-
Obroty silnika tfsi 2.0l
Witam. Jakie powinny być obroty silnika na biegu jałowym i spalanie l/h.
-
Temperatura na MMI 3
Witam. Zrobione działa, dzięki wielkie. Da sie zrobić opadające lusterko na wstecznym?
-
Temperatura na MMI 3
BATERY LEVEL jest włączone i pokazuje stan naładowania, moze to inny rodzaj mmi ?
-
Temperatura na MMI 3
- Temperatura na MMI 3
Nie posiadam vcds. Natomiast owego czasu zaglądałem do zielonego menu by ustawić poziom naładowania aku. itp. pewnie coś jeszcze namodziłem i znikło z wyświetlacza mmi temperatura i wyświetlanie regulacji klimy. Przywrócili mi to kompem, tylko zapomniałem powiedzieć tez o temperaturze na mmi. pytanko czy z poziomu ukrytego menu można to odkręcić.- Temperatura na MMI 3
może być problem ? z tym scan jak to sie robi? moge tylko pogrzebac w zielonym menu.- Temperatura na MMI 3
Witam. Jak przywrócić wyświetlanie temperatóry na MMI 3. klima jedno strefowa.Robert011 obserwuje zawartość Prezes_ATNT- Znikło sterowanie na wyswietlaczu MMI 3g
Cześć. Mam mały problem, pogrzebałem w mmi 3g zielone menu ustawienie aku, składanie lusterek zrobiłem reset MMI i nie wyświetla mi sie sterowanie nawiewem klimay na mmi. Może ktoś pomóc jak to przywrócić.- Nowicjusz - wątek powitalny
Witam - Temperatura na MMI 3
Robert011
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta