Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

kubson

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez kubson

  1. Hej, może ktoś pomoże http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=216566.0
  2. Hej, może ktoś pomoże http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=216566.0
  3. Hej, może ktoś pomoże http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=216566.0
  4. ma sie te wtyki :decayed:
  5. BMW ma bodajże już w kolejnym wyścigu LEMANS wystartować w LMP1
  6. dzięki za wyjaśnienie teraz rozumiem
  7. Na tvn24 mówią ze sie powiesil
  8. jak tu sie mecze rozgrywa ?
  9. Prezesowi chodziło o BMW
  10. A co mi tam spróbuje sie tam
  11. Jak kupywałeś zajechane motory to dziadówa :polew: żeby nie było OT. Napraw ten motor a będziesz zadowolony
  12. A mnie sie strasznie podoba dźwiek V6 w 2.5 a poza tym zdrowy silnik zjada każde 1.9 do tego sam program i wychodzi jakies 190km i 390nm słyszałeś kiedyś w ogóle jak pracuje 1.9? słyszałem bo pełno tego na ulicach/ i nawet jeździłem pare miesiecy golfem z 1.9 ale mnie nie przekonał
  13. Ja bym remontował a nie wstawiał jakiegoś klekota 1.9 R4.
  14. kupi silnik i po 600km znowu mu coś walnie
  15. Tak i dlatego już nie komentuje bo sie nie zgodził na komentowanie F1 z polski....
  16. Mikolaj Sokol tez fajnie komentowal
  17. Było widać, że gdy wyjeżdzał ostro odbił w lewo i odpuścił, a za chwile borowczyk powiedział coś w stylu ` no bolid heidfelda wcale nie przeszkodził vetelowi` :polew:
  18. bez ramu komputer sie nie włącza jest tylko `pii pii` 1GB wystarczy
  19. Vettel by płakał to jest pewne
  20. Na forum jest od kwietnia 2010r
  21. Też mam taką machinę ...cyl 75c ...zwiewa z siedzenia hehe :polew: a ja mam jeszcze stożek pierdzi koksiarsko :polew: pewnie leciał by wiecej ale juz kompresji na cylindrze brak
  22. a ja mam skuterka 50c jest odblokowany i mi leci na płaskim 70 hehehehe :decayed:
  23. ściiagnij ten spojler z tylnej klapy, wywal chrom z klamek, przednie lampy wrzuć nawet i od przed lifta i już bedzie o niebo lepiej ! [br]Dopisany: 30 Lipiec 2011, 23:00_________________________________________________PS. przedni grill masz fajny

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.