Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Purple Haze Air Force C6 in progress

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Z tego co mi wiadomo to do zwykłego zderzaka sedan przedlift pasuje dokładka z S6 na 4 rury :)

Edytowane przez _Bartek_

Opublikowano

nie pasuje . s6 pasuje do s-line .

Opublikowano

panowie jest sporo zderzaków ale samych skorup, zaslepki sików podejdą z mojego zderzaka do slinowego? czy halogeny podejdą moje? bo kratki wiem że nie. ale czy sam halogen?

kolejne pytanie do posiadaczy, nalotu mam 250 tyś. km przy odpaleniu przez dosłownie sekunde max 2 słychać takie grzechotniecie i cisza. wyczytałem w internetach że to wina napinaczy górnych ale rzekomo wymiana ich daje tyle co nic, poza zniwelowaniem dzwieku, ktory pojawi sie za chwle po 10-20tys km. i wiele osob pisało ze nie wymienilo i tak jezdzi i nic sie nie dzieje. jakie sa wasze opinie, mam swiadomosc ze ile ludzi tyle oponi ale chetnie wyslucham.

Albo strzeli i się zdziwisz, albo będzie jeździł i nic się nie stanie - szanse są 50/50 i nikt niestety Ci tego nie zagwarantuje :)

Niektórym strzelają łańcuchy, a inni zasuwają kilkaset tysięcy z szurającym i nic.

Opublikowano

kompletny rozrząd jak się nic nie zmieniło to w pl 3200pln, w Niemczech 700 eu

Opublikowano

O kurna - pamiętam czasy, kiedy w BMK trzeba było wywalać prawie 12 tyś. :kox: w ASO. Rozumiem, że 3200 PLN, to w garażu u Mieczysława, albo sama wymiana bez części?

Opublikowano

Ja podałem cenę za same części bez roboty, swoją drogą jak masz kumatego Mieczysława to wymieni Ci rozdzad. Juz widzialem kolesia co sam sobie wymienił i śmiga,wsio gra i buczy

Opublikowano

A widzisz - tak właśnie mi się wydawało, że coś za mało tego pecie pecie trzeba wydać na zmianę :D Jednak za wiele się nie zmieniło od czasów naszego BMK :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Panowie z czego można dobrać obrysówę w przedni zderzak... lub gdzie kupic ori/zamiennik oryginalnej?

Opublikowano

obrysy 70zl sztuka w zderzak

Opublikowano

A jak z hamulcami i jażmami u Ciebie? u mnie felga 18" to min aby założyć na przednią oś. Ja też nie mam zewnętrznego z tego co mi się wydaję to w sedanie tylko przedni zderzak jest do zmiany, chyba że jeszcze tylni dyfuzor.

Opublikowano
  • Autor

Słavko gdzie kupić??

Tylny dyfuzor zostanie jakmjrst tylko pójdzie w kolor ciemny tak jak miałem w b6. A w slinie różni sie jeszcze klapa tył ma przetloczenie nad znaczkiem

Opublikowano

Jeszcze do niedawna uważałem, że A4 B6 jest duże (po przesiadce z Bory). Człowiek szybko się przyzwyczaja i chętnie przytuliłby taką A6 :)

Ładne auto, życzę bezawaryjności.

Edytowane przez m1chal_p

Opublikowano
  • Autor

c6 jest sporo większe od b6 w b6 4 osoby jada i nie ma rarytasów tutaj jedzie 4 osoby wygodnie

Opublikowano

A jak z hamulcami i jażmami u Ciebie? u mnie felga 18" to min aby założyć na przednią oś. Ja też nie mam zewnętrznego z tego co mi się wydaję to w sedanie tylko przedni zderzak jest do zmiany, chyba że jeszcze tylni dyfuzor.

w c6 18 Ci nie wejdzie? U mnie wchodzi 17 na 347

obrys w ASO

Opublikowano
  • Autor

Masz jakiś nr części z aso

Opublikowano

musze poszukać, jak znajde zapodam bo też będę dawał obrys

Opublikowano

A jak z hamulcami i jażmami u Ciebie? u mnie felga 18" to min aby założyć na przednią oś. Ja też nie mam zewnętrznego z tego co mi się wydaję to w sedanie tylko przedni zderzak jest do zmiany, chyba że jeszcze tylni dyfuzor.

w c6 18 Ci nie wejdzie? U mnie wchodzi 17 na 347

obrys w ASO

17" cali ori (42 et jeśli dobrze pamiętam)z b7 nie wchodzi przez jażma z tylu nie ma problemu.

Opublikowano

U mnie 17" et 45 siadlo w c6

nr obrysu 4F0945071 i 2 strona prawa

Opublikowano
  • Autor

Panowie kiedyś z czasem chciałbym sobie zamontować tylna polke z roleta elektryczna. Czubatka z was to przerabiał? Gdzie jest do tego ori przycisk umieszczony. Gdzie można by było go umieścić i czy dużo z tym roboty

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.