Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Jeep Grand Cherokee ZJ 5.9 v8 :)

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

jakie oponki wskakują ? MT ? jaki rozmiar ?

Opublikowano

Zayebiste zdjęcia :kox:

Foty środka urywają cyce

Opublikowano
  • Autor

Prawdopodobnie Goodyear Duratrac, takie coś pomiędzy AT a MT. Rozmiar 245/75/16" lub 265/75/16 wstrzymuję się z zakupem opon do założenia lifta żeby zobaczyć ile dokładnie będzie miejsca na opony.

duratrac1.jpg?osCsid=43l91tj1mudgkcoj3f5lc0cgh7

PS: AndyN - foty środka?

Opublikowano

ja mam 255/70/16 i miejsca jest full ale mam lifta 2,5'', mam AT więc w gruby teren do niczego, błoto jeszcze ale jak w piasek robią się slicki, nawet rerduktor nie pomaga

Opublikowano
  • Autor

A jakie masz te ATki? Na piasku dość fajnie dają radę Toyo Open Country MT, niestety w PL baardzo ciężko je dostać. Kumpel z którym jeździmy razem w rajdach 4x4 (ja robię za pilota) ma takie. Tutaj jest trochę naszych zdjęć z rajdu na terenie piaskowni w Bukownie. Oponki sprawdziły się bardzo fajnie:

9c25474ef1b962881aa3b2a881755d90,10,19,0.jpg

f3e04acf2674f00bb40bfcdb5ba0a96e,10,19,0.jpg

5055e014d44c70c5ea1d9ae1dba3cfb1,10,19,0.jpg

7a2f4393821a056deeb4252e014d6dee,10,19,0.jpg

d029bb87aa1c761159a358ad34285200,10,19,0.jpg

83904b343f22ed99c39f054ec6b6086f,10,19,0.jpg

dbb510a456bc410dba8f7b0d63043ffe,10,19,0.jpg

1225b9303c882abd46032b61b0459f55,10,19,0.jpg

[br]Dopisany: 31 Lipiec 2011, 20:21_________________________________________________Znalazłem jeszcze filmik:

Tam był zupełnie luźny piasek, auto na 3 biegu przestawało przyspieszać tak bardzo trzymał. Zresztą widać jak ktoś się zakopał.

Opublikowano

Mam Baja Champion BFGoodrich

543db62ab05f87de.jpg

[br]Dopisany: 31 Lipiec 2011, 20:41_________________________________________________piasek bywa zgubny to fakt[br]Dopisany: 31 Lipiec 2011, 20:42_________________________________________________W tym Wranglerze to są Cepek'i ?

Opublikowano
  • Autor

Tak, ale to nie jest wrangler :)

Toto się nazywa Poison Spyder Bruiser

Opublikowano

OK, front ma jak Wrangler, sorry ale jestem zlekka laikiem w rajdach 4x4

Opublikowano
  • Autor

Spoko, wszyscy go mylą z wranglerem właśnie przez atrapę chłodnicy.

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Jesli chesz za***iste opony typowe na teren to polecam cooper discovery stt nie ma lepszych oponek :) tylko sa glosne, drogie i nie ma na nich zbyt duzej przyczepnosci wiecej niz 80-90 nie jezdze :) ale to przypadlosc mtkow ja mam w rozmiarze 31,5 cala jakbys byl zainteresowany to moge zapytac sie ile znajomi chca za takie opony w odpowiednim rozmiarze, u mnie sztuka wyszla 1000-1100 zl + do tego kulki elektrostatyczne do wywazenia.... Pozdro

Opublikowano
  • Autor

Znam te oponki. Mój dobry kumpel ma je w TJu i dają radę. Ale powiem Ci że cenę Twoi znajomi mają dość kiepską :)

Opublikowano

Obecnie mam je już 3 lata kiedy je kupywalem to sporo wiecej kosztowaly widze ze obecnie sztuka wychodzi po 700 na rajdy4x4 mysle ze dobra cena za taka opone, najbardziej jestem zadowolony z bocznego bieznika przydaje sie

Czemu kupiles jeepa a nie cos japonskiego badz z europy? Sentyment? :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Trochę z sentymentu no i przez duuuuże v8 :)

Opublikowano

ja jednak wole dezla w teren mysle nad zmiana silnika na 4.2 z patrola albo pojde juz po calosci i wrzuce od hamera bo znajomym to niezle wychodzi tylko dukaty potrzebne :) ewentualnie chevroleta :

z hamera:

Opublikowano
  • Autor

A czym Ty śmigasz w terenie?

Opublikowano

ja jezdze land cruiserem j90, a filmiki sa z warsztatu moich znajomych ktorzy robia 4x4 glownie patrole ale landkow tez jest pare

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

A tak wygląda teraz:

imag0004sn.jpg

Dodany lift 3.5" + opony 245/75/16 MT

Opublikowano

Jest bajera.Mialem ten silnik a Uazie,ktory swoja droga smiga teraz w krk.

Opublikowano
  • Autor

Jest bajera.Mialem ten silnik a Uazie,ktory swoja droga smiga teraz w krk.

Wsadziłeś do Uaza 5.9??? :gwizdanie:

Opublikowano

Obrazjj%252520212.jpg

:naughty:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.