-
Ktoś usuwał klapki w kolektorze ?
Ja wywaliłem przy okazji chipa i sobie chwalę Tak jak poprzednio w AR159
-
[INNE] Jakby się ktoś zastanawiał jak wygląda CCWA w podczerwieni
Akurat sprzęt jaki miałem kosztował ok 4000 zł. Znajomy w pracy używa (architektura, konserwacja zabytków etc.).
-
[INNE] Jakby się ktoś zastanawiał jak wygląda CCWA w podczerwieni
Taka ciekawostka Dorwałem się dziś do kamerki FLIR. Rozdzielczość fatalna, ale coś tam można zobaczyć
-
Czujnik różnicy ciśnień DPF (G450) - podłączenie
Dzięki. Właśnie przeczytałem PDFa i też ogarnąłem (czujnik nr 12) Swoją drogą - czy przy następujących errorach mogę spróbować go wymienić czy wywalać DPF'a i czyścić? (DPF prawdopodobnie zawalił się po przejechaniu 200km z wypiętą wtyczką przepływomierza o czym nie wiedziałem) 5188 Diesel Particle Filter - P2463 00 [167] Exessive Soot Accumulation5189 - PArticulate Trap Bank 1 - P2002 00 [039] Efficiency Below Threshold Nie chce się wypalić, mruga kontrolka świec, strasznie zamulony jest.. ?
-
Czujnik różnicy ciśnień DPF (G450) - podłączenie
Cześć, zastanowiło mnie podłączenie czujnika. U mnie ta rurka po prawej kończy się niczym po ok 10cm. Tak ma być?
-
Rozrzad CCWA
Może głupie, nie ja go wyciągałem.
-
Rozrzad CCWA
Tak, można to zrobić zrzucając samą skrzynię.
-
Rozrzad CCWA
Nie, koła jeszcze były OK. Może robocizna wyszła więcej bo policzone są wszystkie roboty poboczne razem (do tego wymiana oliwy w skrzyni i silniku, wszystkich płynów, klimy, etc..)
-
Rozrzad CCWA
Oj tam... najważniejsze żebyśmy zdrowi byli Jak już wyjęli silnik to kazałem robić wszystko co wyjdzie. I wyszła dwumasa, turbina, poduszki i kilka innych pierdół. Za sam rozrząd z uszczelkami, śrubkami etc + robota wyszło 5700zł. Z resztą gratów grubo ponad 10
-
Rozrzad CCWA
U mnie z płynem to samo, nie ma się co przejmować. Natomiast w ub tygodniu zrobiłem rozrząd (317000km) bo sobie lubił czasem zagrzechotać przy odpalaniu. Mechanicy mowili że jeszcze był spoko. Olej od 140 000km Motul Xclean. Wysłane z Samsung Galaxy cośtam ileśtam
-
Jakie klocki i tarcze hamulcowe do Audi A4 B8?
Pierwsze awaryjne hamowanie dziś za mną - autostrada ~160->80 Zero "puchnięcia". To było to czego brakowało mi po przesiadce z Alfy 159 gdzie miałem 4tłok 330mm
-
Jakie klocki i tarcze hamulcowe do Audi A4 B8?
tak, już wiszą na aucie Dzięki Gibons Lakierowałem jeszcze przód, jak dotrą jeszcze naklejki to wrzucę foty Wysłane z Samsung Galaxy cośtam ileśtam
-
Jakie klocki i tarcze hamulcowe do Audi A4 B8?
a fakt, już poprawione
-
Jakie klocki i tarcze hamulcowe do Audi A4 B8?
Jakby kogoś interesowały masy tarcz i zacisków: Przód: stare 320mm - zacisk+klocki 7,45kg tarcza 9,15 kg = 16,60 kg nowe 345mm - zacisk+klocki 3,60kg tarcza 10,90kg = 14,50 kg (-2,1kg) (zacisk Brembo czterotłoczkowy) Tył: stare 300mm niewentylowane - całość 8,30kg nowe 330mm wentylowane - całość 12,90kg (+4,6kg) Różnica w hamowaniu... kolosalna
-
Procedura wymiany tylnych tarcz i klocków 300/330mm w Audi A4 B8
Mam następujący problem z VCDS - odsunąłem tłoczki zgodnie z instrukcją:[53 - Hamulec postojowy][basic Settings - 04]Grupa 007 Potem chciałem w nowych zaciskach zrobić to samo bo nie wchodziły na klocek a tłoczek nie dął się wcisnąć- wymyśliłem, że zamknę na starym zacisku ręczny (w razie gdyby miał mi wypchnąć tłoczek całkowicie) a potem podepnę nowy zacisk i znów je otworzę. Polecenie 006 się wykonało wyświetlając komunikat o niewystarczającym obciążeniu silnika. Olałem, usunąłem błędy, podpiąłem nowy zacisk i d*pa - grupy 006, 007 i 010 mam niedostępne (Error group 006 not avalible). Dioda na ręcznym i na obrotomierzu mrugają. Nie mogę zamknąć hamulców Błędy z modułu ABS i Hamulca ręcznego usunięte i nadal kaszana. Jak odpalić na nowo te funkcje? Help! [EDIT] OK, już mam - trzeba trzymając hamulec zasadniczy kilka razy włączyć i wyłączyć postojowy. Za 5 razem zaskoczyło i wszystko działa