-
Spoty wrocławskie
Dzięki serdeczne za info
-
Spoty wrocławskie
Pany, Czy ktoś, coś wie na temat tego samochodu? http://olx.pl/oferta/audi-s4-avant-2000-CID5-ID7LYvx.html#e2ea3ac186 Będę wdzieczny za wszelkie info - najchętniej na pw Dzięki
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Pany, Ktoś, coś wie? http://otomoto.pl/audi-s4-318ps-467nm-stan-idealny-C35053272.html Proszę o jakiekolwiek info na priv Dzięki
-
Piłka nożna
W Londynie sytuacja jest o tyle specyficzna, że na taki Fulham (oprócz oczywiście kibiców z "dziada pradziada") chodzą ludzie, którzy po prostu są spragnieni piłki. +/- nasze pikniki. To się również tyczy paru innych, mniejszych klubów. Co jednak nie zmienia faktu, że ogrom społeczeństwa w UK nie tylko się piłką interesuje, ale też chodzi na mecze. Jarko, błagam - zlituj się z tymi Kadłubami Z całym szacunkiem
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
AHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAA HAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHA MISZCZ WROCIL :polew: :polew: :polew:
-
Piłka nożna
A Atletico z Cholo jako nowym trenerem i tak pojedzie te Wasze Reale i Barcelony
-
Piłka nożna
Piękne uderzenie Bale'a! Come On U Yids!!!!
-
Piłka nożna
Come On U Spurs!!!
-
Piłka nożna
Bo O'Neill to swietny trener. IMHO jeden z najlepszych (razem z Harrym i Big Samem), o ile nie najlepszy na Wyspach.
-
Co Wybrac a co omijac C+ Nka czy Cyfrowy Polsat
Jeśli mieszkasz w większym mieście wybór jest tylko jeden. UPC
-
Piłka nożna
Chwile mnie nie było Primo: Gratulacje dla Wisły. Psim swędem udało się wejść dalej, ale - sukces jest sukcesem. No doubt. Natomiast kompletnie nie rozumiem tekstu tak lansowanego przez wszelkie portale: "Wisła wylosowała świetnie, Legia bardzo źle" Standard w zasadzie rozjechał swoich przeciwników w grupie (bilans bramkowy 9:1, ani jednego przegranego meczu), natomiast Sporting grał na swoim, dobrym poziomie, ale nic ponad to. Jak wiecie, można mówić o mnie wszystko, ale nie to, że jestem sympatykiem Wisły lub że jej dobrze życzę, ale mam wrażenie, że media zaczynają wywierać sztuczną presję na ekipie zza miedzy, natomiast wprost przeciwnie w przypadku Legii. Summa summarum, że gdy Wisła nie awansuje to będzie wielka wtopa, a jak Legii się uda to kosmos, "Wielki CWKS" itp. Generalnie rzecz ujmując, sądzę, że obie polskie ekipy nie są kompletnie bez szans i każdej z nich dawałbym jakieś 25-30% na awans.
-
Liga TYPERÓW -zapraszamy do zabawy-
14-10-2011 20:30 Lech Poznań - Korona Kielce 3:1 14-10-2011 18:00 Podbeskidzie - Cracovia Kraków 1:0 15-10-2011 18:00 Wisła Kraków - Jagiellonia Białystok 2:1 15-10-2011 15:45 Polonia Warszawa - Górnik Zabrze 2:0 15-10-2011 13:30 GKS Bełchatów - Śląsk Wrocław 0:0 16-10-2011 17:00 Ruch Chorzow - Legia Warszawa 2:0 16-10-2011 14:30 Zagłębie Lubin - Lechia Gdańsk 1:1 17-10-2011 18:30 Widzew Łódź - ŁKS Łódź 2:1 1 LIGA 15-10-2011 19:00 Pogoń - Zawisza Bydgoszcz 2:2 LIGA ANGIELSKA 15-10-2011 13:45 Liverpool - Manchester United 1:3 15-10-2011 18:30 Chelsea - Everton 2:0 LIGA FRANCUSKA 15-10-2011 19:00 Toulouse - Marsylia 1:2 LIGA HISZPAŃSKA 15-10-2011 18:00 Real Madryt - Betis 3:1 LIGA NIEMIECKA 14-10-2011 20:30 Werder Brema - Bor. Dortmund 2:1 15-10-2011 15:30 Bor. Monchengladbach - Bayer Leverkusen 0:1 LIGA WŁOSKA 16-10-2011 20:45 Lazio - Roma 2:2
- Piłka nożna
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Pany, jako już w sumie postronny obserwator uważam, że najlepiej będzie ustalić jakiś jeden, konkretny dzień. Przy rotacjach Czw-Wt-Czw-Wt czy jakichkolwiek innych nawet stali bywalcy będą się gubić, a co dopiero potencjalnie zainteresowani/nowi
-
Piłka nożna
Jeszcze miesiąc - dwa i reszta się zacznie wykruszać. Kontuzje, słabsza forma etc. Real i Barcelona mają po prostu wielkie zaplecze, którego to, z całym szacunkiem Sevilla, Malaga czy nawet Valencia po prostu na taką skalę nie posiadają... Co nie zmienia faktu, że bardzo bym chciał się mylić, ale nie za bardzo sobie to wyobrażam... Apropos Lewczuka - swego czasu u Was świetnie grali boczni obrońcy (Brzyski czy Nykiel ostatnio). Problem w tym, że przechodząc do innych klubów to już tak pięknie nie wygląda (chociaż moim zdaniem Brzyski akurat w miarę trzyma poziom). Kwestia trenera, świetnego ustawienia zawodników i najwidoczniej ekstra klimatu do piłki, który panuje w Chorzowie mimo niesprzyjających kwestii finansowych.
rex
Pasjonat
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta