałeś ? http://i.iplsc.com/robert-kubica-na-konferencji-prasowej-po-gp-australii-andnbs/0000K8XOVVUMK1F3-C116-F4.jpg
  2. Pozdro dla kierownika B5 w Nogaro Blue na blachach OB/OP(nie pamietam) dwururka w dół to pewnie 1.9 albo 2.5 tdi Felgi to chyba w chromie albo za***isty połysk mają 18 cala chyba Ramek nie miał więc ciekawe czy jakiś kolega z forum A widziany koło 15-17
  3. Masz B7, jedziesz do tunera a szkoda Ci kasy na rozrusznik ?
  4. Oddaj ten rozrusznik do regeneracji ? Przecież sam pisałeś ze Ci słabo kreci poniżej obrotów przy których ma zapalić.. To nie są duże pieniądze
  5. pozatym chyba każdy wie, że "otworzyć" w taki sposób się da
  6. kubson odpowiedział(a) na Kondziu100 temat w 1.6
    Znajomemu też tak brał olej jak zmienił na 5w40 z pewnego zródła. zmienił na 10w40 spowrotem i jak ręką odjął
  7. Zawsze tyle zapłace kartą więc to mi nie przeszkadza. Nie wiem jak w innych bankach ale apki na telefony są swietne do ING. Na inny bank bym nie przeszedł, pewnie juz przyzwyczajenie
  8. No i super tak zrobie Fosol→podkład eposydowy→kolor/baranek akurat skrzynie zmieniam to fajny dostęp do wszystkiego pod maską
  9. Strzałka Mowa o fiacie Na tych dolnych listwach progowych (czarne) pojawia sie korozja ale to powierzchowne dopiero. na przednich kielichach jest to samo i w paru innych miejscach. Myśle to druciakiem zedrzeć do blachy i czym to potem malnąć ? Tak jak kielichy i tam jakieś blaszki podkladem epoksydowym antykorozyjnym. I tyle starczy ? A progi to tym podkladem a potem barankiem malnąc ? Ma być tanio bo teoretycznie nie trzeba tego ruszać
  10. Sami się wypowiadali przed wyścigiem, ze dalej będą ostatni lecz z mniejszą stratą Kapeć kapciem ale po zjeździe SC na 7 okrążeniu Raikonen był 15. A z 15 na 4... mega szacun
  11. a tu mocne 1.8t z e36
  12. witam cię na wstepie ci powiem ze mam 1.8 t ANB zmieniony komp w niemczech ABT i do tego czasu niedałem się zadnej bmw O burak który nie daje sie nawet bmw 4.4( to tylko oczywisty przykład) prawda.. skoro zadna bmw to zadna.. żal. Ja z 2.8 na podwojnym vanosie, wziąłem w pełni sprawne 1.8t AEB tylko ze z rolki, z miejsca nie próbowaliśmy bo miał quattro czyli wynik oczywisty ;p
  13. A gdzie tam sie "zajedzie" od jednego razu ;p Jeszcze jak sie od razu wleje benzyny to nic nie bedzie prędzej to ją wyciągnąć i na sucho trzymać jakiś czas wtedy to tak
  14. zwarcie na kablach do wzmaka wyjdzie na vagu ?
  15. lol mclaren ostatni ja w tym sezonie massie kibicuje i ogólnie williamsowi. do boju !
  16. dokładnie dzięki bardzo !
  17. 4.45 pb95 u mnie gaz po 1.59
  18. Skorzystam z tego tematu bo powoli umiera a nie bede zakladal nowego ;p Pare dni temu słyszałem na jakiś kanale muzycznym piosenke. Nawet widzialem teledysk. Jest chlop w domu go wyzywają w pracy pelno ksiazek i innych. Az nagle ma magiczny flet i zaczyna na nim grać, gra dostaje fajna fure, gra robi sie przystojny, gra wyrzuca ojca z domu. A w drugiej czesci teledysku imprezuje z laskami. W refrenie jest dzwiek tego fleta, cały utwór to ogólnie taka fajna petarda ktos cos wie jak to sie nazywa ;p ?
  19. "Ma być ogień na każdym biegu bo jak nie..... to będziesz jeździć dieslem" "Kup japońca bo kręci do końca"
  20. Fiat brava 1.4. Nauczyłem sie nim baaaaaaaaadzo wiele Więcej niż bmkami i innymi paździerzami Myśle, żeby kupić coś mniejsze, moze jakas cliowke lub colta. A Ty co tam masz ?
  21. Ja mam malutkiego no-name(chyba) ponad 2 lata. I śmiga do teraz
  22. Bardzo mnie to kręci, chciałbym zacząc sie w to bawić ale nie wiem jeszcze dokladnie jak sie za to zabrać... Podstawa jest bo auto stoi, musze tylko skrzynie i poloske zmienic bo ukrecilem
  23. dokładnie, raz wziąłem znajomej bo chwaliła co to kupiła... pff Ledwo co pety wciągnęło z popielniczki
  24. W demowke

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.