Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

kubson

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez kubson

  1. Castrol dobry olej osobiście leje do audi. Jak miałem baware to lałem Mobila i złego słowa też nie mogłem powiedzieć.
  2. Ja tam aktualnie wszystko przeglądam bo naprawde fajne rzeczy są [br]Dopisany: 21 Lipiec 2011, 13:19_________________________________________________http://f1.pl/Artykul.82+M5d8fc8b2d9c.0.html `Inną istotną zmianą będzie konieczność odpalenia silnika samochodu przez kierowcę, a nie tak jak ma to miejsce teraz zewnętrzny starter. „Kierowca musi móc uruchomić silnik w każdej chwili, bez jakiejkolwiek pomocy, kiedy siedzi zapięty w kokpicie” – czytamy w nowych przepisach. FIA kładzie także coraz większy nacisk na wykorzystywanie w sporcie energii elektrycznej. „Kiedy samochód jest prowadzony w alei serwisowej, musi działać w wariancie elektrycznym (brak zapłonu, a do silnika nie może być dostarczane paliwo)”.` :wallbash: :wallbash:
  3. Diesel jak diesel bez dpfa pusci dyma po programie
  4. taniej by Cie przekładka na automata wyszła co do tematu skrzynia na stół i naprawiać lub wkładać odrazu nową
  5. Silniki 2.0 w A3 to praktycznie całkiem inne jednostki niż te w A4. Jeśli szukał bym A3 to nie zrażał bym sie kompletnie do 2.0
  6. Na temperature w dolocie.
  7. w ostatnich sekundach filmu z wyscigu GB na f1.com widać wyraźnie zniesmaczenie Webbera PS. ogląda ktoś regularnie te filmiki które wypuszczaja ?
  8. łoo dobrze wiedzieć już poprawiam Metallica - Nothing Else Matters Metallica - The Unforgiven http://kstanisl.wrzuta.pl/audio/0i5MCaLYuu6/024_-_scorpions_-_send_me_an_angel
  9. No to teraz spokojniej http://kstanisl.wrzuta.pl/audi​o/0i5MCaLYuu6/024_-_scorpions_​-_send_me_an_angel http://www.youtube.com/watch?v​=NcbAibPA2yY http://www.youtube.com/watch?v​=TUHFfR8hWcA
  10. odczytaj błędy tak niech zrobi logi błedy odczytaj może coś z pompa paliwa
  11. spolszczenie http://f1.pl/Artykul.82+M5bf1b1d0282.0.html
  12. kubson odpowiedział(a) na Kozi temat w Lifestyle i Hydepark
    zbierz kolegów zarzućcie z jakieś 10-20 wędek na żywca i go wyciągniecie
  13. Ale to była przecież wina lizakowego żadnej nakrętki.
  14. Alonso number ONE :>
  15. Zbliża się weekend na GP Silverstone Ciekawi mnie jak sie Ricciardo zaprezentuje w porównianiu do Liuzziego
  16. Jeśli robiłeś BS na zimnym silniku to wiadomo że zgaśnie, jeśli Ci na ciepłym zgasnął to zaślep EGR`a na próbe może to być jego wina
  17. Gamling super wybór też nad takim myśle Z niecierpliwością czekam na foty
  18. Kolega nie wychowywał psa od małego tylko go wziął ze schroniska to zmienia postać rzeczy...
  19. Tył. Popatrz na starty samochodów np serii WTCC BMW na starcie FWD bierze jak chce
  20. kubson odpowiedział(a) na Patrykbor temat w Lifestyle i Hydepark
    klik

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.