Treść opublikowana przez kubson
-
Sieć serwerów Counter Strike
Moge postawić serwerek, zbieramy i gramy jakiegoś spara 4funn hmm ???
-
[INNE] Płyn do spryskiwaczy w chłodnicy
fulki mam znajomych w Den Haag, jeśli możesz to napisz który to warsztat ostrzege ich przed nim
-
Sieć serwerów Counter Strike
Napisz mi tutaj na PW, bo coś sie na steamie nie możemy złapać
-
Komputer Stacjonarny - pomoc w zakupie
Na zasilaczach sie nie oszczędza to podstawa komputera
-
Komputer Stacjonarny - pomoc w zakupie
Chłopie, na przyszłość zanim będziesz siał spam to przynajmniej przeczytaj temat od początku [br]Dopisany: 15 Luty 2012, 10:34_________________________________________________ kolejna konfiguracja: Zasilacz komputerowy OCZ 500W StealthXStream 2 80+ BOX 1 szt. 2. Płyta główna Socket 1155 ASUS P8H61-M LE/USB3 R3.0 (H61 PCI-E DDR3) 1 szt. 3. Karta graficzna PCI-E Sapphire Radeon HD6870 1024MB 256bit 1 szt. 4. Dysk twardy SATA II Samsung 1TB 7200obr. 32MB 1 szt. 5. Dysk twardy 2,5" SATA Samsung 256GB SSD Seria 830 1 szt. 6. Nagrywarka wewnętrzna DVD ASUS DRW-24B3ST SATA czarny 1 szt. 7. Obudowa ATX/BTX Cooler Master ELITE 331 czarna 1 szt. 8. Pamięć DDRAM3 Kingston 4096MB 1333MHz CL9 2 szt. 9. Procesor Core i7 (1155) Intel 2600K 3.40GHz 8MB BOX 1 szt. Przecież ten zasilacz jest za słaby kolejny raz do tego sprzetu
-
Komputer Stacjonarny - pomoc w zakupie
Procesor INTEL CORE i7-2600K 3.4GHZ LGA1155 Płyta Głowna ASUS P8Z68-V LX Z68 Pamięć Ram CORSAIR VENGEANCE DDR3 1600MHz 8GB 2X4GB Grafika Asus GF GTX 560 Ti Zasilacz CORSAIR TX 750 Dysk SAMSUNG 2TB (wielkosc wg uznania) No i gdyby chłodzenie procesora było dla Ciebie za głośne to możesz kupić sobie np takie chłodzenie jak wyżej było podane SCYTHE MUGEN 3 Takie zestawienie ode mnie [br]Dopisany: 14 Luty 2012, 23:31_________________________________________________PS. Można też kupić procesor o połowe tańszy np ten a też będzie dobry AMD FX-6100 AM3+ 6x3,3Ghz i płyte głowną GIGABYTE GA-970A-D3
-
Komputer Stacjonarny - pomoc w zakupie
Zasilacz do bani [br]Dopisany: 14 Luty 2012, 22:55_________________________________________________ZASILACZ CORSAIR TX 750 będzie dobry
-
dysk do laptopa
http://allegro.pl/dysk-twardy-160gb-8mb-5400rpm-12-miesiecy-gw-fv-i2093078570.html http://allegro.pl/okazja-dyski-250gb-8mb-12-miesiecy-gw-fv-i2102321293.html
-
Sieć serwerów Counter Strike
Adam podałbyś IP do tego serwa co graliśmy ostatnio on był z bf2 bo bardzo fajny a nie zapisałem
-
Sieć serwerów Counter Strike
tak, wysłałem Ci zapro. kubson144[br]Dopisany: 12 Luty 2012, 16:40_________________________________________________sory ze tak wyszedłem w trakcie gry ale mi komputer zawiesiło... dzięki za gre musimy kiedy znowu zagrac
-
Sieć serwerów Counter Strike
no można by
-
[INNE] Spadł z biurka laptop Comapl FL90 :( nie ładuję się system
Wyciągnij dysk i załóż od nowa może pomoże
-
F1, Rajdy i Motorsport
Ale powiem wam w czasie jazdy ten nos nie rzucił mi sie w oczy także luzz :>
-
[B5 ACK] "Niezdecydowana skrzynia" TIPTRONIC - dziwne zachownie
http://midparts.com.pl/pl/p/5HP19-FL-A-Audi-Konwerter-firmy-Sachs/1892 Tutaj jest do kupienia za 1350, ale trzeba oddać stary
-
F1, Rajdy i Motorsport
Tutaj można śledzić wyniki live http://www.f1today.nl/
-
Muzyka w naszych autkach
Kręć się króliczku
-
F1, Rajdy i Motorsport
Red Bull
-
F1, Rajdy i Motorsport
Oby tylko Mclaren nie przeszedł też na taki przód
-
F1, Rajdy i Motorsport
Sauber kolejny dziobak [br]Dopisany: 06 Luty 2012, 11:38_________________________________________________Lotus
-
F1, Rajdy i Motorsport
No tak przykładowo Williams w 2004roku też wydawał sie brzydki a wyścig wygrał
-
[B5 AJM] B. duży wyciek z chłodniczki oleju...
Mi kiedyś wysadziło filtr oleju w drugim aucie , tutaj raczej też chłodniczka pękła
-
F1, Rajdy i Motorsport
Twitter "Have all these new F1 cars been designed in honour of Robert Kubica?"
-
F1, Rajdy i Motorsport
Bolid Mclarena aktualnie przy innych jest prawdziwą ślicznotką [br]Dopisany: 03 Luty 2012, 10:24_________________________________________________
-
[B5 AJM] Chwilowe przymulenie przy ostrym ruszaniu
Strzał ze sprzęgła to może to ESP jednak było, 115 km powinno zrywać przyczepnosc spokojnie na jedynce
-
Problem z Fiatem 126 P :D
Bez 3 dało by rade śmigać byle był luz. Jedynka, Dwójka i chociaż czwórka