Treść opublikowana przez kubson
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Hej, może ktoś pomoże http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=216566.0
-
Spoty Katowice i okolice
Hej, może ktoś pomoże http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=216566.0
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
Hej, może ktoś pomoże http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=216566.0
-
F1, Rajdy i Motorsport
ma sie te wtyki :decayed:
-
F1, Rajdy i Motorsport
- F1, Rajdy i Motorsport
BMW ma bodajże już w kolejnym wyścigu LEMANS wystartować w LMP1- FANTASY LIGA ZAPRASZAM :)
dzięki za wyjaśnienie teraz rozumiem- Andrzej Lepper nie żyje !!
Na tvn24 mówią ze sie powiesil- FANTASY LIGA ZAPRASZAM :)
jak tu sie mecze rozgrywa ?- Mam grzeszne mysli
Prezesowi chodziło o BMW- FANTASY LIGA ZAPRASZAM :)
A co mi tam spróbuje sie tam- [B5 AFB] Po kupnie ,silnik okazał się do remontu, co teraz zrobić?
Jak kupywałeś zajechane motory to dziadówa :polew: żeby nie było OT. Napraw ten motor a będziesz zadowolony- [B5 AFB] Po kupnie ,silnik okazał się do remontu, co teraz zrobić?
A mnie sie strasznie podoba dźwiek V6 w 2.5 a poza tym zdrowy silnik zjada każde 1.9 do tego sam program i wychodzi jakies 190km i 390nm słyszałeś kiedyś w ogóle jak pracuje 1.9? słyszałem bo pełno tego na ulicach/ i nawet jeździłem pare miesiecy golfem z 1.9 ale mnie nie przekonał- [B5 AFB] Po kupnie ,silnik okazał się do remontu, co teraz zrobić?
Ja bym remontował a nie wstawiał jakiegoś klekota 1.9 R4.- [B5 AFB] Po kupnie ,silnik okazał się do remontu, co teraz zrobić?
kupi silnik i po 600km znowu mu coś walnie- F1, Rajdy i Motorsport
Tak i dlatego już nie komentuje bo sie nie zgodził na komentowanie F1 z polski....- F1, Rajdy i Motorsport
Mikolaj Sokol tez fajnie komentowal- Strona mojej żony na Facebook
klik- F1, Rajdy i Motorsport
Było widać, że gdy wyjeżdzał ostro odbił w lewo i odpuścił, a za chwile borowczyk powiedział coś w stylu ` no bolid heidfelda wcale nie przeszkodził vetelowi` :polew:- [ALL] Bardzo tani komputer do internetu prostych gierek
bez ramu komputer sie nie włącza jest tylko `pii pii` 1GB wystarczy- F1, Rajdy i Motorsport
Vettel by płakał to jest pewne- [ALL] Audi A4 b5 1.9 TDI 2000 rok
Na forum jest od kwietnia 2010r- Strefa motocyklistów
Też mam taką machinę ...cyl 75c ...zwiewa z siedzenia hehe :polew: a ja mam jeszcze stożek pierdzi koksiarsko :polew: pewnie leciał by wiecej ale juz kompresji na cylindrze brak- Strefa motocyklistów
a ja mam skuterka 50c jest odblokowany i mi leci na płaskim 70 hehehehe :decayed:- [ALL] Audi A4 b5 1.9 TDI 2000 rok
ściiagnij ten spojler z tylnej klapy, wywal chrom z klamek, przednie lampy wrzuć nawet i od przed lifta i już bedzie o niebo lepiej ! [br]Dopisany: 30 Lipiec 2011, 23:00_________________________________________________PS. przedni grill masz fajny - F1, Rajdy i Motorsport