-
Co zamiast magnetic ride w Audi S3 8V?
Masz jakies info jak to zrobic i fotki...jakie amory masz teraz?
-
Co zamiast magnetic ride w Audi S3 8V?
No wlasnie to ze bledy beda to wiadomo ale sa jakoes moduły które to rozwiazuja problem w tym ze same moduły 1600 zl kosztuja wiec sporo....myslalem ze moze ktos mial taki problem i sie z tym uporal. Amory mozna zamontowac zwykle ale ciekawe czy ze sprezynami z s3 będą dobrze działały tak zeby auto należycie sie prowadzilo
-
Co zamiast magnetic ride w Audi S3 8V?
Jak to powycinał??? Przecież zwykly amor nie ma sterowania elektronicznego to co ze starego wyciał ??? Jak wstawi zwykle amory to zostaja kostki z nadwozia ktore napewno daja błędy na desce....masz jakies szczegółowe informacje....i znajomy miał magnetic ride?
-
Co zamiast magnetic ride w Audi S3 8V?
Dzieki za info no podobno 1600 zl emulatory....czyli musi tak zostać???
-
Co zamiast magnetic ride w Audi S3 8V?
Witam takie pytanie auto wyposazone w amortyzatory magnetic ride co mozna wsadzic zamiast tego.... - czy da się zamontować np normalne amory że sprężynami z s3 ( czy da sie wykodowac blad zawieszenia?) - co ewentualnie zamontowac w rozsadnej cenie
-
A7 C7 Lift " pomarańcza" rodzinna firmóFka by KoJ@K 21' RS pack full Carbon Matrix pneumatyka Asc
Z ciekawosci ile takie felgi...
-
Audi Q5 2.0 TFSI 265 KM
Witam przedstawiam audi q5 rok 2021 przebieg 15 tys km wersja premium plus USA Wyposazenie.... wystarczające...auto jak nowe zakupione z uszkodzeniem lewych drzwi przednich i tylnych.... Samochód jak kazde wcześniejsze na chwile .....poprzednie audi A6 C7 3.0 T 380KM rok 2016 sedan...kolejne bedzie w zależności co sie trafi s3 lub c8 oczywiscie USA ?
-
Audi A6 C7 3.0 T Prestige
Auto strojone na 98....moglo byc wiecej ale ja wolałem zostawić margines bezpieczenstwa....gdybym chcial okolice 440 to zmienilbym koło kompresora tak jak mialem we wczesniejszym egzemplarzu...
-
Audi A6 C7 3.0 T Prestige
Koło bedzie inne i z tego co koledzy podpowiedzieli to będzie srebrne.. hamulce zostaną seryjne bo dają radę wiadomo jak się spocą to jest słabiej ale do normalnej jazdy jest ok.... ....moze ktoś zaproponuje jakiś fajny wzór felgi ja myślałem nad takim jak na foto
-
Audi A6 C7 3.0 T Prestige
Zeby nie bylo że nic sie nie dzieje... - auto po programie w Mototronik moc 380 KM i 470 Nm - lampy przednie przyciemnione folią PPF - czarne emblematy audi
-
Audi A6 C7 3.0 T Prestige
Tak masz racje model juz troche jest....ale jak dla mnie nadal wyglada ok rynek dzis strasznie bogaty w felgi i trudny wybór...
-
Audi A6 C7 3.0 T Prestige
-
Audi A6 C7 3.0 T Prestige
Dziękuję za opinie.... rozglądam sie za srebrną felgą w takim razie....??
-
Audi A6 C7 3.0 T Prestige
19 z uwagi na dziurawe drogi i komfort wiec tylko 19
-
Audi A6 C7 3.0 T Prestige
Hej powoli zastanawiam sie nad felgami na lato obecnie zima 18" srebrna na lato jest 19" czarne i przy takim rozmiarze chcę zostać ale nie wiem czy lepiej to wyglada ze srebrna czy czarna felga....macie jakieś pomysły....tylko nie proponujcie 20" bo ma być 19"....
dominika6c6
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta