Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Purple Haze Air Force C6 in progress

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nie chcesz tych kół sprzedać ?

Opublikowano
auto w warsztacie i dziś pierwsze wieści, bład skrzyni zlikwidowany ale skrzynia dalej zmieniała "dziwnie" biegi. zaczeli szukać innej usterki czyli uciekającego płynu chłodzącego, zdemontowali przód i się znalazł prawdopodobny problem ze skrzynią... a no taki że cały płyn szedł do skrzyni a w skrzyni zamiast 8 litrów oleju było 15 litrów mleka czekoladowego poniżej jego skrawek z chłodnicy
11225959_935137073212455_1595401116_n.jp
przy okazji wymiana pompy wody, pasków rolek, koła pasowego no i oleju w skrzyni, najgorsze że chłodnica z tego co mówił mechanik jest pęknięta w środku jutro spece od spawania chelikopterów w świdniku wezmą na warsztat chłodnice bo może da się ją reanimować bo nowa ponad 1k zł, później poskładać i modlić się by nie było za późno i naprawa i uszczelnienie pomoże a skrzynia jeszcze nie dostała wystarczająco po d*pie

jestem w szoku z tego co widzę , 15 litrów mleka to gdzie podział się olej ??

Opublikowano
  • Autor

Pewnie 8 litrów oleju zmieszane z 7 litrami płynu

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Opublikowano

Nie chcesz tych kół sprzedać ?

ojciec oddupaluj sie od moich rolek :P:D

Opublikowano

Nie chcesz tych kół sprzedać ?

ojciec oddupaluj sie od moich rolek :P:D
do krawata nie pasują :-D

Edytowane przez slavko87

Opublikowano

Nie chcesz tych kół sprzedać ?

ojciec oddupaluj sie od moich rolek [emoji14] :D
do krawata nie pasują :-D
Jak nie 8,5j et 30 siada jak zle
Opublikowano

Nie chcesz tych kół sprzedać ?

ojciec oddupaluj sie od moich rolek [emoji14] :D
do krawata nie pasują :-D

Jak nie 8,5j et 30 siada jak zle

na zimę chyba ;-)

Opublikowano
  • Autor

mi wstyd za te koła takie kijowe... ale naszczescie to setup techniczny ;) ale dobra nie pyskuje bo zostane na kołkach ;)

Opublikowano

jak by mrogal nie chciał brać to pisz, nie mam ciśnienia ale chcę takie 18 na zimę i powoli szukam takich do odnowienia aby proste tylko były

Opublikowano

c6 na zawieszeniu s-line lub gwincie bardzo fajnie wygląda . Miałem te felgi na lato , później na zime . Bardzo twarde fele Polecam

Opublikowano
  • Autor

Ale to jego

Opublikowano

mi wstyd za te koła takie kijowe... ale naszczescie to setup techniczny ;) ale dobra nie pyskuje bo zostane na kołkach ;)

już szukaj wygodnych kołków pod twoje cudeńko po niedzieli zawijam te kijowe koła....

jak by mrogal nie chciał brać to pisz, nie mam ciśnienia ale chcę takie 18 na zimę i powoli szukam takich do odnowienia aby proste tylko były

no jak nie pojezdzil troche tera bedzie na kołkach stał ja po niedzieli zawijam bo sie powoli już krawat ogarnia

Opublikowano
  • Autor

Taki uj :) wyjeżdżam za granice :)

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Opublikowano

Taki uj :) wyjeżdżam za granice :)

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Kazimierz nad Wisłą to nie zagranica szoszonie :grin:

Opublikowano

Taki uj :) wyjeżdżam za granice :)

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Kazimierz nad Wisłą to nie zagranica szoszonie :grin:

Pany mówicie o Kazimierzu Dolnym ???

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

Yes

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

rozpaczliwie poszukuje felg 19,20 cali 10j macie może coś? lub ktoś gdzieś słyszał:>???

Opublikowano

Mam moje kllemann na dil

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

Szukam i nic nie moge nadal znaleźć a klemany nie moj budzet

wpadły w końcu felgi no i gwint

11902267_984484224944406_430465959610572

11892084_984270704965758_450190388573562

i jeszcze podswietlenie dekorów ogarnietę przód i tył :)

11897010_985301324862696_1730638276_n.jp

Edytowane przez chomiczesq

Opublikowano

Grubo . Fela 19 czy 20 ?

Edytowane przez marcinch001

Opublikowano

Panie jak grubo to grubo , wyszło mega

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.