-
C7 Resident
Witam . Panowie pomocy mam okazje kupic rotory 20" 9k et26 z rs5 . Powiedzcie czy wpakuje je do audi a7 4g na eibachu I na jakiej oponie jak wejda ?
-
C7 Resident
Ale to musi byc oryginalna bracie ? Podeslal bys mi jakis link zebym mial 100% pewnosci ? Bardzo bede wdzieczny ! Nie zeby mi sie nie chcialo szukac I wgl
-
C7 Resident
Panowie pomozcie bo chcialbym cos do a7 przed lift s-line jakas dokladke na cztery kominy co tam spasuje . Tzn jesli trzeba bedzie cos przerobic jakies mocowania to nic sie nie dzieje ogarnie sie . Pomozecie ? Pozdrawiam
-
Audi S4 B5 tuzo
A czemu sie sprzedaje ?
-
b5 widebody
Ty Majkel . Wchodze tu na forum tylko zeby sledzic Twoj temat ? takze jedziesz z tematem !
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
Dzięki za info kolego ☺
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Dzięki DANTE ☺?
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
Witam . Panowie potrzebuje zregenerować soczewke . Pomalować środki m czarno i zrobić dynamiczny kierunek w mojej a6 c6 w ory lampach na ledzie . Polecacie kogoś ?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Witam . Panowie potrzebuje zregenerować soczewke . Pomalować środki m czarno i zrobić dynamiczny kierunek w mojej a6 c6 w ory lampach na ledzie . Polecacie kogoś ?
-
Audi A6 C7 3.0T 333KM
Czemu sprzedajesz ?
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Hej koledzy . Znacie gdzieś w okolicach Sącza firma lub prywatną osób ktora ogarnęła by klapy wirowe w A6 c6 3.0tdi ? Chodzi o usunięcie ich szaman znasz może kogoś ?!
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
polecę do Jasła do gregora . Już termin umowiony
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Mówisz ze warto tam podjechać na 100% dobry warsztat ?
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Witam . Koledzy polecacie jakiś warsztat chiptuningowy z hamownia w okolicach nowego Sącza ?
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
I modzisz coś dalej czy już nie ma co ?;) Pany audi dzeksona jeździ w Sączu ?
Misieka4b5v6
Pasjonat
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta