Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Purple Haze Air Force C6 in progress

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

żeby nie było że nic się nie dzieje...

11160304_924083340984495_1926037222_n.jp

wywaliłem emblematy... jakby ktoś chciał kupić to mam A6 3.2 na sell :)

11158168_924111250981704_1047687252_n.jp

auto musi być w us`ie więc pierwszy puzzel jest


jak to mówią albo grubo albo wcale kolejny klocek zamówiony
11160222_924915007567995_1114514381_n.jp

Edytowane przez chomiczesq

Opublikowano

Trzeba było po lifcie brać

Opublikowano
  • Autor

e tam slabo wyglada tyl przed liftem przod po lifcie...

Opublikowano

e tam slabo wyglada tyl przed liftem przod po lifcie...

to teraz daj tył s line żeby to wyglądało jakoś
Opublikowano
  • Autor

Przecież on sie różni prawie niczym

Opublikowano

prawie niczym ale jednak,sam myślałem ze tylko kolorem dyfuzora a jednak nie

Edytowane przez slavko87

Opublikowano
  • Autor

tak jest tam przetłoczenie na dolnej części ale raczej tylko dlatego nie będę go zmieniał. jedynie pomaluje ten w kolor podobny jak miałem w b6 aby się odrużniał od zderzaka ale nie był poprostu plastikowy :) kiedys jak sie znajdzie promocję w biedronce to kupie z eSy

Opublikowano

kupno esowego plus do tego raczej zmiana wydechu ale więcej Peter wie na ten temat,tez miałem taki plan ale pozostałem przy ori plus większe kominy.Obrys kupiles?

Opublikowano

Przecież on sie różni prawie niczym

bagażnik minimalnie róźni się zwykły ma taki płaski a s-line bardziej wypukły tak samo różni się w tylnych błotnikach

Coś się dzieje trzeba bedzie zbadać obiekt

Opublikowano
  • Autor

wiem że klapa sie rozni slinowa ma nad znaczkiem OOOO przetloczenie. ale znajdź usa a do tego w slinie to szczyt, a jako że ustrzeliłem już USA nie mam parcia co by go wymieniać. a wydechy tak jak mówisz slavko albo wymienie do eSowych albo zostanie to plus proste kominy

obrysów jeszcze nie kupiłem ale to nie uciecze ;)

Opublikowano

Ile chcesz za znaczek Quattro :)

Opublikowano
  • Autor

Na przód?

Opublikowano

Fajny klapek :kox::grin: na fotce z tylną klapą :P:grin:

Opublikowano

Fajny klapek :kox::grin: na fotce z tylną klapą :P:grin:

:grin:

Opublikowano
  • Autor

tanio sprzedam idealny do stawiania na nim klapy :)

Opublikowano

Na przód?

Yes przód

Opublikowano
  • Autor

mogeU


kolejne klocki skompletowane... zderzak już jest
11000506_924924347567061_626100827424045
a na to chwile trzeba poczekać :)
c8cd31afb8580380db3055211f43751b.jpg
Opublikowano

kupuj AP,na licencji KW, zrobiłem ponad 2tys i jest bardzo dobry

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor
auto w warsztacie i dziś pierwsze wieści, bład skrzyni zlikwidowany ale skrzynia dalej zmieniała "dziwnie" biegi. zaczeli szukać innej usterki czyli uciekającego płynu chłodzącego, zdemontowali przód i się znalazł prawdopodobny problem ze skrzynią... a no taki że cały płyn szedł do skrzyni a w skrzyni zamiast 8 litrów oleju było 15 litrów mleka czekoladowego poniżej jego skrawek z chłodnicy


11225959_935137073212455_1595401116_n.jp


przy okazji wymiana pompy wody, pasków rolek, koła pasowego no i oleju w skrzyni, najgorsze że chłodnica z tego co mówił mechanik jest pęknięta w środku jutro spece od spawania chelikopterów w świdniku wezmą na warsztat chłodnice bo może da się ją reanimować bo nowa ponad 1k zł, później poskładać i modlić się by nie było za późno i naprawa i uszczelnienie pomoże a skrzynia jeszcze nie dostała wystarczająco po d*pie


a przed lekarzem zmieniłem zderzak


11262218_934714533254709_1926974640_n.jp

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.