Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

kubson

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez kubson

  1. Przy takich obrotach nie musi mieć przerwy żadnej no chyba, że byś zamierzał jechać około 4,000rpm to by sie przydała chwilka oddechu
  2. Dzisiaj przechodzi-ł już bodajże ostatni zabieg tej ręki
  3. Bardzo ładnie ! Avant Silnik kiera, zawias, koło a mógłbyś wstawić jedno zdjęcie beż zadnych przeróbek ? z ciekawości chciałbym sprawdzić jak wyglada [br]Dopisany: 14 Czerwiec 2011, 23:03_________________________________________________Ps. mamy prawie identyczne fury poza kilkoma detalami
  4. przecież to stare już tu masz coś świeższego
  5. ci w kanadzie chyba naprawde coś piją :polew: :polew: :polew: :polew:
  6. Żarty żartami ale pamiętam, że w histori F1 już jeden facet z ekipy porządkowej wpadł pod bolid [br]Dopisany: 14 Czerwiec 2011, 09:33_________________________________________________
  7. Popłakałem się z tego gościa
  8. brachu...ile km miałeś na blacie?????że katalizator miałeś zapchany?????? 200tyś czy więcej.......jeśli nie spala ci silnik oleju w nadmiernych ilościach to katalizator jeździ bez problemów 200tyś.......(bo to nie dajzel) a przy robieniu wydechu należy pamiętać, że wydech to nie jest zwykła rura a twierdzenie, że im większa średnica wydechu tym lepiej, jest wielkim błędem powielanym przez "tjunerów" amatorów..........w internecie są dostępne materiały (napisano też kilka książek) na temat układów wydechowych........proponuje się zapoznać (jeśli ktoś rozumie, lubi fizykę i jej zjawiska) Sory za OT. ale w benzynie 1.4 która nie bierze ani grama oleju kata w ciągu 140kkm wymieniałem już bodajże 2 razy
  9. Czekam-y z niecierpliwością na wyniki testu
  10. No to super No a przy pełnym bucie zmienia biegi przy 4,000
  11. kubson odpowiedział(a) na endriuu temat w Lifestyle i Hydepark
    :good: :good: :good: :good: :good: :good: :good: :good: :good: :good: :good: :good: :good: :good: :good: :good: :good: :good: :good: :good: :good: :good: :good: :good: :good: :good: :good: :good: :good: :good: Należało im się !!!!
  12. Też mam cs1.6 ale ns i chętnie pogram PS. bardzo słaby jestem [br]Dopisany: 12 Czerwiec 2011, 14:48_________________________________________________Podajcie ip do serwera bo nawet nie wiem gdzie wkoncu gracie
  13. kubson odpowiedział(a) na endriuu temat w Lifestyle i Hydepark
    IMO wina jego a nie auta GTE[br]Dopisany: 11 Czerwiec 2011, 16:29_________________________________________________Śledzi ktoś to razem ze mną ?
  14. Ferrari niesamowicie poprawiło tempo kwalifikacyjne super
  15. kubson odpowiedział(a) na endriuu temat w Lifestyle i Hydepark
    Ale masakra z tym wypadkiem audi szkodaa Dobrze, że nikt nie ucierpiał bo było blisko.......
  16. Kartikhejan jako jedyny kierowca ze stawki nie wykonał w tym sezonie ani jednego manewru wyprzedzania
  17. kubson odpowiedział(a) na snajper75 temat w 1.9TDI
    Gościa chyba coś...
  18. kubson odpowiedział(a) na endriuu temat w Lifestyle i Hydepark
    Mam nadzieję, że będzie ciekawie ale wygrać ma Audi [br]Dopisany: 11 Czerwiec 2011, 10:09_________________________________________________Będzie jakiś darmowy livetiming ?
  19. :kox: :kox: :kox: [br]Dopisany: 10 Czerwiec 2011, 22:01_________________________________________________ :naughty:
  20. Jak przejdzie testy FIA( a napewno będzie o tym głośno w mediach), to będzie wiadome, że wystąpi w wyścigu tyle na ten temat ode mnie
  21. Ja mam bodajże 50 stale po zmianie kodowania
  22. Sprawdź ile stopni pokazuje w dolocie na vagu to będziesz wiedzieć
  23. Na tym kodowaniu skrzynia powinna zmieniać biegi prawie tak samo jak na 123 tyle że tam jakoś inaczej chyba lock up działa

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.