Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Purple Haze Air Force C6 in progress

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Model A6 C6
Silnik: 3.0 TDI
Moc: 225km
Skrzynia: automat 6 biegowy z łopatkami
Wydech: seria
Wyposażenie: 4el. szyby, navi kolorowa, zmieniarka 6płyt, esp, abs, pełen sline, el. lusterka, bixenon, itd itp
Zawieszenie: chyba sline ale mocno twardo.
Plany: koło, zwalczyć rdze i pomalować auto (może zmiana koloru), może kiedyś całe graty z US`a

01.jpg

02.jpg

05.jpg

06.jpg

09.jpg

12.jpg

11.jpg

Edytowane przez chomiczesq

Opublikowano

Baza do modow jest, szkoda ze nie ma s-line zewnetrznego. Co do amorow zobacz czy sa czerwone, jak tak to s-line -30mm przynajmniej ja tak mam i ciekawe czy hebel tez jest s-line jak tak to przod tarcza 347mm :)

powodzenia w modach

Opublikowano

Nie widzialem w 3.0tdi 320-tki z przodu.

Graty zakupu !!!!

Opublikowano

Dev a kto pisal ze 320 z przodu ma byc?

Opublikowano
  • Autor

jestem zieloniutki poki co w c6 pokarzcie fotki zewnetrzengo s-line i jak macie wiedzę to przykładowe ceny zakupu poszczególnych partów

Opublikowano

A jak nie 320mm to jaka inna tarcza ma tam byc ?

przeczytaj dokladnie co napisales

Opublikowano

dokladnie ma byc 321mm

stalem w niemcowni obok takiej samej prawie jak moja, tnz ja mam s-line zewnetrzny i wewnetrzny plus zawiecha i hamulec, jak to do konca jest nie jestem pewien ale obok stala taka 3,0 ze srodkiem s-line ale zenwatrz miala zwykle body i hamulec mniejszy co mnie zaciekawilo i w necie znaalazlem cos takeigo:

314 mm-1LT

321mm- 1LG,1LD

347mm-1LH,1ZL

360mm-1LL

385mm-1LJ-S6

390mm-1LM-RS6

420mm-1LN-RS6 ceramiczne

to sa kody z naklejki

a teraz w zaleznosci od wyposazenia:

314mm

321mm

347mm-s line

360mm opancerzone

385mm s6

z tad napisalem ze jesli ma zawieche s-line i moze tak to jes klepane ze zawiecha i hamulec to ma ten hamulec 347mm jesli nie to moze miec mniejszy co widziale na wlasne oczy


jestem zieloniutki poki co w c6 pokarzcie fotki zewnetrzengo s-line i jak macie wiedzę to przykładowe ceny zakupu poszczególnych partów

zapraszam do mojego tematu tam mam s-line zenwetrzny, a tyl z tego co zauwazylem to zwykla seria ma dyfozur czarny a s-line w kolorze a tak to to samo, tez sie ucze w c6

Opublikowano
  • Autor

kratka i halogeny pasują z mojego zderzaka do slinowego?

Opublikowano

Nie wszystko do zmiany

Opublikowano

to zwykla seria ma dyfozur czarny a s-line w kolorze a tak to to samo

ten tylny dyfuzor jest trochę inny ;)

Opublikowano

to zwykla seria ma dyfozur czarny a s-line w kolorze a tak to to samo

ten tylny dyfuzor jest trochę inny ;)

czyli prócz koloru jeszcze się różni dobrze wiedzieć
Opublikowano

tak,

zwykły:

Audi_A6_C6_Avant_3.0_TDI_20090504_rear.j

s-line:

audi_a6_2005_wallpapers_16.jpg

w sedanie też jest różnica ;)

Opublikowano
  • Autor

ok czyli tyl zostaje taki jaki jest napewno

Opublikowano

Dopiero polift w C6 s-line się wyróżnia od zwykłej wersji. Tak to nie robi dużego szału . Gratuluję zakupu i powodzenia w modach .

Opublikowano

Ładne to to.

Jakie tam parametry kółek i gum masz? Bo z tyłu na ostatnim foto wygląda szeroko. ; )

Opublikowano
  • Autor

panowie jest sporo zderzaków ale samych skorup, zaslepki sików podejdą z mojego zderzaka do slinowego? czy halogeny podejdą moje? bo kratki wiem że nie. ale czy sam halogen?

kolejne pytanie do posiadaczy, nalotu mam 250 tyś. km przy odpaleniu przez dosłownie sekunde max 2 słychać takie grzechotniecie i cisza. wyczytałem w internetach że to wina napinaczy górnych ale rzekomo wymiana ich daje tyle co nic, poza zniwelowaniem dzwieku, ktory pojawi sie za chwle po 10-20tys km. i wiele osob pisało ze nie wymienilo i tak jezdzi i nic sie nie dzieje. jakie sa wasze opinie, mam swiadomosc ze ile ludzi tyle oponi ale chetnie wyslucham.

Opublikowano

z twojego zderzaka nic nie pasuje cały do wymiany

Opublikowano

ostatnie zdjęcie mówi :) jestem wielki odsuwać się tymi popierdółkami :D ładne sztuka :)

Opublikowano

s-line:

audi_a6_2005_wallpapers_16.jpg

w sedanie też jest różnica ;)

tyy , czy to czasem nie moje autko ?? :D
Chomiczesq piękna fura i bezawaryjności życzę

Opublikowano

Zaślepki spryskiwaczy oraz halogeny możesz przełożyć ze swojego zderzaka to wszystko co pasuje do zderzaka s-line oczywiście również grill .

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.