Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Purple Haze Air Force C6 in progress


chomiczesq

Rekomendowane odpowiedzi

Faktycznie myślałem ze fele będą takie

f5934e5c3d04ea71662c5ea776c78a44.jpg

Ale te twoje tez robotę konkret robią.

ef3f5afa772dd1dfb7fcc84744add057.jpg

Taki będzie naciąg [emoji33]

Da się w ogóle tak jeździć?

send from my Atari 65xe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Da się. Idzie jak po szynach, w koleinach nawet rant felgi trzyma. :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chciałem Cvt bo jest duzo fejkow i sporo ori cvt i w ogole mi nie robią. Miało byc cos z peeerdopnieciem i cos czego jest bardzo mało... To jest hehe. A co do jazdy to sie da miałem teraz 19 10j i jechał jak normalny samochód :)

bez lampy / z lampą

cfe6552f761e5.jpg

1wsza przymiarka :) i niebezpiecznie niesko dla felgi :)

0782395d51e11.jpg

i koła w pełnej okazałości ...

76f1316d32dd3.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czekam na efekt końcowy :kox:

Edytowane przez jedrekx
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Misiek przeleć pare wpisów wczesniej.

Tez czekam i nie moge sie doczekać, ale nie prędko bo ma to robic powoli niech sobie podkład siądzie ... Pogoda od dzis sprzyja

aktualka z dziś

923f4362df76a.jpg

i który kolor wybrać niby nie wielka różnica a jednak, merlin purple to ten ciemniejszy, jaśniejszy to velvet purple. który waszym zdaniem???

feb84f4d14b15.jpg

i prezent dla tyłka ;)

eb05b24bfe92a.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolor będzie raczej kontrowersyjny. Ale chyba o to ci chodzi. [emoji12]

send from my Atari 65xe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chce to zobaczyc kolego cale ;) super felga , taka by mi spasowala . Gdzie taka nabyles i ze tak powiem duzo ? Cii nie chcesz tu to mozesz na pw , no chyba ze taejmnica ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żadna tajemnica... 9tys za felgi. Misiek na przyszły sezon bedzie raczej na sprzedaż wiec zapraszam :)

A co do koloru ma byc inaczej niz zawsze... Boje sie tego koloru bo chciałem iść w kierunku meteor gray lub podobne a to wpadło przypadkiem i postanowiłem ze bede sienwyroznial ale dlatego zeby było dyskretniej wybrałem merlin purple a nie velvet ktory jest sporo jaśniejszy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żadna tajemnica... 9tys za felgi. Misiek na przyszły sezon bedzie raczej na sprzedaż wiec zapraszam :)

A co do koloru ma byc inaczej niz zawsze... Boje sie tego koloru bo chciałem iść w kierunku meteor gray lub podobne a to wpadło przypadkiem i postanowiłem ze bede sienwyroznial ale dlatego zeby było dyskretniej wybrałem merlin purple a nie velvet ktory jest sporo jaśniejszy

Tylko wiesz jaki będziesz miał największy problem? w przyszłości znaleźć kogoś kto taki kolor pokocha, znacznie lepszą opcją było to o czym myślałeś na początku :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiedz mi czy jak kupujesz telefon ktory bedziesz używał przez rok dwa myślisz o tym jak bedziesz go sprzedawał czy ktos go tez bedzie chciał kupic? Lub innych kilkaset przykładów. Auto robie dla siebie nie mysle o tym czy ktos kiedys bedzie chciał lub nie chciał go kupic. Naprawdę takie komentarze sa nie potrzebne, takie rzeczy sa brane pod uwagę jako pierwsze. A mysle ze znajdzie sie ktos kto nie chce jezdzic kolejnym czarnym czy czerwonym autem

Niestety każda zmiana w aucie zawęża grono potencjalnych kupców i zmniejsza stratę na aucie,m wręcz przeciwnie zwiększa ja drastycznie. Ale przecież chyba o to chodzi by mieć auto zrobione i dopasowane na miarę jak najlepszy garnitur :) poza tym C6 zostanie ze mna na dłużej wczesniej miałem Hondę która miałem 6 lat i zbudowałem ja śrubka po śrubę, pozniej b6 które niestety było za małe a c6 jest w miarę świeżym autem, sporym i na najbliższe lata w zupełności mi wystarczy :)

Edytowane przez chomiczesq
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiedz mi czy jak kupujesz telefon ktory bedziesz używał przez rok dwa myślisz o tym jak bedziesz go sprzedawał czy ktos go tez bedzie chciał kupic? Lub innych kilkaset przykładów. Auto robie dla siebie nie mysle o tym czy ktos kiedys bedzie chciał lub nie chciał go kupic. Naprawdę takie komentarze sa nie potrzebne, takie rzeczy sa brane pod uwagę jako pierwsze. A mysle ze znajdzie sie ktos kto nie chce jezdzic kolejnym czarnym czy czerwonym autem

Niestety każda zmiana w aucie zawęża grono potencjalnych kupców i zmniejsza stratę na aucie,m wręcz przeciwnie zwiększa ja drastycznie. Ale przecież chyba o to chodzi by mieć auto zrobione i dopasowane na miarę jak najlepszy garnitur :) poza tym C6 zostanie ze mna na dłużej wczesniej miałem Hondę która miałem 6 lat i zbudowałem ja śrubka po śrubę, pozniej b6 które niestety było za małe a c6 jest w miarę świeżym autem, sporym i na najbliższe lata w zupełności mi wystarczy :)

Dla Twojej wiadomości, telefon użytkuje 2 lata i wyrzucam na śmietnik, a odnośnie tego co napisałem, zauważ to że gdy zadałeś pytanie który kolor wybrać to nikt nie odpisał, a dlaczego? bo jest niedobry do tego auta, ale to Twoja decyzja i Twoje pieniądze więc jak widzisz nikt tego nie chciał pisać, ja swoje zdanie wyraziłem i tego się będę trzymał.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...