-
Dpf dziwne objawy ?
Przed sprzedażą wydech wyczyszczono ..... A jak Cie razi wydech brudny to szmatka i wyczyścić . Tyle mogę pomoc. Widocznie tak musi być,
-
a6 c7 roznica miedzy silnikiem 3.0 tdi 204 km a 245km
Witam ,Panowie chciałem zapytać jaka jest różnica w C7 miedzy silnikiem 3.0 tdi 204 km ,a 245km ,chodzi mi o osprzęt silnika ,sprzęgło ,dpf,,turbo,wydech i wogole podzespoły w tych silnikach 3.0 tdi,proszę o wypowiedz znawców. Z góry dziękuje i pozdrawiam.
-
Strefa motocyklistów
Ja pisze ze mam aktualnie fazera s2 i chce zmienić własnie na honde.vtx 1800
-
Strefa motocyklistów
Ja mam Fazera fz6 s2 i myślałem sprzedać i właśnie kupić hode vtx 1800,teraz mam dylemat.
-
Ciekawe filmy warte obejrzenia
Kler lipa ,ale za to 7 uczuć fajny,polecam ..
-
Strefa motocyklistów
Koledzy co myślicie o honda vtx 1800? Mam zamiar kupić takie cacko.
-
A6 C7 Skraba 3.0 tdi
Taki modzik wpadł twierdza ze jest jakaś blokada w przelocie i tylko 240 km nm kazałem zrobić na 500 bo przy 580 sprzęgło mi się ślizgało ,a teraz jest ok ,zerknijcie,...??Przy 4000 obrotów wraca do serii...
-
Cubrowóz C7 3.0 TDI AVANT QUATTRO S-line Havana Schwarz , B&O, 20" 303 PS
Jest w parze ale z manuałem.....
-
Cubrowóz C7 3.0 TDI AVANT QUATTRO S-line Havana Schwarz , B&O, 20" 303 PS
OK dzieki ,a ile jest bezpieczny chip do silnika v6 204km?
-
Cubrowóz C7 3.0 TDI AVANT QUATTRO S-line Havana Schwarz , B&O, 20" 303 PS
Cuber czy dokładka tylnego zderzaka podejdzie do zwykłego?
-
A6 C7 Skraba 3.0 tdi
-
A6 C7 Skraba 3.0 tdi
Masz racje, zaczekam 2 lata i bedze xdrive G30? ewentualnie Q w c8
-
A6 C7 Skraba 3.0 tdi
Ze co? Nie wiem o co Ci chodzi.
-
A6 C7 Skraba 3.0 tdi
Jedrek nie chciałem Q ,ani automat ,choć teraz troszkę żałuje.
-
A6 C7 Skraba 3.0 tdi
Oba auta fajne ,f11 to pożeracz km na autostradzie, a c7 to takie bardziej pod komfort, to i to OK v6 inna jazda niż 2,0tdi?? Lepiej mi się jazdzi c7 ,a było już trochę tego c5, 2x b6, b7, b8 .