Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

chomiczesq

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. A to fakt wracaliśmy z carslovers z Ciechanowa milo dziekuje
  2. Za czarno tu według mnie
  3. Pare złotych poszło... Nie do odzyskania pewnie w całości
  4. Głownie chodziło o dyfuzor... Ma tez orzetloczenie na boku ktore chyba zostanie [ Dodano: 2017-04-04, 22:10 ] Wpadło nowe wnętrze z rs6 pol skory z alkantara Pierdoła ale cieszy A tym czasem nowy zderzak na przod czeka na pomalowanie a tylny z rs6 przechodzi mały zabieg zeby ogarnac go do auta. Nowa skrzynia na miejscu... Stara miała przejścia z płynem chłodzącym i odmowila posłuszeństwa. Z innych drobnostek wpadł licznik z kolorowym fisem, pełen climatronic, zostało podłączyć grzane tyłki. Gałka z c7 i szukam teraz jeszcze jakiejś kierki zeby srodek był w miarę kompletny. Tutaj pasowałoby zapodać jeszcze jakis lip pod zderzak. Udało sie znaleźć poliftowy sline ori USA ale czegos mi tam jeszcze brakuje W końcu pomalowany przód, poliftowy sline ori usa plus spliter od pojebane custom... przód jeszcze raz trzeba poskładać bo jest masakra ze spasem szczegóły do poprawy ... teraz jeszcze w końcu skończyć tylny zderzak... i kombinować coś dalej
  5. Biorąc pod uwage jaka jest cena to raczej sie nie sprzeda bede nadal kochał i uwielbiał
  6. Zima zbliża sie wielkimi krokami wiec czas na operacje plastyczne Robimy zderzak na tył z rs6 A ze za cholerę nie podobają mi sie koncówki z rsa do tego sa za małe w te otwory wymyśliłem sobie ze zrobimy dokładkę pod okrągłe koncówki Formę bierzemy ze wcześniejszego zderzaka Długo wyszukiwany zderzak us z poliftowego slina, według mnie najładniejszy jaki był w c6. Rozważałem custom z c7 ale na nowy sezon ten bedzie idealny Przy okazji ogarne syf po lakierni w środku małe zmiany, kolorowy fis, duży klimatronic, i fotele z rs6 w alkantarze Ostatnie foto jak był jeszcze poskładany
  7. bóg zapłać Panowie do sprzedania z mojego auta Przedni zderzak kpl bez grilla i obrysów cena 1300 Przednie fotele bądź tył z przodem jeszcze rozważam opcje A i jeszcze zawieszenie sline mam do pogonienia techniczny stan bardzo dobry No i dzis odebrałem kompletne wnętrze pol skory z alkantara z rs'a w pełnej elektryce i grzane Do tego boczki z ambiente i oświetleniem led I licznik z kolorowym fisem
  8. to zapraszam tam dzieję się wiecej https://www.facebook.com/PurpleHazeC6/ Panowie kto ogarnie swap z 3litrow dyszla na 4.2 benze? Jakies podpowiedzi. Nosb po pierwszym wywiadzie mrogala raczej odpada moze ktos reflektuje na lampki? http://olx.pl/oferta/lampy-audi-a6-c6-led-przod-idealne-CID5-IDh5AgJ.html
  9. dobry dzień! dawno tu byłem
  10. Bedziesz tyl chował koła czy spas z kołem tak jak u mnie?
  11. A co Cie interesuje?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.