Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

mrogal

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez mrogal

  1. Te kola straszny tluszcz Zarzuce małego spy ze sprzatania
  2. Jeszcze tydzienale mam spaja ze składania dobrze ze padło na ciemniejszy kolor. Mi się mega podoba ten kolorZobaczymy w sloncu czyste. Bo jest naprawde ciemne w pochmurny dzien Wysłane z Note Edge
  3. Jeszcze tydzien ale mam spaja ze składania
  4. bedzie pedalsko jak to u pedała
  5. od razu trzeba bylo napisac ze wg Twojego starodziadowego pogladu kolor nie pasuje bo jestes starym prykiem bez fantazji, a nie wyzywac innych ktorzy poswiecaja czas energie i pieniadze od pedałow. Chociaz dziwie sie Tobie że latanie na 19' Atheo'sach w B5 nie przeszkadzało twojemu zwyrodnieniu stawów. Dobrze kojarzę ze ciemny sedan na SR blachach to Twoj był?
  6. na moja prosbe akurat ogarnal to michals87 ale i tak czekalem 2 tyg bo juz nie ma czasu na zabawy. Kolor bedzie ciemniejszy od tego z foto. Nie ma co sie panowie napinac auto i tak rozpeirdoli Chłopaki, nie wiem co w takim kolorze na takim aucie jest fajnego, ale wstyd by mi było jeździć takim autem w takim kolorze, gdybym był gejem to pewnie na taki bym pomalował, albo gdybym był laską, w moim mieście jeździ stara honda civic właśnie w takim kolorze, a użytkownikiem jest kobieta, Twoje auto, Twoja sprawa Wyszlo szydlo z worka chomik jest gejem bo placi hajsy za mody a reszta to zwykle pedaly. Pedaly slyszaly?
  7. Wlasiciel nie szczedzi kasy wiec bedzie dobrze. Jak wpadnie tlen to juz calkiem
  8. na moja prosbe akurat ogarnal to michals87 ale i tak czekalem 2 tyg bo juz nie ma czasu na zabawy. Kolor bedzie ciemniejszy od tego z foto. Nie ma co sie panowie napinac auto i tak rozpeirdoli
  9. Tylko wiesz jaki będziesz miał największy problem? w przyszłości znaleźć kogoś kto taki kolor pokocha, znacznie lepszą opcją było to o czym myślałeś na początku Pucek mordo co Ty to pierdziuchasz? Jakby mnie bylo stać to juz bym sie w kolejke pisal po to auto. Nie znasz docelowego wygladu projektu to raz, dwa nie wiesz ze ten ciemniejszy bdzie naprawde ciemny, trzy po poskladaniu z kolami grillem klapa zdrzakami listwami itp auto zrobi burdel. To auto to ma byc zabawka do taczania na zloty i w sloneczne dni. Albo grubo albo wcale. Gdybym wiedzial ze bede mial wygodna sluzbowke na codzien to bym kombinowal jak to A6 za jakis czas odkupic. Szarych burych srakonijakich aut lata po naszych smutnych ulicach miliony na 15stce i kolpaxie. Ta fura ma przyciagac wzrok lamac karki jak sie toczy a sam wlaciciel ma miec banan na mordzie jak bedzie otwieral garaz. Powiedz wlascicielowi nowego RS ileśtam z tym kolorem "ej stary nie kupuj go bo napewno go potem nie sprzedasz" Fak it who cares! Nikt nie liczy, że odzyska zainwestowany hajs w swoje fanaberie. Szara to mozna miec kia ceed w sluzbowce... Dla Twojej wiadomości, telefon użytkuje 2 lata i wyrzucam na śmietnik, a odnośnie tego co napisałem, zauważ to że gdy zadałeś pytanie który kolor wybrać to nikt nie odpisał, a dlaczego? bo jest niedobry do tego auta, ale to Twoja decyzja i Twoje pieniądze więc jak widzisz nikt tego nie chciał pisać, ja swoje zdanie wyraziłem i tego się będę trzymał. Pozdrawiam stary pytanie o kolor publicznosci to w ogole nieporozumienie. Nikt nie odpisal bo malo ludzi tu zostalo... Albo siedza po swoich watkach i maja w doopie. Kolor jest megadobry. Szarych C6 jest masa i ich wlasciciele kombinuja co chcwile jak sie wyroznic na scenie. To oklejaja w jakies naklejki to oklejaja zmieniajac kolor na bardziej nietypowy...
  10. mrogal odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    daj sobie spokoj
  11. mrogal odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    tak
  12. mrogal odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    nie, ledowe przy 30% to nieporozumienie, jesli h7 led to na 100% mocy, wtedy wygladaja jak klasyczne ledowe DRL , mefju mial ledy na 30% module to to ledwo sie tliło
  13. mrogal odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    do xenonu nie włożysz soczewek b8 bez naprawde ostrego rzezbienia. do Bixenonu siądą jak u siebie
  14. mrogal odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    (ang. Exhaust Gas Temperature) Temperatura gazów wydechowych czyli temp. spalin
  15. mrogal odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    dziury sa trzy bo buda w b6 uniwersalna. co do tego słowa na d... niektórzy maja wieksze prawa ...
  16. mrogal odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    cały kosz pompy z wkladem plywakiem itp. oczywiscie w osce matoły to tak wymyslily ze pol tyłu trzeba rozebrac zeby sie tam dostac. W Q tak jak piszą jest pod kanapą elegancko
  17. mrogal odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    czego tak ?
  18. tam własnie trzeba nie uszczęśliwiaj go na siłę
  19. mrogal odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Kodżak łap foty lamp z pomalowanymi oslonkami soczewek
  20. mrogal odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Dooooookładnie. Składka mi wyszła w cholere niższa niż w ergo hestii, no i wypłacalność PZU bardziej jest korzystna jeśli chodzi o stłuczki, po 12 dniach od szkody miałem hajs na koncie z PZU. Dzięki! mowisz o AC? bo przy OC przeciez nie ma znaczenia gdzie Ty masz cyrograf tylko sprawca
  21. mrogal odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    no kosztuje jak wszystko ale nie sa to jakies horrendalne pieniadze a zawsze mozna zabrac ze soba do kolejnego auta
  22. mrogal odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    jeżeli piszesz poważnie i nie widzisz/słyszysz różnicy to rzeczywiście nie ma co kombinować.
  23. mrogal odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    wiesz doskonale ze za 17 kola ciezko kupic znosna serie. Do tego slajny kola gleby jakies szmery bajery dodatki pierdolki i sie nazbiera. Jak ktos ma troche oliwy w glowie to zaplaci wiecej i ma gotowe, jak nie to kupuje serie i doposaza w bajerki
  24. mrogal odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    korbotronic tył szmata grzana przod kolor fis tempomat łokiec 2din pionka ambiente łokiec tyl MCD lustro fotochrom kiera 3 ramiona z b7 półpikowana navi na fisie i odblokwoane menu fisa gdysz?Zdajesz sobie sprawę że skończysz z dwa i pół w automacie. [emoji2]Wysłane przez Tapatalk Musiałbym być Maćkiem
  25. mrogal odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    watek mam na zakazanym forumie auto moje to nie ori sline, ale robiony wg mojej wizji

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.