Jump to content

zmiana kierownicy na poliftową


kamilgy
 Share

Recommended Posts

Witam,

mam pytanie czy jest możliwość zmiany kierownicy w audi a4 b8 2008r na kierownice po lifcie poniewaz obecną mam powycieraną i zastanawiam się włąsnie nad obszyciem albo zakupem nowej?

Konkretnie chodzi mi o taką... AUDI A4 A5 8T LIFT KIEROWNICA MULTIFUNKCJA SKÓRA (3586760417) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

I pytanie numer 2... mimo że wydaje mi się ze była juz mowa na forum nt. zmiany kierownicy zwykłej na kierownice z multifunkcją ale nie jestem pewien jak by to było z zastosowaniem kierownicy polftowej (obecnie mam auto bez multifunkcji) która posiada kilka guzików więcej :/

Jest to mój pierwszy post i mam nadzieję ze nie zrobiłem za dużo błędów technicznych i nie zjedziecie mnie bardzo na "dzień dobry" :-)

Link to comment
Share on other sites

Oprocz kiery do wymiany poduszka oraz do sprawdzenia Moduł czy obsługuje MF

Link to comment
Share on other sites

tu masz wszystko wytłumaczone odnośnie kiery z muli-funkcją http://a4-klub.pl/audi-a4-b8-133/montaz-kierownicy-multifunkcjyjnej-a4-b8-268784/

VCDS w łapę i sprawdź numery taśmy czy będzie OK...

nir kupuj poduszki od a3,a6 (polift jednozapalnikowy) itp najlepiej niech to będzie już od a4, a5 da się przełożyć wiązki do jednozapalnikowych od ale już jest więcej zabawy z ustawieniem ładunków... :wink:

Link to comment
Share on other sites

Taśmę można zawsze przerobić, do 20min roboty i nie potrzeba specjalnych narzędzi poza ręcznymi i na koniec ładną taśmą. U mnie siedzi z najnowszej A6tki po przeróbce.

Link to comment
Share on other sites

W dniu 9.10.2013 o 08:10, wrclaguna napisał:

Oprocz kiery do wymiany poduszka oraz do sprawdzenia Moduł czy obsługuje MF

Mógł byś rozwinąć temat, mam b8 z 10 roku model 2011 i chce sprawdzić czy ta multi polift podejdzie i będzie działać wszystko? Gdzie logować vcds? 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...