-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
marcin napisz kiedy moge na tego halogena wpasc
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
Ku... Tu jest gorzej jak z piotrkiem :-))
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
Ku... Tu jest gorzej jak z piotrkiem :-))
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
:-) no to bede czekal Ps ku... Leze z dziadkiem na sali 83 lata i nie dawno dostal espumisan ku... Juz zaczyna sadzic j**ana jak ja noc wytrzymam
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
Juz skoncz aha i skoncz meble
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
Medzi jestes taki z a z reszta olal cie pies twoje polki wyjebe do kosza bo sa warte tyle co ty podjade porozmawiam sobie z twoimi rodzicami :-) . Dla kogo jest kasa to jest lepiej pewnie po twojemu pozyczac od kumpli z forum zeby dokonczyc meble hahaha I juz mnie nie wkurwiaj Azdroscia tu nic nie zdzialasz ---------- Post added at 16:50 ---------- Previous post was at 16:48 ---------- Ps jak by ktory przejezdzal to jestem w szpital plaza na kopernika :-/
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
jak to w koncu :-)
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
gówno potrafissz jak bys bym sumienny to kasa by byla ale widzialem ze w chu..walisz to odrazu mi sie odechcialo dokoncz to co zaczales i koniec kropka leman wiesniaku nie dzwoniles od 2 tygodni do mnie
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
ooo przegioles heheheh - miales to dla siebie trzymac
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
? widze ze nie mozesz zbolec ale nie przejmuj sie moze ci sie poszczesci kiedys w zyciu - ale taką pracą to chyba raczej nie ---------- Post added at 18:32 ---------- Previous post was at 18:29 ---------- p.s jak bym ci pokazał kuchnie to by ci buty spadly takiej to ty nie zrobisz jeszcze dlugo tymek widzial ---------- Post added at 18:32 ---------- Previous post was at 18:32 ---------- :-)
-
Zwykłe A4 B6 tymona
tymek w twoich planach modowych masz podlokietnik skora przeciez mi zabrales to mozesz wykreslic hehe
-
koledzy możecie kliknąc na zdjecie mojej córci
poszlo
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
co ty gadasz - pewnie znowu komus mebli nie skonczyl ;-)
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
http://czestochowa.gazeta.pl/czestochowa/1,35271,11416889,Uwaga__kierowcy__Karambol_na_DK1_kolo_McDonald_s.html :-{
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
no to mowie ze mandat zaplace ale punkty trzeba dac ;-)
Dzo-Dzo
Pasjonat
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta