Treść opublikowana przez kubson
-
[INNE] Olej BMW 320d
Castrol dobry olej osobiście leje do audi. Jak miałem baware to lałem Mobila i złego słowa też nie mogłem powiedzieć.
-
F1, Rajdy i Motorsport
Ja tam aktualnie wszystko przeglądam bo naprawde fajne rzeczy są [br]Dopisany: 21 Lipiec 2011, 13:19_________________________________________________http://f1.pl/Artykul.82+M5d8fc8b2d9c.0.html `Inną istotną zmianą będzie konieczność odpalenia silnika samochodu przez kierowcę, a nie tak jak ma to miejsce teraz zewnętrzny starter. „Kierowca musi móc uruchomić silnik w każdej chwili, bez jakiejkolwiek pomocy, kiedy siedzi zapięty w kokpicie” – czytamy w nowych przepisach. FIA kładzie także coraz większy nacisk na wykorzystywanie w sporcie energii elektrycznej. „Kiedy samochód jest prowadzony w alei serwisowej, musi działać w wariancie elektrycznym (brak zapłonu, a do silnika nie może być dostarczane paliwo)”.` :wallbash: :wallbash:
-
[B7 ASB] Filtr cząstek stałych DPF - spory problem
Diesel jak diesel bez dpfa pusci dyma po programie
-
[B7 ASB] Filtr cząstek stałych DPF - spory problem
a teraz ma dpf`a i kopci ?
-
[B5 1Z] Zablokowana skrzynia biegów
taniej by Cie przekładka na automata wyszła co do tematu skrzynia na stół i naprawiać lub wkładać odrazu nową
-
[ALL] co sadzicie o silniku BMM?
Silniki 2.0 w A3 to praktycznie całkiem inne jednostki niż te w A4. Jeśli szukał bym A3 to nie zrażał bym sie kompletnie do 2.0
-
[B6 AVB] Osiągi zależne od temperatury zewnęrznej
Na temperature w dolocie.
-
[B5 AFN] {AUDIO} Dziwny dźwięk przy maksymalnym wciśnięciu gazu
turbo-intercooler
-
F1, Rajdy i Motorsport
w ostatnich sekundach filmu z wyscigu GB na f1.com widać wyraźnie zniesmaczenie Webbera PS. ogląda ktoś regularnie te filmiki które wypuszczaja ?
-
Muzyka w naszych autkach
łoo dobrze wiedzieć już poprawiam Metallica - Nothing Else Matters Metallica - The Unforgiven http://kstanisl.wrzuta.pl/audio/0i5MCaLYuu6/024_-_scorpions_-_send_me_an_angel
-
Muzyka w naszych autkach
No to teraz spokojniej http://kstanisl.wrzuta.pl/audio/0i5MCaLYuu6/024_-_scorpions_-_send_me_an_angel http://www.youtube.com/watch?v=NcbAibPA2yY http://www.youtube.com/watch?v=TUHFfR8hWcA
-
[B5 AKN] problem .teraz nie odpala.
odczytaj błędy tak niech zrobi logi błedy odczytaj może coś z pompa paliwa
-
F1, Rajdy i Motorsport
spolszczenie http://f1.pl/Artykul.82+M5bf1b1d0282.0.html
-
Muzyka w naszych autkach
- Wędkarstwo
zbierz kolegów zarzućcie z jakieś 10-20 wędek na żywca i go wyciągniecie- F1, Rajdy i Motorsport
Ale to była przecież wina lizakowego żadnej nakrętki.- F1, Rajdy i Motorsport
Alonso number ONE :>- YouTube - filmy warte obejrzenia
- F1, Rajdy i Motorsport
Zbliża się weekend na GP Silverstone Ciekawi mnie jak sie Ricciardo zaprezentuje w porównianiu do Liuzziego- [B6 AWX] Nie ma mocy na niskich obrotach na 1 i 2 biegu
Jeśli robiłeś BS na zimnym silniku to wiadomo że zgaśnie, jeśli Ci na ciepłym zgasnął to zaślep EGR`a na próbe może to być jego wina- Jeep Grand Cherokee ZJ 5.9 v8 :)
Gamling super wybór też nad takim myśle Z niecierpliwością czekam na foty- system namierzania samochodu - jaki dodatkowe zabezpieczenie
Jak tam Tommy- Psiak-lubelskie.
Kolega nie wychowywał psa od małego tylko go wziął ze schroniska to zmienia postać rzeczy...- Który napęd lepszy na start
Tył. Popatrz na starty samochodów np serii WTCC BMW na starcie FWD bierze jak chce- Konkurs
- Wędkarstwo