Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Jeep Grand Cherokee ZJ 5.9 v8 :)

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

No i w domu pojawiło się coś nie ze znaczkiem Audi. Zachciało nam się samochodu do wypadów w teren + wycieczek z psem w co większe krzaki. Niestety Audi nie robi niczego co by nam pasowało wiec padło na Jeep Grand Cherokee "98 5.9 v8 Limited. Co ciekawe powstało ich z tym silnikiem tylko niecałe 15 tyś.

Trafiła się zupełnie z przypadku bardzo fajna sztuka na pełnym wypasie wiec specjalnie się nie zastanawialiśmy:

- klimatronik

- pełna elektryka (fotele z pamięcią, ustawiane z pilota, lusterka)

- grzane stołki, skóra z jakimiś masażami itp

- lusterka podgrzewane fotochrom

- szyber elektryczny

- 2 poduszki - jak na jeepa to wypas :)

- skrzynia oczywiście automat

- napęd full time 4x4 - prawie jak quattro :decayed: oczywiście z reduktorem

- felgi 16" i znowu jak na jeepa to wypas, standardowo są 15"

- automatyczny włącznik świateł

- podłokietnik do którego można schować plecak :kox:

- multifunkcyjna kierownica

- tempomat

- i pewnie jeszcze sporo inny rzeczy o których nie pamiętam

Z rzeczy które zrobiłem zaraz po zakupie:

- wydech Magnaflow dedykowany do tego silnika, w tej chwili słychać go zaje.,. nie jest bardzo głośny ale duże v8 robi swoje

- właśnie zakłada się instalacja gazowa, oczywiście sekwencja na stagu 300

- ze stanów już płynie kompletny lift 3.5" do tego nowe opony + amortyzator skrętu

Do zrobienia zostaje:

- prędzej czy później muszę się zabrać za remont mostów

- dodatkowe oświetlenie na dach, planuje 4x Hella FF75

Zdjęcia postaram się dodać jak auto wróci od gazownika

Opublikowano

Jaką to ma moc :) ?

300 kuców :) ?

Idealny ciągnik w teren :)

Opublikowano

co do wytrzymałości to :good: co do wyposażenia :good: co do Nm to :good: Magnaflow mam więc :good: :good: :good: co do ekonomiki to już :thumbdown: części bardzo dostępne w cenach czasami niższych niż zwykłe euro auto :good:

wstawiaj foty, aha, raczej tego w PL nie zhamujesz ze względu na sprzęgło hydrokinetyczne :thumbdown:[br]Dopisany: 25 Czerwiec 2011, 02:00_________________________________________________BTW ja mam instalację BRC z 200 L butlą i w trasie przy śmiganiu jak emeryt pali ok 20 L/100, szczyt to średnia 28 w korkach, ciekawe ile twoja bestia będzie żarła :mysli:

Opublikowano
  • Autor

Jakieś strasznie mocne jak na pojemność silnika to to nie jest 245 kucy moment bardzo zacny 470 niuktów. Jeździ to strasznie fajnie, i do 100 ma jakieś 6.8 :)

O dziwno nie pali jakichś straszliwych ilości paliwa. Po mieście przy normalnej. dynamicznej jeździe wyszło nam jakieś 18-19. W trasie przy 110-120 koło 11, więcej tym raczej jeździć nie planujemy bo nie do tego to auto jest. W terenie za to 40+ :evil:

Opublikowano

Karol, oglądnąłem twoje zdjęcia i jestem pod wrażeniem tych w podczerwieni :good: Wygląda to jak ogród królowej śniegu ;) Pozostałe zdjęcia też oczywiście rewelacyjne. Dlatego tez zniecierpliwiony czekam na fotki Jeepa :) . Mi chodzi po głowie Cherokee, ale jakiś starszy nieco, w tym samym celu (na wypady na bezdroża z psami lub bez).

Opublikowano
  • Autor

Dzięki. Też się zastanawialiśmy nad Cherokieem ale uznaliśmy, że jednak czasem może być trochę mały no i przede wszystkim tam nie ma silnika v8 :)

Opublikowano

to słabo z tymi kucami, ja mam ok 290 teraz, jeszcze zrobiłem sobie Gotts moda i dużo lepiej się zbiera od dołu a momentu mam fabrycznie 480 Nm przy 3000 a teraz to nie wiem ale 5 tonową maszynę wyciągałem bez problemu na samych nogach bo kółek nie miała wspawanych

Opublikowano
  • Autor

Vario a czym Ty śmigasz?

Opublikowano

F-150 2000 5.4 V8 Triton wersja XLT ext cab

Opublikowano

Gamling masz spory garaż chyba :tongue4: 3 fury :kox:

Opublikowano
  • Autor

F-150 2000 5.4 V8 Triton wersja XLT ext cab

Bardzo zacne auto, miałem okazje kiedyś trochę nim jeździć w stanach.[br]Dopisany: 25 Czerwiec 2011, 19:02_________________________________________________

Gamling masz spory garaż chyba :tongue4: 3 fury :kox:

No właśnie z tym niestety jest problem, Jeep parkuje pod chmurką :)

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Zayebiste auto :shocked:

Ten biały lakier na tle bielutkiej Tundry na dalekiej białej Syberii urywa suty ....

Opublikowano

Jakie foty ? :mysli:

Opublikowano

Jakie foty ? :mysli:

ich brak

Opublikowano
  • Autor

Będą, spoko tylko dajcie mi chwile.

Opublikowano

Gamling super wybór też nad takim myśle :good:

Z niecierpliwością czekam na foty :wink4:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Chyba ten gazownik na amen go zagazował .... :naughty:

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Spokojnie, Jeep już z gazem. Byliśmy nim nawet na małych wakacjach. Kika obiecanych zdjęć, tak wygląda teraz, jeszcze przed założeniem lifta:

dsc7689m.jpg

dsc7692m.jpg

dsc7699m.jpg

Opublikowano

lift już na pokładzie ???, biały - fajny kolorek na błoto

Opublikowano
  • Autor

Lift dopływa w środę :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.