Treść opublikowana przez kubson
-
[B5 AFN] Pytanie o przerwy w czasie jazdy
Przy takich obrotach nie musi mieć przerwy żadnej no chyba, że byś zamierzał jechać około 4,000rpm to by sie przydała chwilka oddechu
-
Prośba o pomoc wystarczy jedno kliknięcie :)
poszło
-
F1, Rajdy i Motorsport
Dzisiaj przechodzi-ł już bodajże ostatni zabieg tej ręki
-
[ALL B5] Audi A4 V6 Avant- Auto detailing >>wet look<<
Bardzo ładnie ! Avant Silnik kiera, zawias, koło a mógłbyś wstawić jedno zdjęcie beż zadnych przeróbek ? z ciekawości chciałbym sprawdzić jak wyglada [br]Dopisany: 14 Czerwiec 2011, 23:03_________________________________________________Ps. mamy prawie identyczne fury poza kilkoma detalami
-
F1, Rajdy i Motorsport
przecież to stare już tu masz coś świeższego
-
F1, Rajdy i Motorsport
ci w kanadzie chyba naprawde coś piją :polew: :polew: :polew: :polew:
-
F1, Rajdy i Motorsport
Żarty żartami ale pamiętam, że w histori F1 już jeden facet z ekipy porządkowej wpadł pod bolid [br]Dopisany: 14 Czerwiec 2011, 09:33_________________________________________________
-
F1, Rajdy i Motorsport
Popłakałem się z tego gościa
-
[B6 BFB] Wydech do 1.8T gdzie?
brachu...ile km miałeś na blacie?????że katalizator miałeś zapchany?????? 200tyś czy więcej.......jeśli nie spala ci silnik oleju w nadmiernych ilościach to katalizator jeździ bez problemów 200tyś.......(bo to nie dajzel) a przy robieniu wydechu należy pamiętać, że wydech to nie jest zwykła rura a twierdzenie, że im większa średnica wydechu tym lepiej, jest wielkim błędem powielanym przez "tjunerów" amatorów..........w internecie są dostępne materiały (napisano też kilka książek) na temat układów wydechowych........proponuje się zapoznać (jeśli ktoś rozumie, lubi fizykę i jej zjawiska) Sory za OT. ale w benzynie 1.4 która nie bierze ani grama oleju kata w ciągu 140kkm wymieniałem już bodajże 2 razy
-
Spray na przyciemnianie szyb
Czekam-y z niecierpliwością na wyniki testu
-
[B5 AFB] Prośba o pomoc Tiptronic
No to super No a przy pełnym bucie zmienia biegi przy 4,000
-
24h Le Mans
:good: :good: :good: :good: :good: :good: :good: :good: :good: :good: :good: :good: :good: :good: :good: :good: :good: :good: :good: :good: :good: :good: :good: :good: :good: :good: :good: :good: :good: :good: Należało im się !!!!
-
Sieć serwerów Counter Strike
Też mam cs1.6 ale ns i chętnie pogram PS. bardzo słaby jestem [br]Dopisany: 12 Czerwiec 2011, 14:48_________________________________________________Podajcie ip do serwera bo nawet nie wiem gdzie wkoncu gracie
-
24h Le Mans
IMO wina jego a nie auta GTE[br]Dopisany: 11 Czerwiec 2011, 16:29_________________________________________________Śledzi ktoś to razem ze mną ?
-
F1, Rajdy i Motorsport
Ferrari niesamowicie poprawiło tempo kwalifikacyjne super
-
24h Le Mans
Ale masakra z tym wypadkiem audi szkodaa Dobrze, że nikt nie ucierpiał bo było blisko.......
-
F1, Rajdy i Motorsport
Kartikhejan jako jedyny kierowca ze stawki nie wykonał w tym sezonie ani jednego manewru wyprzedzania
-
[B5 AJM] Przegląd
Gościa chyba coś...
-
24h Le Mans
Mam nadzieję, że będzie ciekawie ale wygrać ma Audi [br]Dopisany: 11 Czerwiec 2011, 10:09_________________________________________________Będzie jakiś darmowy livetiming ?
-
YouTube - filmy warte obejrzenia
:kox: :kox: :kox: [br]Dopisany: 10 Czerwiec 2011, 22:01_________________________________________________ :naughty:
-
F1, Rajdy i Motorsport
Jak przejdzie testy FIA( a napewno będzie o tym głośno w mediach), to będzie wiadome, że wystąpi w wyścigu tyle na ten temat ode mnie
-
[INNE] A6 C5 2.5 Tdi AFB Spadek mocy jak jest gorąco
Bardzo dobrze
-
[B5 AFB] Prośba o pomoc Tiptronic
Ja mam bodajże 50 stale po zmianie kodowania
-
[INNE] A6 C5 2.5 Tdi AFB Spadek mocy jak jest gorąco
Sprawdź ile stopni pokazuje w dolocie na vagu to będziesz wiedzieć
-
[B5 AFB] Prośba o pomoc Tiptronic
Na tym kodowaniu skrzynia powinna zmieniać biegi prawie tak samo jak na 123 tyle że tam jakoś inaczej chyba lock up działa