Treść opublikowana przez kubson
-
Słabiej po wymianie turbo
nie napisałeś tego w temacie więc sie mogliśmy domyślać
-
Trzęsienie silnikiem przy przyspieszaniu z niskich obrotów
używka jak używka nigdy nie wiesz ile wytrzyma.
-
Przekręt na stacji benzynowej LUK
czuję że coś w tym jest
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
tak, a co ?
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
Kolega z mojej ulicy a nawet nigdy słowa nie zamieniliśmy hehe
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
avant ? w takim fajnym kolorze ?
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
SMY... ale siara hehe
-
Olej Castrol EDGE Turbo Diesel - TESCO vs ALLEGRO
Popieram moje zdanie własnymi doświadczeniami. Zmiana z Castrola na Motula(z pewnego źródła) w dwóch silnikach VP i PD stanowczo poprawiła kulturę pracy i dźwięk silnika. Ponadto, przy pałowaniu olej w znacznie lepszy sposób oddaje ciepło. A jeśli nie masz do napisania treściwej wypowiedzi, która wniosłaby cokolwiek do tej dyskusji, to zamilcz i nabijaj posty gdzie indziej. No bo lałeś podróbe castrola a zalałeś oryginalnego motula to wiadomo ze sie kultura pracy poprawiła itp. jak byś zalał castrola z pewnego źródła też byś odczuł zmiane pracy silnika po przejsciu z jakiejs podróby
-
Olej Castrol EDGE Turbo Diesel - TESCO vs ALLEGRO
Patrząc na logo Castrola poprawne jest to z prawej ale jak to sie ma do oryginalnosci produktu to ja nie wiem. ja tam motula leje do chinskiego skuterka, a nie do auta castrol to dobry olej R18 przeciez na nim le mans jechalo
-
Muzyka w naszych autkach
http://www1.zippyshare.com/view.jsp?locale=pl&key=47289545
-
Przegląd samochodu z napędem quattro
PL koło kręci sie do przodu, PP koło kręci sie w tył.
-
Przegląd samochodu z napędem quattro
Ja u siebie powiedziałem ze mam Quattro wiec koles poszedł coś w programie zmienić aby koła po wjechaniu np. przodem kręciły sie w odwrotnych kierunkaach tak że torsen wgl nie jest używany. No i poza tym to normalne badanie
-
Odgłos turbinki
Niee, w mocno tuningowanych autach blow off to własnie podstawa aby to ciśnienie nic nie uszkodziło itp. w serii to nie wychodziło
-
Odgłos turbinki
Potrzebne jest turbo i blow off ---------- Post added at 12:50 ---------- Previous post was at 12:48 ---------- Kumpel z ulicy ma to w 1.8T i fajnie mu to robi `pssst` Ty masz dieselka to nawet nie ma sie co w to bawić bo efekt będzie bardzo kiepski.
-
Sieć serwerów Counter Strike
Ok będe o 18
-
Wszystkim paniom z okazji Dnia Kobiet
Najserdeczniejsze życzenia dla wszystkich kobiet!
-
Sieć serwerów Counter Strike
Adam wczoraj znowu grałem z LUq net mu pingował i udało mi sie mu sprzedać 2 banie haha esl 2on2 tak jak chyba poprzednio 16-3
-
Sieć serwerów Counter Strike
tak SNA
-
Sieć serwerów Counter Strike
Serwer stoi ip; 178.183.176.84:27015 zapraszam
-
Sieć serwerów Counter Strike
To o której stawiać serwa ?? 19-20 ??
-
Sieć serwerów Counter Strike
Gdyby coś to ja moge serwa postawić
-
Sieć serwerów Counter Strike
Jak będziemy grali na publicznym serwerach może w nickach zrobmy tag *A4* ??
-
Sieć serwerów Counter Strike
Ustawiamy sie na dziś wieczór ??
-
Sieć serwerów Counter Strike
Jasne, wyśle Ci zaraz zapro na steamie
-
Muzyka w naszych autkach
:good: