Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

skrab

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. Przed sprzedażą wydech wyczyszczono ..... A jak Cie razi wydech brudny to szmatka i wyczyścić . Tyle mogę pomoc. Widocznie tak musi być,
  2. Witam ,Panowie chciałem zapytać jaka jest różnica w C7 miedzy silnikiem 3.0 tdi 204 km ,a 245km ,chodzi mi o osprzęt silnika ,sprzęgło ,dpf,,turbo,wydech i wogole podzespoły w tych silnikach 3.0 tdi,proszę o wypowiedz znawców. Z góry dziękuje i pozdrawiam.
  3. Ja pisze ze mam aktualnie fazera s2 i chce zmienić własnie na honde.vtx 1800
  4. Ja mam Fazera fz6 s2 i myślałem sprzedać i właśnie kupić hode vtx 1800,teraz mam dylemat.
  5. Kler lipa ,ale za to 7 uczuć fajny,polecam ..
  6. Koledzy co myślicie o honda vtx 1800? Mam zamiar kupić takie cacko.
  7. skrab odpowiedział(a) na skrab temat w Audi A6/S6/RS6
    Taki modzik wpadł twierdza ze jest jakaś blokada w przelocie i tylko 240 km nm kazałem zrobić na 500 bo przy 580 sprzęgło mi się ślizgało ,a teraz jest ok ,zerknijcie,...??Przy 4000 obrotów wraca do serii...
  8. OK dzieki ,a ile jest bezpieczny chip do silnika v6 204km?
  9. Cuber czy dokładka tylnego zderzaka podejdzie do zwykłego?
  10. skrab odpowiedział(a) na skrab temat w Audi A6/S6/RS6
    Wpadł LOCK Niedźwiedź
  11. skrab odpowiedział(a) na skrab temat w Audi A6/S6/RS6
    Masz racje, zaczekam 2 lata i bedze xdrive G30? ewentualnie Q w c8
  12. skrab odpowiedział(a) na skrab temat w Audi A6/S6/RS6
    Ze co? Nie wiem o co Ci chodzi.
  13. skrab odpowiedział(a) na skrab temat w Audi A6/S6/RS6
    Jedrek nie chciałem Q ,ani automat ,choć teraz troszkę żałuje.
  14. skrab odpowiedział(a) na skrab temat w Audi A6/S6/RS6
    Oba auta fajne ,f11 to pożeracz km na autostradzie, a c7 to takie bardziej pod komfort, to i to OK v6 inna jazda niż 2,0tdi?? Lepiej mi się jazdzi c7 ,a było już trochę tego c5, 2x b6, b7, b8 .

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.