Treść opublikowana przez krzysiekvtec
-
Montaż i działanie Webasto TDI oraz wentylacja postojowa w Audi A4 B8
B8 3.0 tdi ccwa włączam webasto koga na ekranie logo że się uruchamia i zaraz jest off, bald 01414 dmuchawa v6, jak się do niej dobrać? Da się to zribic bez demontażu pieca?
-
Adaptacja akumulatora w Audi A4 B8
Co oznaczają literki np. Na końcu C/E/DK? Nie mogę znaleźć kodowanie pod swój teraz mam taki nr jak na zdjęciu powiesz mi czy to dobrze wpisane?
-
Trzecie swiatlo stop
Gdzie je kupiłeś?
-
Zmiana kierownicy na polift
Super to czas szukać coś fajnego z polift
-
Zmiana kierownicy na polift
Witam, szukam ale nie widzę nigdzie info czy mój moduł obsłuży np kiere z a4 polift lub a5?, mam multi, łopatki i acc. Chcę kiere z okrągła poduszka i nowszymi przyciskami. Moje auto a4b8 z 2010r
-
Montaż kierownicy multifunkcyjnej Audi A4 B8 2008-2012
-
Nie aktywne ambience
Nie ma tam kodowania pod mmi 3g nigh mam z dyskiem. Poprawisz zdjęcia?
-
Brak ogrzewania fotela kierowcy
-
zmiana kierownicy na poliftową
-
Błąd światel stop
Witam mam spalony jeden pęd w stopie na górze tylnej szyby i chciał bym wyłączyć jego kontrolę. Tak samo podświetlenia tatbicy. Domyślam się że 46 kanal ale która adaptacja i liczba
-
Nie aktywne ambience
Witam, w mmi mam na szaro ambiente przestrzeń nóg lekko się podświetla. Ktoś powie dlaczego nie mogę tym sterować?
-
Temperatura na MMI 3
- Wymiana sprężyny z tyłu w Audi A4 B8 avant
Robilem wczoraj serię na eibach pro kit, te porady możesz sobie zachować dla siebie nie ma opcji że sobie coś wyciągniesz, ani tej krótszej że sobie wsadzisz...- zmiana kierownicy na poliftową
Mógł byś rozwinąć temat, mam b8 z 10 roku model 2011 i chce sprawdzić czy ta multi polift podejdzie i będzie działać wszystko? Gdzie logować vcds?- fmic do b7 bfb
Mogę wykonać 1300zl gotowe auto obie rury z nierdzewki silikon tylko na połączenie rur. Lubelskie. Być może będzie jeden zestaw na wysyłkę.- [B7] Projekt: 2,7biturbo + mody
Moje b7 2.7 bi turbo aktualne jak coś pisz pw- Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
- ChipTuning, Hamownia 4x4, Diagnostyka, Elektronika
Nie pierwsze i nie ostatnie auto robię w kolego Galetto. Super podejście do klienta, profi robota Polecam- Dobrzy chiptunerzy
Miałem już doczynienia z rożnymi chip tunerami i ich umiejętnościami i jesli chodzi o województwo Lubelskie to polecam tylko i wyłącznie kolegę Galetto, moje 2.7 i nie jedno 1.8t zrobił super logi się zgadzaja wszystko pracuje prawidłowo- Montaż aktywnego układu kierowniczego Servotronic w Audi A4 B6/B7
Czy cewka w maglu musi być konkretnego numeru w b7? Czy może być np z a6?- Montaż i kodowanie nawigacji RNS-E w Audi A4 B6/B7 od A do Z
Powiesz w którym pliku i co dopisać? Indeks na sw230? Da się teraz wrócić to pl menu czy już przepadło i trzeba wgrywać? Ktoś ma pliki do wypalenia?- Montaż i kodowanie nawigacji RNS-E w Audi A4 B6/B7 od A do Z
Panowie pytanie czy rns e i rns e Led ma inny soft? Było pl menu po w sadzeniu mapy 2016 rok nagrana i wypróbowane na innych radach bez Led, tu zamiast navi wywalilo update software 0220 i nie ma już pl menu. Ma ktoś pl menu do Leda?- Pompa ABS quattro - ośka różnice
A wie ktoś jak przerobić pompę ABS z b6 quattro do b7? W b7 jest 8. 0 a muszę wsadzic z b6...- Audi a4 b7 RS4/S4 Look !
U mnie lata s8 z rurami w dol hehe śmieszne to wygląda, a jeszcze śmiesznie jak Mondeo takiego rs4 zjada- Odpowietrzenie zbiornika
A co powiecie na to żeby usunąć filtr i zaslepic wezyk przy silniku? A ten od baku dać w górę? - Wymiana sprężyny z tyłu w Audi A4 B8 avant